Kdo je to?
Kdo je to Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hosteska? Lidé, profese

Hosteska

Co znamená a jaký je význam slova Hosteska?

Hosteska je průvodkyně nebo společnice. Většinou se jedná o osobu ženského pohlaví, která poskytuje asistentské či reprezentativní služby při různých akcích. Například u výstavních stánků prezentují hostesky jednotlivé produkty, doprovázejí hosty po místech, která by měli navštívit a podobně.
Hostesky jako společnice mají své protějšky provázet a bavit.Kdo je to Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hosteska? Lidé, profese

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Buňka? Víte co je Darjeeling? Znáte pojem Karát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Existenční minimum?

Klíčová slova: význam, popis, wiki, Hosteska, původ slova, lexikon, pojem, přesný výraz, přesný význam, definice, význam pojmu, co znamená, informace, termín, etymologie, Hosteska

Pojem Hosteska je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Hosteska v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hosteska ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Hosteska na Google.cz

Vyhledat termín Hosteska ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Hosteska ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Hosteska ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hosteska například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Hosteska? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Hosteska? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hosteska? Definice pojmu Hosteska se nachází v sekci Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.