Kdo je to?
Kdo je to Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lampasák? Lidé, hanlivé

Lampasák

Jaký je význam slova Lampasák? Co to znamená?

Lampasák bylo pojmenování důstojníka. Dnes je považováno za zastaralé a má hanlivý nádech. Toto označení vzniklo podle pruhů odlišné barvy, které jsou na vnějších švech uniformy. Tyto pruhy se nazývaly lampasy, proto tedy označení lampasák. Jako hanlivé označení se slovo používalo především pro bývalé důstojníky ČSL.


Kdo je to Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lampasák? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lampasák? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Pedig? Pamatujete si definici pojmu Kořen slova? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gainer? Vzpomněli byste si co znamená slovo Permitivita?

Klíčová slova: co znamená, Lampasák, význam, vysvětlení, lexikon, význam pojmu, synonymum, pojem, hanlivé, přesný výraz, formulace, význam slova, wikipedie, původ slova, etymologie, přesný význam

Pojem Lampasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Lampasák ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Lampasák na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Lampasák na Youtube

Najít slovo Lampasák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Lampasák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lampasák například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Lampasák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Lampasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lampasák? Definice pojmu Lampasák je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, psychopat, lampasák, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?