Kdo je to?
Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lampasák?

Co znamená a jaký je význam slova Lampasák?

Lampasák bylo pojmenování důstojníka. Dnes je považováno za zastaralé a má hanlivý nádech. Toto označení vzniklo podle pruhů odlišné barvy, které jsou na vnějších švech uniformy. Tyto pruhy se nazývaly lampasy, proto tedy označení lampasák. Jako hanlivé označení se slovo používalo především pro bývalé důstojníky ČSL.Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lampasák? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Americká hypotéka? Víte co je Skype? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ripple? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aprobace?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, význam, původ slova, kdo je Lampasák?, odborný výraz, přesný výraz, popis, synonymum, definice, co znamená, vysvětlení, lexikon, hanlivé, etymologie, význam slova

Pojem Lampasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Lampasák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Lampasák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Lampasák na Youtube

Hledat výraz Lampasák ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Lampasák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lampasák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Lampasák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lampasák? Kdo to byl Lampasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lampasák? Definice pojmu Lampasák je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?