Kdo je to?
Kdo je to, byl Havíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Havíř? Lidé, profese

Kdo je to Havíř?

Jaký je význam slova Havíř? Co to znamená?

Havíř neboli horník je osoba, která pracuje v hlubinném dole. Úkolem havíře je těžit nerostné suroviny. V České republice havíři těží nejčastěji černé uhlí a to především na Ostravsku. Dříve se na území ČR těžilo i stříbro, zlato, železná ruda, uranová ruda a další nerostné suroviny. Práce havíře je nebezpečná a z dlouhodobého hlediska poškozuje zdraví. Slovo havíř pochází z němčiny, ze slova Hauer.Kdo je to, byl Havíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Havíř? Lidé, profese

Definici slova Havíř můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín FAQ? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úvaha? Vzpomenete si na definici slova Meldonium? Znáte termín HTTPs?

Klíčová slova: význam slova, pojem, význam, popis, heslo, slovo, Havíř, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, popis, synonymum, co je to Havíř?, kdo to je, wiki, lexikon

Pojem Havíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Havíř na Youtube

Najít slovo Havíř na Google.cz

Hledat termín Havíř ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Havíř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Havíř například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Havíř

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Havíř? Kdo to byl Havíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Havíř? Definice pojmu Havíř patří do sekce profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Havíř i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?