Kdo je to?
Kdo je to Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sirotek? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirotek?

Jaký je význam slova Sirotek? Co to znamená?

Sirotek je označení dítěte, které ztratilo oba rodiče. V takovém případě se jedná o sirotka úplného, v případě ztráty jednoho rodiče jde o polosirotka. Pokud jsou oba rodiče naživu, ale nemohou se nebo nechtějí o dítě postarat, označuje se toto jako sociální sirotek.
O sirotky se vždy společnost nějakým způsobem stará, jedná se o morální závazek, který byl začleněn i do zákonů.Kdo je to Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sirotek? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sirotek s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Hepa filtr? Víte co je CVV? Vzpomněli byste si na význam slova Holotropní dýchání? Vzpomněli byste si co označuje výraz Krevní plazma?

Klíčová slova: popis, význam slova, vysvětlení, wiki, formulace, původ slova, vztahy, wikipedie, slovo, pojem, význam, význam pojmu, přesný výraz, Sirotek, lexikon, heslo

Pojem Sirotek je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Sirotek zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Sirotek na Youtube

Vyhledat pojem Sirotek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Sirotek ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Sirotek ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Sirotek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirotek například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Sirotek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Sirotek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirotek? Definice pojmu Sirotek patří do sekce Vztahy

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sirotek i jinde než v sekci než v vztahy.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.