Kdo je to?
Kdo je to, byl Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hosteska? Lidé, profese

Kdo je to Hosteska?

Jaký je význam slova Hosteska? Co to znamená?

Hosteska je průvodkyně nebo společnice. Většinou se jedná o osobu ženského pohlaví, která poskytuje asistentské či reprezentativní služby při různých akcích. Například u výstavních stánků prezentují hostesky jednotlivé produkty, doprovázejí hosty po místech, která by měli navštívit a podobně.
Hostesky jako společnice mají své protějšky provázet a bavit.Kdo je to, byl Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hosteska? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Hosteska? Potom se podělte s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Velur? Znáte pojem Čistý obrat? Víte, co je to Hoax? Víte, co je to Altán?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, význam pojmu, pojem, profese, slovo, co znamená, popis, co je to Hosteska?, formulace, synonymum, kdo to je, přesný výraz, popis, definice

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Hosteska? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Hosteska? Kdo to byl Hosteska? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hosteska? Definice pojmu Hosteska se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Hosteska hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.