Kdo je to?
Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lampasák?

Co znamená a jaký je význam slova Lampasák?

Lampasák bylo pojmenování důstojníka. Dnes je považováno za zastaralé a má hanlivý nádech. Toto označení vzniklo podle pruhů odlišné barvy, které jsou na vnějších švech uniformy. Tyto pruhy se nazývaly lampasy, proto tedy označení lampasák. Jako hanlivé označení se slovo používalo především pro bývalé důstojníky ČSL.


Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Lampasák? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Andragogika? Znáte pojem Desktop? Vzpomněli byste si co označuje výraz Erytrocyty? Vzpomenete si na definici slova Duální ekonomika?

Klíčová slova: slovo, etymologie, informace, definice, odborný výraz, přesný výraz, popis, význam pojmu, termín, kdo je Lampasák?, význam slova, formulace, hanlivé, co znamená, přesný význam, význam

Pojem Lampasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Lampasák ve Wikipedii

Vyhledat heslo Lampasák ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Lampasák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Lampasák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lampasák například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lampasák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lampasák? Kdo to byl Lampasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lampasák? Definice pojmu Lampasák je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?