Kdo je to?
Kdo je Michal Šalomoun? Životopis Michal Šalomoun, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Michal Šalomoun?

Kdo je Michal Šalomoun? Životopis, informace, biografie, politici

Michal Šalomoun je český právník a politik. Od roku 2021 ministr pro legislativu ČR.
Vystudoval práva na Masarykově univerzitě a také rozhlasovou a televizní dramaturgii a scenáristiku na JAMU. Získal tituly JUDr., Ph.D. a MgA.
V advokátské kariéře se zabýval především autorským právem a v tomto oboru také vydával knihy (Ochrana názvů postav a příběhů uměleckých děl; Právní aspekty humoru). Kromě vlastní právní praxe, působil také na Krajském úřadu Kraje Vysočina. Dále také externě přednáší na Právnické fakultě Masarykovy univerzity.
V politice se pokoušel prosadit několikrát - ve volbách komunálních, parlamentních, senátorských i evropských parlamentních, obvykle však neúspěšně. Od roku 2011 působil jako zastupitel města Třebíč.
Do vysoké politiky se dostal v roce 2021, když se stal kandidátem Pirátů na ministra pro legislativu ve vládě premiéra Petra Fialy.Kdo je Michal Šalomoun? Životopis Michal Šalomoun, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Michal Šalomoun

Národnost: česká
Datum narození: 21. října 1974
Místo narození: Třebíč

Popis osobnosti Michal Šalomoun můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Aceton? Rozumíte pojmu DAMU? Pamatujete si definici pojmu Servilita? Znáte pojem Piknik?

Klíčová slova: místo narození, kdo je Michal Šalomoun?, informace, narození, osobnost, kdy se narodil Michal Šalomoun?, Michal Šalomoun, datum narození, vysvětlení, život, národnost, lexikon, životopis, zajímavosti, Michal Šalomoun, biografie

Pojem Michal Šalomoun je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Michal Šalomoun lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Michal Šalomoun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Michal Šalomoun ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Michal Šalomoun ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Michal Šalomoun na Youtube

Zkusit najít heslo Michal Šalomoun ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Šalomoun například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Michal Šalomoun? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Michal Šalomoun? Kdy se narodil Michal Šalomoun? Kde se narodil Michal Šalomoun? Michal Šalomoun je v kategorii Politici

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Michal Šalomoun kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Šalomoun i v jiné kategorii než je politici.