Kdo je to?
Kdo je Monika Brindzáková? Životopis Monika Brindzáková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Monika Brindzáková

Kdo je Monika Brindzáková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Moderátorka Monika Brindzáková se narodila 4. listopadu 1970 ve Vyškově. Vystudovala gymnázium ve Vyškově. Začínala v roce 1989 jako moderátorka brněnského Rádia Valc. V roce 2000 přešla „na volnou nohu“.
V roce 2001 nastoupila do Českého rozhlasu v Brně. Deset let moderovala Dobré ráno, dokud jej v roce 2013 nevyměnila za pořad Apetýt. Kromě toho měla na starosti také pořady jako je Kolotoč či čtvrteční interview se zajímavými hosty.
V lednu 2004 nastoupila Monika Brindzáková do České televize a setrvala zde až do července 2012. V roce 2007 moderovala Dobré ráno z Moravy a Slezska.
Režisér Petr Ryšavý si ji také vybral jako moderátorku devítidílného hudebně-naučného cyklu mapujícího lidové tradice, lidovou tvořivost a zajímavosti z Čech, Moravy i Slezska. Tento pořad vyšel v roce 2015 a dostal název Za našimi humny.
V prosinci 2016 se Monika Brindzáková stala tiskovou mluvčí Jihomoravského kraje a na této pozici působí i v současnosti. Její jméno je také spojeno se zoologickou zahradou v Brně.
Dnes bydlí ve vesničce Hrušky nedaleko Slavkova u Brna. Jde o obec, která byla v roce 2021 silně zasažena tornádem. Vychovává dvě děti – dceru Maričku a syna Petra.Kdo je Monika Brindzáková? Životopis Monika Brindzáková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Monika Brindzáková

Národnost: česká
Datum narození: 4. listopadu 1970
Místo narození: Vyškov

Tento text (Monika Brindzáková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Dřevina? Víte co je Baidu? Víte co je Agrafie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spedice?

Klíčová slova: život, kdo je Monika Brindzáková?, novináři, vysvětlení, zajímavosti, biografie, Monika Brindzáková, Monika Brindzáková, kdy se narodila Monika Brindzáková?, místo narození, wiki, informace, kde se narodila Monika Brindzáková?, osobnost, národnost, novináři

Pojem Monika Brindzáková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Monika Brindzáková ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Monika Brindzáková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Monika Brindzáková ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Monika Brindzáková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Monika Brindzáková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Brindzáková například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Monika Brindzáková?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Monika Brindzáková? Kdy se narodila Monika Brindzáková? Kde se narodila Monika Brindzáková? Monika Brindzáková patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, editor šéf, monika Brindzáková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Monika Brindzáková například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Brindzáková i v jiné kategorii než je novináři.