Kdo je to?
Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Ivan Brezina?

Kdo je to Ivan Brezina? Stručný životopis

Ivan Brezina je žurnalista a publicista, který se orientuje zvláště na téma environmentalizmu. Tuto ideologii často kritizuje. Sám je absolventem oborů systematická biologie a ekologie a také publicistiky se specializací na kulturu. Pracoval jako redaktor pro Reflex a Lidové noviny, později spolupracoval s časopisy zaměřenými na literaturu. Jako reportér se uplatnil i v televizi – pořady Na vlastní oči a Fakta. Stal se redaktorem časopisů Maxim, Outdoor, Mladé fronty Dnes a některých webových magazínů.
Ivan Brezina se i nadále věnuje ekologické tématice a cestování a natáčí televizní reportáže.Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Ivan Brezina

Datum narození: září 1967

Zaujala vás biografie osobnosti Ivan Brezina? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Autofokus? Znáte definici termínu Platební brána? Víte co je Offsetová hypotéka? Pamatujete si definici pojmu Kardan?

Klíčová slova: synonymum, popis, lexikon, přesný výraz, popis, etymologie, termín, kdo to je, co znamená, kdo je Ivan Brezina?, co je to Ivan Brezina?, definice, význam slova, odborný výraz, přesný význam, význam pojmu

Pojem Ivan Brezina je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Ivan Brezina ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Ivan Brezina ve Wikipedii

Hledat výraz Ivan Brezina ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Ivan Brezina na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Brezina například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Brezina

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Brezina? Kdo to byl Ivan Brezina? Kdy se narodil Ivan Brezina? Ivan Brezina se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan Brezina dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Brezina i v jiné kategorii než je novináři.