Kdo je to?
Kdo je to Václav Upír Krejčí? Životopis Václav Upír Krejčí, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Václav Upír Krejčí?

Kdo je to Václav Upír Krejčí? Stručný životopis

Václav Upír Krejčí, vlastním jménem pouze Václav Krejčí, je výrazná postava české zábavní scény. Je člověkem mnoha talentů, působí jako herec, bavič, zpěvák, režisér, scénárista a také spisovatel. S kolegou Ivo Pešákem vystupovali jako pěvecká dvojice Dýza Boys.
Václav Upír Krejčí je veřejnosti znám hlavně ze zábavných pořadů, jako je Country estráda nebo Čundrcountryshow.Kdo je to Václav Upír Krejčí? Životopis Václav Upír Krejčí, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Václav Upír Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 13. října 1955
Místo narození: Rakovník

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Václav Upír Krejčí? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Muzeum? Vzpomněli byste si na význam slova Bolid? Znáte termín Liftago? Znáte definici termínu Kvantová fyzika?

Klíčová slova: popis, lexikon, co je to Václav Upír Krejčí?, informace, synonymum, wiki, etymologie, heslo, hudba, co znamená, kdo to je, vysvětlení, Václav Upír Krejčí, kdo je Václav Upír Krejčí?, význam pojmu, termín

Pojem Václav Upír Krejčí je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Václav Upír Krejčí na Google.cz

Vyhledat heslo Václav Upír Krejčí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Václav Upír Krejčí ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Václav Upír Krejčí na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Upír Krejčí například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Upír Krejčí

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Václav Upír Krejčí? Kdo to byl Václav Upír Krejčí? Kdy se narodil Václav Upír Krejčí? Kde se narodil Václav Upír Krejčí? Václav Upír Krejčí je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Václav Upír Krejčí řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Upír Krejčí i v jiné kategorii než je hudba.