Kdo je to?
Kdo je to, byl Strojvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Strojvedoucí? Lidé, profese

Kdo je to Strojvedoucí?

Co znamená a jaký je význam slova Strojvedoucí?

Strojvedoucí je osoba, která pracuje na železnici a v rámci svého povolání řídí a obsluhuje lokomotivu či motorový vůz. Stará se také o údržbu stroje. Místem výkonu práce může být železniční trať, trať patřící závodu či podniku nebo vlečka.
Strojvedoucí řídí činnost doprovodné osádky vlaku, stará se také o odbavování cestujících. K jeho povinnostem patří účast na pravidelných školeních a přezkušování, školit a přezkušovat může i on sám.Kdo je to, byl Strojvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Strojvedoucí? Lidé, profese

Definici slova Strojvedoucí můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Sága? Vzpomněli byste si co znamená slovo Komprese? Znáte definici termínu Flattr? Víte co je Ebola?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, etymologie, význam, význam pojmu, synonymum, profese, význam slova, kdo to je, termín, heslo, přesný význam, co znamená, odborný výraz, wiki, slovo

Pojem Strojvedoucí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Strojvedoucí ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Strojvedoucí ve Wikipedii

Najít heslo Strojvedoucí ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Strojvedoucí ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Strojvedoucí například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Strojvedoucí

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Strojvedoucí? Kdo to byl Strojvedoucí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Strojvedoucí? Definice pojmu Strojvedoucí patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.