Kdo je to?
Kdo je to Katy Perry? Životopis Katy Perry, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Katy Perry?

Kdo je to Katy Perry? Stručný životopis

Kate Perry, vlastním jménem Katherine Elizabeth Hudson, je americká umělkyně – zpěvačka, textařka a hudebnice. Se zpěvem začínala již v dětství, věnovala se kostelové hudbě a gospelům. Proslavila se hitem I Kissed A Girl. Velmi úspěšné byly i další písně a alba, která se umístila na čelních pozicích žebříčků populárních hitů.
Kromě témat, která se zabývají sebeúctou, posilňováním sebe sama nebo některými kontroverzními názory, se Kate Perry proslavila také výstředným stylem oblékání a výborně připravenými kostýmy a inscenací představení. Kromě umění se zabývá činností v různých nadacích a působí i jako aktivistka. Má také své vlastní parfémy.Kdo je to Katy Perry? Životopis Katy Perry, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Katy Perry

Národnost: USA
Datum narození: 25. října 1984
Místo narození: Santa Barbara

Popis osobnosti Katy Perry můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Slunovrat? Vzpomněli byste si co znamená slovo Obor hodnot? Vzpomněli byste si co znamená slovo BARF? Víte co je Hospic?

Klíčová slova: heslo, synonymum, lexikon, vysvětlení, formulace, původ slova, hudba, význam, co znamená, etymologie, wiki, definice, co je to Katy Perry?, pojem, kdo to je, termín

Pojem Katy Perry je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Katy Perry

Najít heslo Katy Perry ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Katy Perry ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Katy Perry ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Katy Perry ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Katy Perry například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Katy Perry? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Katy Perry? Kdo to byl Katy Perry? Kdy se narodil Katy Perry? Kde se narodil Katy Perry? Katy Perry se nachází v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Katy Perry dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Katy Perry i v jiné kategorii než je hudba.