Kdo je to?
Kdo je Aleš Juchelka? Životopis Aleš Juchelka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Aleš Juchelka

Kdo je Aleš Juchelka? Životopis, informace, biografie, politici

Aleš Juchelka je český politik.
Vystudoval Ekonomickou fakultu na Vysoké škole báňské v Ostravě, dosáhl titulu Ing.
Po studiích působil v médiích - mimo jiné na Českém rozhlase a v České televizi. Pracoval na různých pozicích, ať už jako moderátor, nebo dramaturg či scénárista. Kromě toho se také věnoval podnikání.
Později však přešel z mediální scény do politiky. Začínal v barvách TOP 09, kdy za tuto stranu kandidoval v komunálních volbách v Ostravě v roce 2010 a stal se zastupitelem města. V roce 2014 se mu mandát obhájit nepodařilo, načež v roce 2015 ze strany vystoupil a o dva roky později již kandidoval do Poslanecké sněmovny za hnutí ANO (jako nestraník). Podařilo se mu stát se poslancem a stejně uspěl i v následujících volbách do PS. V rámci svého druhého mandátu byl v PS členem Volebního výboru a Výboru pro sociální politiku.Kdo je Aleš Juchelka? Životopis Aleš Juchelka, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Aleš Juchelka

Národnost: česká
Datum narození: 18. dubna 1976
Místo narození: Ostrava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aleš Juchelka s jinými lidmina Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Kontemplace? Znáte termín Decentralizace? Znáte termín Truck Trial? Víte, co je to Dividenda?

Klíčová slova: informace, wiki, Aleš Juchelka, vysvětlení, politici, osobnost, kdy se narodil Aleš Juchelka?, národnost, zajímavosti, biografie, osobnosti, politici, život, místo narození, datum narození, popis

Pojem Aleš Juchelka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Aleš Juchelka

Zkusit najít pojem Aleš Juchelka ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Aleš Juchelka ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Aleš Juchelka na Youtube

Vyhledat heslo Aleš Juchelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Aleš Juchelka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Juchelka například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Aleš Juchelka

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Aleš Juchelka? Kdy se narodil Aleš Juchelka? Kde se narodil Aleš Juchelka? Aleš Juchelka je v sekci Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Aleš Juchelka dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Juchelka i v jiné kategorii než je politici.