Kdo je to?
Kdo je to Deviant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deviant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Deviant?

Co znamená a jaký je význam slova Deviant?

Deviant je odborné označení i nadávka pro takové jedince, kteří svým chováním porušují sociální normy. Sám pojem pochází z latiny, kde byl takto označován ten, kdo schází z cesty.
V současnosti je deviantem nazýván člověk, který se dopouští nemorálního chování. Deviantovi se říká také úchyl nebo úchylák, jeho jednání mívá obvykle kriminální charakter. Podle zaměření může jít o sadistu, pedofila a další.Kdo je to Deviant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deviant? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Deviant? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Feta? Víte co je Mandala? Pamatujete si definici pojmu Slzovka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kybernetika?

Klíčová slova: formulace, synonymum, význam pojmu, wikipedie, popis, Deviant, význam slova, pojem, vysvětlení, odborný výraz, vlastnosti, heslo, vlastnosti, Deviant, přesný význam, přesný výraz

Pojem Deviant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deviant ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Deviant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Deviant ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Deviant ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Deviant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Deviant například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Deviant

Nyní již víte Kdo je to Deviant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deviant? Definice pojmu Deviant je v kategorii Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete též zkusit najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Deviant i v jiné kategorii než v vlastnosti.