Kdo je to?
Kdo je Ondřej Hejma? Životopis Ondřej Hejma, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Ondřej Hejma

Kdo je Ondřej Hejma? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Ondřej Hejma je hudební skladatel a zpěvák, působící jako frontman ve skupině Žlutý pes. Je také dopisovatelem Associated Press, tlumočí a vystupuje jako moderátor televizních pořadů. Studoval filologii na FF UK, později pracoval v reklamě, odkud přešel do zpravodajství u agentury AP. Jeho jméno se objevilo i v Cibulkových seznamech spolupracovníků s StB.
Ondřej Hejma je autorem textů mnoha písní, hudební texty píše i pro jiné zpěváky. Podílel se i na libretech českých verzí úspěšných muzikálů. Často vystupuje i v rozhlase a televizi, přispívá i do časopisů.Kdo je Ondřej Hejma? Životopis Ondřej Hejma, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Ondřej Hejma

Národnost: česká
Datum narození: 3. února 1951
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ondřej Hejma sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Appeasement? Pamatujete si definici pojmu Stínová vláda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rodina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Exkláva?

Klíčová slova: osobnosti, život, datum narození, osobnost, hudba, wiki, kdo je Ondřej Hejma?, zajímavosti, kdy se narodil Ondřej Hejma?, biografie, narození, kde se narodil Ondřej Hejma?, národnost, místo narození, Ondřej Hejma, Ondřej Hejma

Pojem Ondřej Hejma je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ondřej Hejma

Najít výraz Ondřej Hejma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ondřej Hejma na Youtube

Zkusit najít heslo Ondřej Hejma na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Ondřej Hejma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Hejma ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Hejma například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Hejma

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ondřej Hejma? Kdy se narodil Ondřej Hejma? Kde se narodil Ondřej Hejma? Ondřej Hejma je v sekci Hudba

Kategorie hudba, zářivé zlaté housle, ondřej Hejma, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Hejma dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Hejma i v jiné kategorii než je hudba.