Kdo je to?
Kdo je to Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sirotek? Lidé, vztahy

Sirotek

Jaký je význam slova Sirotek? Co to znamená?

Sirotek je označení dítěte, které ztratilo oba rodiče. V takovém případě se jedná o sirotka úplného, v případě ztráty jednoho rodiče jde o polosirotka. Pokud jsou oba rodiče naživu, ale nemohou se nebo nechtějí o dítě postarat, označuje se toto jako sociální sirotek.
O sirotky se vždy společnost nějakým způsobem stará, jedná se o morální závazek, který byl začleněn i do zákonů.Kdo je to Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sirotek? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sirotek sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Dural? Znáte definici termínu After party? Vzpomněli byste si na význam slova Relikviář? Pamatujete si definici pojmu Bulina?

Klíčová slova: heslo, Sirotek, význam slova, wiki, původ slova, přesný výraz, vztahy, informace, slovo, termín, přesný výraz, wikipedie, význam, lexikon, pojem, přesný význam

Pojem Sirotek je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Sirotek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Sirotek na Youtube

Zkusit najít Sirotek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Sirotek ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Sirotek ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Sirotek na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirotek například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sirotek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Sirotek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirotek? Definice pojmu Sirotek patří do sekce Vztahy

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat informace výraz, text, termín, pojem řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Sirotek i v jiné kategorii než v vztahy.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.