Kdo je to?
Kdo je to Václav Upír Krejčí? Životopis Václav Upír Krejčí, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Václav Upír Krejčí?

Kdo je to Václav Upír Krejčí? Stručný životopis

Václav Upír Krejčí, vlastním jménem pouze Václav Krejčí, je výrazná postava české zábavní scény. Je člověkem mnoha talentů, působí jako herec, bavič, zpěvák, režisér, scénárista a také spisovatel. S kolegou Ivo Pešákem vystupovali jako pěvecká dvojice Dýza Boys.
Václav Upír Krejčí je veřejnosti znám hlavně ze zábavných pořadů, jako je Country estráda nebo Čundrcountryshow.Kdo je to Václav Upír Krejčí? Životopis Václav Upír Krejčí, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Václav Upír Krejčí

Národnost: česká
Datum narození: 13. října 1955
Místo narození: Rakovník

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Václav Upír Krejčí? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Cmunda? Víte, co je to Resin? Znáte termín Zubní váček? Rozumíte pojmu Verpánek?

Klíčová slova: přesný význam, informace, hudba, etymologie, co znamená, popis, přesný výraz, význam, synonymum, kdo to je, co je to Václav Upír Krejčí?, slovo, formulace, kdo je Václav Upír Krejčí?, Václav Upír Krejčí, termín

Pojem Václav Upír Krejčí je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Václav Upír Krejčí ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Václav Upír Krejčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Václav Upír Krejčí v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Václav Upír Krejčí ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Upír Krejčí například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Upír Krejčí

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Václav Upír Krejčí? Kdo to byl Václav Upír Krejčí? Kdy se narodil Václav Upír Krejčí? Kde se narodil Václav Upír Krejčí? Václav Upír Krejčí je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Václav Upír Krejčí řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Upír Krejčí i v jiné kategorii než je hudba.