Kdo je to?
Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Ivan Brezina?

Kdo je to Ivan Brezina? Stručný životopis

Ivan Brezina je žurnalista a publicista, který se orientuje zvláště na téma environmentalizmu. Tuto ideologii často kritizuje. Sám je absolventem oborů systematická biologie a ekologie a také publicistiky se specializací na kulturu. Pracoval jako redaktor pro Reflex a Lidové noviny, později spolupracoval s časopisy zaměřenými na literaturu. Jako reportér se uplatnil i v televizi – pořady Na vlastní oči a Fakta. Stal se redaktorem časopisů Maxim, Outdoor, Mladé fronty Dnes a některých webových magazínů.
Ivan Brezina se i nadále věnuje ekologické tématice a cestování a natáčí televizní reportáže.Kdo je to Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Ivan Brezina

Datum narození: září 1967

Tento text (Ivan Brezina) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ask toolbar? Vzpomněli byste si co znamená slovo Epitaf? Víte co je Prdopeč? Víte co je Kleptomanie?

Klíčová slova: etymologie, formulace, synonymum, heslo, definice, co znamená, význam pojmu, význam slova, význam, původ slova, přesný význam, popis, vysvětlení, novináři, lexikon, kdo to je

Pojem Ivan Brezina je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ivan Brezina v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Ivan Brezina ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Ivan Brezina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Brezina ve Wikimedia Commons

Najít pojem Ivan Brezina na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Brezina například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Brezina?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivan Brezina? Kdo to byl Ivan Brezina? Kdy se narodil Ivan Brezina? Ivan Brezina je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Brezina kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Brezina i v jiné kategorii než je novináři.