Kdo je to?
Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lampasák?

Co znamená a jaký je význam slova Lampasák?

Lampasák bylo pojmenování důstojníka. Dnes je považováno za zastaralé a má hanlivý nádech. Toto označení vzniklo podle pruhů odlišné barvy, které jsou na vnějších švech uniformy. Tyto pruhy se nazývaly lampasy, proto tedy označení lampasák. Jako hanlivé označení se slovo používalo především pro bývalé důstojníky ČSL.Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lampasák sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Americká hypotéka? Znáte definici termínu Kontumace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ripple? Pamatujete si definici pojmu Genealogie?

Klíčová slova: co znamená, význam, kdo je Lampasák?, přesný výraz, etymologie, původ slova, lexikon, co je to Lampasák?, hanlivé, termín, pojem, odborný výraz, kdo to je, Lampasák, wiki, vysvětlení

Pojem Lampasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Lampasák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Lampasák ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lampasák ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Lampasák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lampasák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Lampasák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lampasák? Kdo to byl Lampasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lampasák? Definice pojmu Lampasák se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Lampasák i v jiné sekci než v hanlivé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?