Kdo je to?
Kdo je to, byl Strojvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Strojvedoucí? Lidé, profese

Kdo je to Strojvedoucí?

Co znamená a jaký je význam slova Strojvedoucí?

Strojvedoucí je osoba, která pracuje na železnici a v rámci svého povolání řídí a obsluhuje lokomotivu či motorový vůz. Stará se také o údržbu stroje. Místem výkonu práce může být železniční trať, trať patřící závodu či podniku nebo vlečka.
Strojvedoucí řídí činnost doprovodné osádky vlaku, stará se také o odbavování cestujících. K jeho povinnostem patří účast na pravidelných školeních a přezkušování, školit a přezkušovat může i on sám.Kdo je to, byl Strojvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Strojvedoucí? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Strojvedoucí sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Užitná plocha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Volební právo? Znáte definici termínu Podnikatelský účet? Víte co je Krédo?

Klíčová slova: formulace, etymologie, heslo, význam pojmu, informace, význam slova, termín, odborný výraz, význam, co je to Strojvedoucí?, slovo, wiki, vysvětlení, popis, přesný význam, kdo to je

Pojem Strojvedoucí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Strojvedoucí zkuste tyto odkazy

Najít termín Strojvedoucí na Google.cz

Zkusit najít Strojvedoucí ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Strojvedoucí v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Strojvedoucí na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Strojvedoucí například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Strojvedoucí? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Strojvedoucí? Kdo to byl Strojvedoucí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Strojvedoucí? Definice pojmu Strojvedoucí se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.