Kdo je to?
Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Ivan Brezina?

Kdo je to Ivan Brezina? Stručný životopis

Ivan Brezina je žurnalista a publicista, který se orientuje zvláště na téma environmentalizmu. Tuto ideologii často kritizuje. Sám je absolventem oborů systematická biologie a ekologie a také publicistiky se specializací na kulturu. Pracoval jako redaktor pro Reflex a Lidové noviny, později spolupracoval s časopisy zaměřenými na literaturu. Jako reportér se uplatnil i v televizi – pořady Na vlastní oči a Fakta. Stal se redaktorem časopisů Maxim, Outdoor, Mladé fronty Dnes a některých webových magazínů.
Ivan Brezina se i nadále věnuje ekologické tématice a cestování a natáčí televizní reportáže.Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Ivan Brezina

Datum narození: září 1967

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ivan Brezina s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ask toolbar? Vzpomněli byste si na význam slova Ecce homo? Víte co je Prdopeč? Znáte definici termínu Kyselo?

Klíčová slova: pojem, informace, formulace, popis, přesný význam, definice, wiki, původ slova, odborný výraz, význam pojmu, synonymum, kdo je Ivan Brezina?, termín, novináři, popis, význam slova

Pojem Ivan Brezina je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ivan Brezina

Vyhledat termín Ivan Brezina ve Wikislovníku

Hledat frázi Ivan Brezina ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Ivan Brezina ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Ivan Brezina na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Brezina například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Ivan Brezina? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ivan Brezina? Kdo to byl Ivan Brezina? Kdy se narodil Ivan Brezina? Ivan Brezina se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Brezina kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Brezina i v jiné kategorii než je novináři.