Kdo je to?
Kdo je to, byl Fejetonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fejetonista? Lidé, profese

Kdo je to Fejetonista?

Co znamená a jaký je význam slova Fejetonista?

Fejetonista je publicista, který píše fejetony, nazývané také poznámky pod čarou. Jedná se o speciální publicistický útvar, který se využívá jako protiváha hlavního článku. Fejetonista se zabývá nějakým tématem, které může vypadat jako nezajímavé, ovšem nahlíží na něj ze zcela jiného úhlu.
Jedná se o kratší článek nebo komentář v lehkém zábavném nebo satirickém stylu s častými nadsázkami, který by měl vést čtenáře k zamyšlení.Kdo je to, byl Fejetonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fejetonista? Lidé, profese

Tento text (Fejetonista) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Apartheid? Víte, co je to Lutein? Rozumíte pojmu Mikrobiologie? Rozumíte pojmu Zrychlení?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, popis, Fejetonista, heslo, pojem, wiki, etymologie, kdo to je, formulace, lexikon, synonymum, význam slova, přesný výraz, odborný výraz, popis

Pojem Fejetonista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Fejetonista lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Fejetonista na Youtube

Zkusit najít frázi Fejetonista ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Fejetonista ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fejetonista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Fejetonista například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Fejetonista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fejetonista? Kdo to byl Fejetonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fejetonista? Definice pojmu Fejetonista je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?