Kdo je to?
Kdo je to Václav Upír Krejčí? Životopis Václav Upír Krejčí, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Václav Upír Krejčí?

Kdo je to Václav Upír Krejčí? Stručný životopis

Václav Upír Krejčí, vlastním jménem pouze Václav Krejčí, je výrazná postava české zábavní scény. Je člověkem mnoha talentů, působí jako herec, bavič, zpěvák, režisér, scénárista a také spisovatel. S kolegou Ivo Pešákem vystupovali jako pěvecká dvojice Dýza Boys.
Václav Upír Krejčí je veřejnosti znám hlavně ze zábavných pořadů, jako je Country estráda nebo Čundrcountryshow.Kdo je to Václav Upír Krejčí? Životopis Václav Upír Krejčí, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Václav Upír Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 13. října 1955
Místo narození: Rakovník

Popis osobnosti Václav Upír Krejčí můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Zelený zákal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Askeze? Znáte termín Asociace? Víte co je Adventní kalendář?

Klíčová slova: informace, odborný výraz, formulace, etymologie, hudba, co je to Václav Upír Krejčí?, co znamená, heslo, význam slova, Václav Upír Krejčí, wiki, synonymum, vysvětlení, popis, lexikon, slovo

Pojem Václav Upír Krejčí je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Václav Upír Krejčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Václav Upír Krejčí na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Václav Upír Krejčí ve Wikimedia Commons

Hledat termín Václav Upír Krejčí v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Upír Krejčí například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Upír Krejčí

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Václav Upír Krejčí? Kdo to byl Václav Upír Krejčí? Kdy se narodil Václav Upír Krejčí? Kde se narodil Václav Upír Krejčí? Václav Upír Krejčí se nachází v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Václav Upír Krejčí řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Upír Krejčí i v jiné kategorii než je hudba.