Kdo je to?
Kdo je Katy Perry? Životopis Katy Perry, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Katy Perry?

Kdo je Katy Perry? Životopis, informace, biografie, hudba

Kate Perry, vlastním jménem Katherine Elizabeth Hudson, je americká umělkyně – zpěvačka, textařka a hudebnice. Se zpěvem začínala již v dětství, věnovala se kostelové hudbě a gospelům. Proslavila se hitem I Kissed A Girl. Velmi úspěšné byly i další písně a alba, která se umístila na čelních pozicích žebříčků populárních hitů.
Kromě témat, která se zabývají sebeúctou, posilňováním sebe sama nebo některými kontroverzními názory, se Kate Perry proslavila také výstředným stylem oblékání a výborně připravenými kostýmy a inscenací představení. Kromě umění se zabývá činností v různých nadacích a působí i jako aktivistka. Má také své vlastní parfémy.Kdo je Katy Perry? Životopis Katy Perry, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Katy Perry

Národnost: USA
Datum narození: 25. října 1984
Místo narození: Santa Barbara

Tento text (Katy Perry) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova UPS? Víte, co je to Pleso? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gradace? Rozumíte pojmu Sója?

Klíčová slova: narození, hudba, wikipedie, biografie, lexikon, kdo je Katy Perry?, národnost, kdy se narodila Katy Perry?, vysvětlení, zajímavosti, Katy Perry, osobnosti, popis, kde se narodila Katy Perry?, životopis, Katy Perry

Pojem Katy Perry je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Katy Perry ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Katy Perry ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Katy Perry v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Katy Perry ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Katy Perry na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Katy Perry například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Katy Perry?

Nyní již víte Kdo je to Katy Perry? Kdy se narodila Katy Perry? Kde se narodila Katy Perry? Katy Perry se nachází v sekci Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Katy Perry dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Katy Perry i v jiné kategorii než je hudba.