Kdo je to?
Kdo je to Katy Perry? Životopis Katy Perry, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Katy Perry?

Kdo je to Katy Perry? Stručný životopis

Kate Perry, vlastním jménem Katherine Elizabeth Hudson, je americká umělkyně – zpěvačka, textařka a hudebnice. Se zpěvem začínala již v dětství, věnovala se kostelové hudbě a gospelům. Proslavila se hitem I Kissed A Girl. Velmi úspěšné byly i další písně a alba, která se umístila na čelních pozicích žebříčků populárních hitů.
Kromě témat, která se zabývají sebeúctou, posilňováním sebe sama nebo některými kontroverzními názory, se Kate Perry proslavila také výstředným stylem oblékání a výborně připravenými kostýmy a inscenací představení. Kromě umění se zabývá činností v různých nadacích a působí i jako aktivistka. Má také své vlastní parfémy.Kdo je to Katy Perry? Životopis Katy Perry, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Katy Perry

Národnost: USA
Datum narození: 25. října 1984
Místo narození: Santa Barbara

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Katy Perry sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova E-learning? Vzpomněli byste si na význam slova Agregace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tourettův syndrom? Znáte definici termínu Malware?

Klíčová slova: přesný výraz, co je to Katy Perry?, slovo, význam slova, Katy Perry, popis, význam, co znamená, etymologie, formulace, odborný výraz, kdo je Katy Perry?, kdo to je, pojem, informace, význam pojmu

Pojem Katy Perry je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Katy Perry ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Katy Perry ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Katy Perry ve Wikimedia Commons

Hledat termín Katy Perry ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Katy Perry například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Katy Perry

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Katy Perry? Kdo to byl Katy Perry? Kdy se narodil Katy Perry? Kde se narodil Katy Perry? Katy Perry se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Katy Perry dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Katy Perry i v jiné kategorii než je hudba.