Kdo je to?
Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lampasák?

Co znamená a jaký je význam slova Lampasák?

Lampasák bylo pojmenování důstojníka. Dnes je považováno za zastaralé a má hanlivý nádech. Toto označení vzniklo podle pruhů odlišné barvy, které jsou na vnějších švech uniformy. Tyto pruhy se nazývaly lampasy, proto tedy označení lampasák. Jako hanlivé označení se slovo používalo především pro bývalé důstojníky ČSL.Kdo je to, byl Lampasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lampasák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lampasák s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Americká hypotéka? Víte, co je to Úmoří? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ripple? Rozumíte pojmu Pučtok?

Klíčová slova: termín, kdo je Lampasák?, formulace, pojem, informace, hanlivé, slovo, přesný význam, co je to Lampasák?, synonymum, kdo to je, wiki, Lampasák, význam, co znamená, popis

Pojem Lampasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Lampasák ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Lampasák na Google.cz

Hledat videa s názvem Lampasák na Youtube

Vyhledat heslo Lampasák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lampasák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lampasák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lampasák? Kdo to byl Lampasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lampasák? Definice pojmu Lampasák patří do sekce hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Lampasák i v jiné kategorii než v hanlivé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?