Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirotek?

Co znamená a jaký je význam slova Sirotek?

Sirotek je označení dítěte, které ztratilo oba rodiče. V takovém případě se jedná o sirotka úplného, v případě ztráty jednoho rodiče jde o polosirotka. Pokud jsou oba rodiče naživu, ale nemohou se nebo nechtějí o dítě postarat, označuje se toto jako sociální sirotek.
O sirotky se vždy společnost nějakým způsobem stará, jedná se o morální závazek, který byl začleněn i do zákonů.Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sirotek s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to PDA? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kontušovka? Vzpomněli byste si na význam slova Windsurfing? Znáte termín Placebo?

Klíčová slova: vysvětlení, Sirotek, co znamená, heslo, termín, vztahy, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, formulace, wiki, slovo, kdo to je, přesný význam, informace, původ slova

Pojem Sirotek je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Sirotek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Sirotek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sirotek ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Sirotek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirotek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sirotek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sirotek? Kdo to byl Sirotek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirotek? Definice pojmu Sirotek patří do sekce vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.