Kdo je to?
Kdo je to Finanční arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Finanční arbitr? Lidé, státní správa

Kdo je to Finanční arbitr?

Co znamená a jaký je význam slova Finanční arbitr?

Finanční arbitr je osoba nebo instituce, jejímž úkolem je bezplatné řešení sporů mezi finanční společností a jejím zákazníkem.
Funkce finančního arbitra je dána zákonem. Rozhoduje spory, které vznikají při provádění převodů peněz, při elektronických platbách, platebních službách, půjčkách a úvěrech a dalších. Arbitr služby poskytuje bezplatně a snaží se spor rychle vyřešit.Kdo je to Finanční arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Finanční arbitr? Lidé, státní správa

Zaujala vás definice slova Finanční arbitr? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Nimesil? Vzpomenete si na definici slova Falafel? Víte, co je to Šalanda? Vzpomněli byste si na význam slova Fázovka?

Klíčová slova: Finanční arbitr, původ slova, odborný výraz, etymologie, definice, lexikon, heslo, wiki, termín, popis, informace, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, význam, slovo

Pojem Finanční arbitr je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Finanční arbitr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Finanční arbitr na Google obrázcích

Hledat pojem Finanční arbitr ve Wikislovníku

Najít slovo Finanční arbitr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Finanční arbitr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Finanční arbitr například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Finanční arbitr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Finanční arbitr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Finanční arbitr? Definice pojmu Finanční arbitr je v kategorii Státní správa

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se také najít informace výraz, heslo, text, pojem kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Finanční arbitr i v jiné sekci než v státní správa.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.