Kdo je to?
Kdo je Vladimír Kořen? Životopis Vladimír Kořen, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Vladimír Kořen?

Kdo je Vladimír Kořen? Životopis, informace, biografie, politici

Vladimír Kořen je český moderátor, osobnost televizní zábavy. Působí také jako učitel a politik.
Vystudoval Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy.
Jako moderátor je divákům nejznámější zřejmě ze zábavně-vzdělávacího pořadu Zázraky přírody, který moderuje spolu s Marošem Kramárem již od roku 2009. V roce 2017 se podílel také na podobně zaměřeném pořadu Tajemství těla. V roce 2009 byl součástí projektu Devatero řemesel, který představoval divákům učňovské obory. Moderoval také pořad Linka 1212, který se věnoval péči o duševní i fyzické zdraví v době pandemie Covidu-19 (2020).
Angažoval se v komunální politice. V roce 2010 se stal starostou Říčan, na tomto postu setrval až do roku 2020, kdy na funkci rezignoval.
Angažuje se v řadě charitativních, ekologických a vzdělávacích projektů. Působí také jako učitel na základní škole. Za dlouhodobou popularizaci vědy získal ocenění Česká hlava, které je nejvyšším českým vědeckým oceněním.Kdo je Vladimír Kořen? Životopis Vladimír Kořen, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Vladimír Kořen

Národnost: česká
Datum narození: 30. prosince 1973
Místo narození: Teplice

Sdílejte tuto stránku s osobností Vladimír Kořen s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Půlnoční mše? Vzpomenete si na definici slova Kyretáž? Znáte definici termínu Heliskiing? Vzpomněli byste si na význam slova Desktop?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, wikipedie, wiki, místo narození, národnost, život, narození, Vladimír Kořen, kdo je Vladimír Kořen?, kde se narodil Vladimír Kořen?, Vladimír Kořen, politici, životopis, popis, datum narození

Pojem Vladimír Kořen je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimír Kořen ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Vladimír Kořen na Youtube

Hledat slovo Vladimír Kořen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Vladimír Kořen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Vladimír Kořen ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Kořen například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Vladimír Kořen? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Vladimír Kořen? Kdy se narodil Vladimír Kořen? Kde se narodil Vladimír Kořen? Vladimír Kořen patří do kategorie Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Vladimír Kořen dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Kořen i v jiné kategorii než je politici.