Kdo je to?
Kdo je to, byl Deviant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deviant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Deviant?

Jaký je význam slova Deviant? Co to znamená?

Deviant je odborné označení i nadávka pro takové jedince, kteří svým chováním porušují sociální normy. Sám pojem pochází z latiny, kde byl takto označován ten, kdo schází z cesty.
V současnosti je deviantem nazýván člověk, který se dopouští nemorálního chování. Deviantovi se říká také úchyl nebo úchylák, jeho jednání mívá obvykle kriminální charakter. Podle zaměření může jít o sadistu, pedofila a další.Kdo je to, byl Deviant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deviant? Lidé, vlastnosti

Tento text (Deviant) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Feta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Honitba? Pamatujete si definici pojmu Melancholik? Víte co je Insolvenční řízení?

Klíčová slova: popis, formulace, kdo to je, pojem, popis, původ slova, definice, vlastnosti, význam slova, vysvětlení, Deviant, co znamená, etymologie, termín, odborný výraz, informace

Pojem Deviant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Deviant na Google.cz

Hledat výraz Deviant ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Deviant ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Deviant na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Deviant například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Deviant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Deviant? Kdo to byl Deviant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deviant? Definice pojmu Deviant je v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Deviant i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.