Kdo je to?
Kdo je to Deviant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deviant? Lidé, vlastnosti

Deviant

Co znamená a jaký je význam slova Deviant?

Deviant je odborné označení i nadávka pro takové jedince, kteří svým chováním porušují sociální normy. Sám pojem pochází z latiny, kde byl takto označován ten, kdo schází z cesty.
V současnosti je deviantem nazýván člověk, který se dopouští nemorálního chování. Deviantovi se říká také úchyl nebo úchylák, jeho jednání mívá obvykle kriminální charakter. Podle zaměření může jít o sadistu, pedofila a další.Kdo je to Deviant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deviant? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Deviant? Potom se podělte s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Occamova břitva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sarkazmus? Pamatujete si definici pojmu Klevela? Znáte termín Segway?

Klíčová slova: význam, Deviant, wikipedie, přesný význam, heslo, slovo, odborný výraz, wiki, vlastnosti, definice, Deviant, přesný výraz, formulace, pojem, vlastnosti, etymologie

Pojem Deviant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Deviant ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Deviant na Google.cz

Hledat videa s názvem Deviant na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Deviant ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Deviant ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Deviant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Deviant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Deviant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deviant? Definice pojmu Deviant se nachází v kategorii Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, výrazdejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Deviant i v jiné části webu než je kategorie vlastnosti.