Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirotek?

Co znamená a jaký je význam slova Sirotek?

Sirotek je označení dítěte, které ztratilo oba rodiče. V takovém případě se jedná o sirotka úplného, v případě ztráty jednoho rodiče jde o polosirotka. Pokud jsou oba rodiče naživu, ale nemohou se nebo nechtějí o dítě postarat, označuje se toto jako sociální sirotek.
O sirotky se vždy společnost nějakým způsobem stará, jedná se o morální závazek, který byl začleněn i do zákonů.Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Tento text (Sirotek) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to PDA? Rozumíte pojmu Adherence? Vzpomněli byste si na význam slova Windsurfing? Znáte pojem Wap?

Klíčová slova: pojem, co je to Sirotek?, formulace, původ slova, definice, lexikon, wiki, přesný význam, termín, heslo, slovo, informace, význam, Sirotek, etymologie, vztahy

Pojem Sirotek je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Sirotek

Vyhledat pojem Sirotek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sirotek na Youtube

Zkusit najít frázi Sirotek ve Wikislovníku

Najít výraz Sirotek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirotek například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Sirotek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sirotek? Kdo to byl Sirotek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirotek? Definice pojmu Sirotek je v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Sirotek i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.