Kdo je to?
Kdo je to, byl Fejetonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fejetonista? Lidé, profese

Kdo je to Fejetonista?

Co znamená a jaký je význam slova Fejetonista?

Fejetonista je publicista, který píše fejetony, nazývané také poznámky pod čarou. Jedná se o speciální publicistický útvar, který se využívá jako protiváha hlavního článku. Fejetonista se zabývá nějakým tématem, které může vypadat jako nezajímavé, ovšem nahlíží na něj ze zcela jiného úhlu.
Jedná se o kratší článek nebo komentář v lehkém zábavném nebo satirickém stylu s častými nadsázkami, který by měl vést čtenáře k zamyšlení.Kdo je to, byl Fejetonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fejetonista? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Fejetonista? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Apartheid? Víte co je Patch? Rozumíte pojmu Mikrobiologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ledek?

Klíčová slova: formulace, popis, definice, profese, význam, původ slova, význam pojmu, Fejetonista, synonymum, lexikon, odborný výraz, popis, přesný význam, termín, co znamená, etymologie

Pojem Fejetonista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Fejetonista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Fejetonista ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Fejetonista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Fejetonista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fejetonista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Fejetonista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Fejetonista? Kdo to byl Fejetonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fejetonista? Definice pojmu Fejetonista je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Fejetonista i v jiné kategorii než v profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?