Kdo je to?
Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lampasák?

Co znamená a jaký je význam slova Lampasák?

Lampasák bylo pojmenování důstojníka. Dnes je považováno za zastaralé a má hanlivý nádech. Toto označení vzniklo podle pruhů odlišné barvy, které jsou na vnějších švech uniformy. Tyto pruhy se nazývaly lampasy, proto tedy označení lampasák. Jako hanlivé označení se slovo používalo především pro bývalé důstojníky ČSL.


Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Lampasák? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Andragogika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Žumpa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Erytrocyty? Víte co je Mantra?

Klíčová slova: popis, kdo to je, význam slova, formulace, význam, termín, kdo je Lampasák?, wiki, lexikon, popis, co je to Lampasák?, Lampasák, heslo, informace, vysvětlení, přesný význam

Pojem Lampasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Lampasák ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Lampasák na Google.cz

Vyhledat slovo Lampasák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Lampasák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lampasák například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Lampasák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lampasák? Kdo to byl Lampasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lampasák? Definice pojmu Lampasák se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?