Kdo je to?
Kdo je Ondřej Hejma? Životopis Ondřej Hejma, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ondřej Hejma?

Kdo je Ondřej Hejma? Životopis, informace, biografie, hudba

Ondřej Hejma je hudební skladatel a zpěvák, působící jako frontman ve skupině Žlutý pes. Je také dopisovatelem Associated Press, tlumočí a vystupuje jako moderátor televizních pořadů. Studoval filologii na FF UK, později pracoval v reklamě, odkud přešel do zpravodajství u agentury AP. Jeho jméno se objevilo i v Cibulkových seznamech spolupracovníků s StB.
Ondřej Hejma je autorem textů mnoha písní, hudební texty píše i pro jiné zpěváky. Podílel se i na libretech českých verzí úspěšných muzikálů. Často vystupuje i v rozhlase a televizi, přispívá i do časopisů.Kdo je Ondřej Hejma? Životopis Ondřej Hejma, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Ondřej Hejma

Národnost: česká
Datum narození: 3. února 1951
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Ondřej Hejma můžete sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu After party? Vzpomněli byste si na význam slova Rituál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fanatismus? Znáte definici termínu Utopie?

Klíčová slova: místo narození, hudba, kdy se narodil Ondřej Hejma?, osobnost, životopis, Ondřej Hejma, biografie, Ondřej Hejma, informace, hudba, narození, wiki, osobnosti, kde se narodil Ondřej Hejma?, zajímavosti, lexikon

Pojem Ondřej Hejma je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Ondřej Hejma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Ondřej Hejma ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ondřej Hejma na Youtube

Zkusit najít frázi Ondřej Hejma na Google obrázcích

Najít termín Ondřej Hejma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Hejma například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Hejma?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ondřej Hejma? Kdy se narodil Ondřej Hejma? Kde se narodil Ondřej Hejma? Ondřej Hejma se nachází v sekci Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Hejma třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Hejma i v jiné kategorii než je hudba.