Kdo je to?
Kdo je to Katy Perry? Životopis Katy Perry, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Katy Perry?

Kdo je to Katy Perry? Stručný životopis

Kate Perry, vlastním jménem Katherine Elizabeth Hudson, je americká umělkyně – zpěvačka, textařka a hudebnice. Se zpěvem začínala již v dětství, věnovala se kostelové hudbě a gospelům. Proslavila se hitem I Kissed A Girl. Velmi úspěšné byly i další písně a alba, která se umístila na čelních pozicích žebříčků populárních hitů.
Kromě témat, která se zabývají sebeúctou, posilňováním sebe sama nebo některými kontroverzními názory, se Kate Perry proslavila také výstředným stylem oblékání a výborně připravenými kostýmy a inscenací představení. Kromě umění se zabývá činností v různých nadacích a působí i jako aktivistka. Má také své vlastní parfémy.Kdo je to Katy Perry? Životopis Katy Perry, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Katy Perry

Národnost: USA
Datum narození: 25. října 1984
Místo narození: Santa Barbara

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Katy Perry? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova E-learning? Vzpomněli byste si co znamená slovo Abstrakt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tourettův syndrom? Víte co je Lokše?

Klíčová slova: synonymum, význam slova, definice, wiki, popis, vysvětlení, lexikon, Katy Perry, heslo, kdo to je, pojem, odborný výraz, termín, přesný výraz, kdo je Katy Perry?, co znamená

Pojem Katy Perry je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Katy Perry ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Katy Perry ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Katy Perry na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Katy Perry ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Katy Perry například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Katy Perry? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Katy Perry? Kdo to byl Katy Perry? Kdy se narodil Katy Perry? Kde se narodil Katy Perry? Katy Perry je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Katy Perry kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Katy Perry i v jiné kategorii než je hudba.