Kdo je to?
Kdo je Ondřej Hejma? Životopis Ondřej Hejma, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ondřej Hejma?

Kdo je Ondřej Hejma? Životopis, informace, biografie, hudba

Ondřej Hejma je hudební skladatel a zpěvák, působící jako frontman ve skupině Žlutý pes. Je také dopisovatelem Associated Press, tlumočí a vystupuje jako moderátor televizních pořadů. Studoval filologii na FF UK, později pracoval v reklamě, odkud přešel do zpravodajství u agentury AP. Jeho jméno se objevilo i v Cibulkových seznamech spolupracovníků s StB.
Ondřej Hejma je autorem textů mnoha písní, hudební texty píše i pro jiné zpěváky. Podílel se i na libretech českých verzí úspěšných muzikálů. Často vystupuje i v rozhlase a televizi, přispívá i do časopisů.Kdo je Ondřej Hejma? Životopis Ondřej Hejma, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Ondřej Hejma

Národnost: česká
Datum narození: 3. února 1951
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ondřej Hejma? s dalšími lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu After party? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gustin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Muzeum? Víte co je Republika?

Klíčová slova: popis, wiki, Ondřej Hejma, datum narození, Ondřej Hejma, kdo je Ondřej Hejma?, lexikon, kde se narodil Ondřej Hejma?, informace, životopis, kdy se narodil Ondřej Hejma?, hudba, hudba, zajímavosti, místo narození, osobnost

Pojem Ondřej Hejma je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Ondřej Hejma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Ondřej Hejma na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Hejma ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Ondřej Hejma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Ondřej Hejma ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Hejma například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Ondřej Hejma? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Ondřej Hejma? Kdy se narodil Ondřej Hejma? Kde se narodil Ondřej Hejma? Ondřej Hejma je v kategorii Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Hejma dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Hejma i v jiné kategorii než je hudba.