Kdo je to?
Kdo je to, byl Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hosteska? Lidé, profese

Kdo je to Hosteska?

Jaký je význam slova Hosteska? Co to znamená?

Hosteska je průvodkyně nebo společnice. Většinou se jedná o osobu ženského pohlaví, která poskytuje asistentské či reprezentativní služby při různých akcích. Například u výstavních stánků prezentují hostesky jednotlivé produkty, doprovázejí hosty po místech, která by měli navštívit a podobně.
Hostesky jako společnice mají své protějšky provázet a bavit.Kdo je to, byl Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hosteska? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hosteska? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tetanie? Znáte termín Uber? Znáte pojem Krajní levice? Víte, co je to Schodek rozpočtu?

Klíčová slova: informace, odborný výraz, etymologie, formulace, heslo, pojem, termín, význam pojmu, synonymum, kdo je Hosteska?, Hosteska, význam slova, profese, wiki, původ slova, význam

Pojem Hosteska je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Hosteska

Hledejte bez špehování slovo Hosteska ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Hosteska ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Hosteska ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hosteska na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hosteska například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Hosteska, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hosteska? Kdo to byl Hosteska? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hosteska? Definice pojmu Hosteska je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Hosteska i v jiné kategorii než v profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.