Kdo je to?
Kdo je René Holeček? Životopis René Holeček, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

René Holeček

Kdo je René Holeček? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

René Holeček je český podnikatel a zbrojař. Jedná se o jednoho z nejbohatších Čechů.
René Holeček je majitel společnosti CZG - Česká zbrojovka, která se v roce 2022 přejmenovala na Colt CZG Group SE. Společnost byla založena v roce 2013 a podniká ve zbrojařském průmyslu. Její akcie se na burze obchodují od roku 2020.
V roce 2021 se Holečkově firmě podařilo dosáhnout výrazného úspěchu, když převzala americkou společnost na výrobu střelných zbraní Colt’s Manufacturing Company. Rozšíření firmy do USA přineslo společnosti, a tedy i Holečkovi, prestiž i výrazné navýšení jmění. Rok 2021 tak pro ni byl rekordně úspěšný.
Podle žebříčku nejbohatších lidí, který každoročně uveřejňuje časopis Forbes, byl k roku 2021 René Holeček 21. nejbohatším Čechem s jměním odhadovaným na necelých 13 miliard korun.Kdo je René Holeček? Životopis René Holeček, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě René Holeček

Národnost: česká
Datum narození: 28. července 1966

Popis osobnosti René Holeček můžete sdílet s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Monetární politika? Pamatujete si definici pojmu Utilita? Vzpomněli byste si na význam slova Mexická káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trojský kůň?

Klíčová slova: osobnost, život, kdo je René Holeček?, podnikání, wiki, popis, wikipedie, životopis, René Holeček, vysvětlení, národnost, datum narození, biografie, podnikání, informace, kdy se narodil René Holeček?

Pojem René Holeček je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz René Holeček ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi René Holeček ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít René Holeček na Google.cz

Hledat videa s názvem René Holeček na Youtube

Vyhledat heslo René Holeček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo René Holeček například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to René Holeček?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to René Holeček? Kdy se narodil René Holeček? René Holeček je v kategorii Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatelka s penězi, rené Holeček, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka René Holeček kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost René Holeček i v jiné kategorii než je podnikání.