Kdo je to?
Kdo je to, byl Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hosteska? Lidé, profese

Kdo je to Hosteska?

Jaký je význam slova Hosteska? Co to znamená?

Hosteska je průvodkyně nebo společnice. Většinou se jedná o osobu ženského pohlaví, která poskytuje asistentské či reprezentativní služby při různých akcích. Například u výstavních stánků prezentují hostesky jednotlivé produkty, doprovázejí hosty po místech, která by měli navštívit a podobně.
Hostesky jako společnice mají své protějšky provázet a bavit.Kdo je to, byl Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hosteska? Lidé, profese

Tento text (Hosteska) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tapioka? Vzpomenete si na definici slova Okluzor? Znáte pojem Škrobová moučka? Vzpomněli byste si na význam slova Unisex?

Klíčová slova: definice, přesný význam, význam, přesný výraz, odborný výraz, etymologie, vysvětlení, pojem, popis, co je to Hosteska?, heslo, formulace, význam pojmu, význam slova, termín, slovo

Pojem Hosteska je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Hosteska na Youtube

Hledat frázi Hosteska ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Hosteska ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Hosteska ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hosteska například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hosteska

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hosteska? Kdo to byl Hosteska? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hosteska? Definice pojmu Hosteska je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Hosteska i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.