Kdo je to?
Kdo je to, byl Deviant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deviant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Deviant?

Jaký je význam slova Deviant? Co to znamená?

Deviant je odborné označení i nadávka pro takové jedince, kteří svým chováním porušují sociální normy. Sám pojem pochází z latiny, kde byl takto označován ten, kdo schází z cesty.
V současnosti je deviantem nazýván člověk, který se dopouští nemorálního chování. Deviantovi se říká také úchyl nebo úchylák, jeho jednání mívá obvykle kriminální charakter. Podle zaměření může jít o sadistu, pedofila a další.Kdo je to, byl Deviant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deviant? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Deviant s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Feta? Vzpomenete si na definici slova Třtinový cukr? Pamatujete si definici pojmu Melancholik? Vzpomněli byste si na význam slova Ocílka?

Klíčová slova: kdo je Deviant?, význam slova, termín, synonymum, přesný význam, vlastnosti, slovo, informace, formulace, co je to Deviant?, význam, původ slova, přesný výraz, wiki, co znamená, odborný výraz

Pojem Deviant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Deviant lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Deviant ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deviant ve Wikimedia Commons

Najít pojem Deviant ve Wikipedii

Najít výraz Deviant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Deviant například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Deviant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Deviant? Kdo to byl Deviant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deviant? Definice pojmu Deviant patří do sekce vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).