Kdo je to?
Kdo byl Steve Jobs? Životopis Steve Jobs, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Steve Jobs?

Kdo to byl Steve Jobs? Stručný životopis

Steve Jobs byl zakladatelem a ředitelem legendární počítačové firmy Apple. Jeho partnerem v podnikání a spoluzakladatelem společnosti byl Steve Wozniak. Jobs byl vychován adoptivními rodiči a univerzitní studia nedokončil. Nejprve se živil, jak se dalo, ale později se věnoval práci s počítači. V roce 1984 uvedl na trh Macintosh, osobní počítač ovládaný myší. O rok později musel z Applu odejít. Založil si novou, nepříliš úspěšnou firmu, kterou Apple koupil a Jobs se v roce 1997 vrátil do jejího vedení. Jobs byl také většinovým majitelem studia Pixar dnes vlastněného společností Disney. Mezi nejúspěšnější výrobky Applu patří iPad, iPhone a iPod. Jobs byl jako manažer údajně občas nesnesitelný, ale jako skvělý řečník dokázal ostatní přesvědčit pro svou vizi a přesně odhadl aktuální potřeby trhu. Od roku 2005 trpěl rakovinou slinivky.Kdo byl Steve Jobs? Životopis Steve Jobs, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Steve Jobs

Národnost: americká
Datum narození: 24.2.1955
Místo narození: San Francisco, USA
Datum úmrtí: 5.10.2011

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Steve Jobs sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Jailbreak? Vzpomenete si na definici slova Trimestr? Pamatujete si definici pojmu Frexit? Vzpomněli byste si na význam slova Lipedéma?

Klíčová slova: heslo, wiki, význam, význam pojmu, podnikání, význam slova, co je to Steve Jobs?, co znamená, popis, definice, odborný výraz, kdo je Steve Jobs?, informace, původ slova, termín, pojem

Pojem Steve Jobs je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Steve Jobs v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Steve Jobs na Youtube

Vyhledat pojem Steve Jobs na Google.cz

Vyhledat termín Steve Jobs ve Wikipedii

Zkusit najít Steve Jobs ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Steve Jobs například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Steve Jobs?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Steve Jobs? Kdo to byl Steve Jobs? Kdy se narodil Steve Jobs? Kde se narodil Steve Jobs? Kdy zemřel Steve Jobs? Steve Jobs patří do sekce podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Steve Jobs kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steve Jobs i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.