Kdo je to?
Kdo je to, byl Fejetonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fejetonista? Lidé, profese

Kdo je to Fejetonista?

Co znamená a jaký je význam slova Fejetonista?

Fejetonista je publicista, který píše fejetony, nazývané také poznámky pod čarou. Jedná se o speciální publicistický útvar, který se využívá jako protiváha hlavního článku. Fejetonista se zabývá nějakým tématem, které může vypadat jako nezajímavé, ovšem nahlíží na něj ze zcela jiného úhlu.
Jedná se o kratší článek nebo komentář v lehkém zábavném nebo satirickém stylu s častými nadsázkami, který by měl vést čtenáře k zamyšlení.Kdo je to, byl Fejetonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fejetonista? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fejetonista s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Přirozené číslo? Znáte termín Kavitace? Rozumíte pojmu Identifikovaná osoba? Víte, co je to Hyponymum?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, informace, co je to Fejetonista?, definice, wiki, formulace, význam slova, profese, pojem, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, termín, co znamená, Fejetonista

Pojem Fejetonista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Fejetonista na Google.cz

Vyhledat heslo Fejetonista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Fejetonista ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Fejetonista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fejetonista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Fejetonista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Fejetonista? Kdo to byl Fejetonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fejetonista? Definice pojmu Fejetonista se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?