Kdo je to?
Kdo je Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Ivan Brezina

Kdo je Ivan Brezina? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Ivan Brezina je žurnalista a publicista, který se orientuje zvláště na téma environmentalizmu. Tuto ideologii často kritizuje. Sám je absolventem oborů systematická biologie a ekologie a také publicistiky se specializací na kulturu. Pracoval jako redaktor pro Reflex a Lidové noviny, později spolupracoval s časopisy zaměřenými na literaturu. Jako reportér se uplatnil i v televizi – pořady Na vlastní oči a Fakta. Stal se redaktorem časopisů Maxim, Outdoor, Mladé fronty Dnes a některých webových magazínů.
Ivan Brezina se i nadále věnuje ekologické tématice a cestování a natáčí televizní reportáže.Kdo je Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Ivan Brezina

Datum narození: září 1967

Popis osobnosti Ivan Brezina můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Dna? Pamatujete si definici pojmu Karma? Víte co je Guru? Vzpomněli byste si co znamená slovo Křížová cesta?

Klíčová slova: Ivan Brezina, wiki, novináři, biografie, životopis, informace, vysvětlení, kdy se narodil Ivan Brezina?, wikipedie, kdo je Ivan Brezina?, Ivan Brezina, život, popis, zajímavosti, osobnost, datum narození

Pojem Ivan Brezina je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Ivan Brezina

Najít heslo Ivan Brezina ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Ivan Brezina v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Ivan Brezina ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Ivan Brezina ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Ivan Brezina ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Brezina například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Brezina

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Ivan Brezina? Kdy se narodil Ivan Brezina? Ivan Brezina je v sekci Novináři

Kategorie novináři, reportérka, ivan Brezina, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ivan Brezina dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Brezina i v jiné kategorii než je novináři.