Kdo je to?
Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lampasák?

Co znamená a jaký je význam slova Lampasák?

Lampasák bylo pojmenování důstojníka. Dnes je považováno za zastaralé a má hanlivý nádech. Toto označení vzniklo podle pruhů odlišné barvy, které jsou na vnějších švech uniformy. Tyto pruhy se nazývaly lampasy, proto tedy označení lampasák. Jako hanlivé označení se slovo používalo především pro bývalé důstojníky ČSL.Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Tento text (Lampasák) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Americká hypotéka? Vzpomenete si na definici slova Kóta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ripple? Vzpomněli byste si na význam slova Ohnisková vzdálenost?

Klíčová slova: kdo je Lampasák?, odborný výraz, Lampasák, informace, formulace, pojem, přesný výraz, definice, popis, lexikon, popis, co znamená, etymologie, synonymum, význam pojmu, termín

Pojem Lampasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Lampasák

Hledat frázi Lampasák ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Lampasák ve Wikipedii

Najít pojem Lampasák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Lampasák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lampasák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Lampasák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lampasák? Kdo to byl Lampasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lampasák? Definice pojmu Lampasák je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?