Kdo je to?
Kdo je Katy Perry? Životopis Katy Perry, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Katy Perry

Kdo je Katy Perry? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Kate Perry, vlastním jménem Katherine Elizabeth Hudson, je americká umělkyně – zpěvačka, textařka a hudebnice. Se zpěvem začínala již v dětství, věnovala se kostelové hudbě a gospelům. Proslavila se hitem I Kissed A Girl. Velmi úspěšné byly i další písně a alba, která se umístila na čelních pozicích žebříčků populárních hitů.
Kromě témat, která se zabývají sebeúctou, posilňováním sebe sama nebo některými kontroverzními názory, se Kate Perry proslavila také výstředným stylem oblékání a výborně připravenými kostýmy a inscenací představení. Kromě umění se zabývá činností v různých nadacích a působí i jako aktivistka. Má také své vlastní parfémy.Kdo je Katy Perry? Životopis Katy Perry, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Katy Perry

Národnost: USA
Datum narození: 25. října 1984
Místo narození: Santa Barbara

Líbí se stručný životopis s osobou Katy Perry? Pak se podělte se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Piloxing? Pamatujete si definici pojmu Elektrolýza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Erysipel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Meditace?

Klíčová slova: národnost, lexikon, osobnost, zajímavosti, kdy se narodila Katy Perry?, životopis, osobnosti, wikipedie, kde se narodila Katy Perry?, hudba, informace, datum narození, kdo je Katy Perry?, vysvětlení, hudba, Katy Perry

Pojem Katy Perry je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Katy Perry

Hledat videa s názvem Katy Perry na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Katy Perry ve Wikimedia Commons

Najít pojem Katy Perry ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Katy Perry ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Katy Perry ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Katy Perry například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Katy Perry

Nyní již víte Kdo je to Katy Perry? Kdy se narodila Katy Perry? Kde se narodila Katy Perry? Katy Perry je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, housle se vzorem, katy Perry, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Katy Perry např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Katy Perry i v jiné kategorii než je hudba.