Kdo je to?
Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Ivan Brezina?

Kdo je to Ivan Brezina? Stručný životopis

Ivan Brezina je žurnalista a publicista, který se orientuje zvláště na téma environmentalizmu. Tuto ideologii často kritizuje. Sám je absolventem oborů systematická biologie a ekologie a také publicistiky se specializací na kulturu. Pracoval jako redaktor pro Reflex a Lidové noviny, později spolupracoval s časopisy zaměřenými na literaturu. Jako reportér se uplatnil i v televizi – pořady Na vlastní oči a Fakta. Stal se redaktorem časopisů Maxim, Outdoor, Mladé fronty Dnes a některých webových magazínů.
Ivan Brezina se i nadále věnuje ekologické tématice a cestování a natáčí televizní reportáže.Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Ivan Brezina

Datum narození: září 1967

Líbí se stručný životopis s osobou Ivan Brezina? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Autofokus? Víte, co je to Hilterapie? Víte co je Offsetová hypotéka? Rozumíte pojmu Ich-forma?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, novináři, co znamená, odborný výraz, lexikon, vysvětlení, formulace, slovo, heslo, přesný výraz, informace, pojem, původ slova, termín, kdo je Ivan Brezina?

Pojem Ivan Brezina je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ivan Brezina zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Ivan Brezina ve Wikipedii

Hledat heslo Ivan Brezina ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Ivan Brezina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Ivan Brezina ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Brezina například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Ivan Brezina? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Brezina? Kdo to byl Ivan Brezina? Kdy se narodil Ivan Brezina? Ivan Brezina je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Brezina třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Brezina i v jiné kategorii než je novináři.