Kdo je to?
Kdo byl Steve Jobs? Životopis Steve Jobs, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Steve Jobs?

Kdo to byl Steve Jobs? Stručný životopis

Steve Jobs byl zakladatelem a ředitelem legendární počítačové firmy Apple. Jeho partnerem v podnikání a spoluzakladatelem společnosti byl Steve Wozniak. Jobs byl vychován adoptivními rodiči a univerzitní studia nedokončil. Nejprve se živil, jak se dalo, ale později se věnoval práci s počítači. V roce 1984 uvedl na trh Macintosh, osobní počítač ovládaný myší. O rok později musel z Applu odejít. Založil si novou, nepříliš úspěšnou firmu, kterou Apple koupil a Jobs se v roce 1997 vrátil do jejího vedení. Jobs byl také většinovým majitelem studia Pixar dnes vlastněného společností Disney. Mezi nejúspěšnější výrobky Applu patří iPad, iPhone a iPod. Jobs byl jako manažer údajně občas nesnesitelný, ale jako skvělý řečník dokázal ostatní přesvědčit pro svou vizi a přesně odhadl aktuální potřeby trhu. Od roku 2005 trpěl rakovinou slinivky.Kdo byl Steve Jobs? Životopis Steve Jobs, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Steve Jobs

Národnost: americká
Datum narození: 24.2.1955
Místo narození: San Francisco, USA
Datum úmrtí: 5.10.2011

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Steve Jobs sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Jailbreak? Znáte definici termínu Crossbody? Pamatujete si definici pojmu Kuplířství? Pamatujete si definici pojmu Niveleta?

Klíčová slova: lexikon, slovo, wiki, co znamená, kdo to je, Steve Jobs, význam slova, pojem, kdo je Steve Jobs?, podnikání, popis, etymologie, přesný význam, synonymum, heslo, přesný výraz

Pojem Steve Jobs je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Steve Jobs

Vyhledat termín Steve Jobs ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Steve Jobs na Youtube

Najít výraz Steve Jobs ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Steve Jobs ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Steve Jobs například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Steve Jobs? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Steve Jobs? Kdo to byl Steve Jobs? Kdy se narodil Steve Jobs? Kde se narodil Steve Jobs? Kdy zemřel Steve Jobs? Steve Jobs se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Steve Jobs dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steve Jobs i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.