Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirotek?

Co znamená a jaký je význam slova Sirotek?

Sirotek je označení dítěte, které ztratilo oba rodiče. V takovém případě se jedná o sirotka úplného, v případě ztráty jednoho rodiče jde o polosirotka. Pokud jsou oba rodiče naživu, ale nemohou se nebo nechtějí o dítě postarat, označuje se toto jako sociální sirotek.
O sirotky se vždy společnost nějakým způsobem stará, jedná se o morální závazek, který byl začleněn i do zákonů.Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Sirotek? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Polenta? Vzpomenete si na definici slova Ústava? Vzpomněli byste si na význam slova Dyspepsie? Vzpomněli byste si na význam slova E-learning?

Klíčová slova: wiki, definice, heslo, synonymum, Sirotek, popis, co je to Sirotek?, význam, lexikon, vztahy, význam pojmu, informace, přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení

Pojem Sirotek je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Sirotek zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Sirotek na Youtube

Najít heslo Sirotek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Sirotek na Google.cz

Najít slovo Sirotek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirotek například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sirotek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sirotek? Kdo to byl Sirotek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirotek? Definice pojmu Sirotek je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Sirotek i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.