Kdo je to?
Kdo je Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Ivan Brezina?

Kdo je Ivan Brezina? Životopis, informace, biografie, novináři

Ivan Brezina je žurnalista a publicista, který se orientuje zvláště na téma environmentalizmu. Tuto ideologii často kritizuje. Sám je absolventem oborů systematická biologie a ekologie a také publicistiky se specializací na kulturu. Pracoval jako redaktor pro Reflex a Lidové noviny, později spolupracoval s časopisy zaměřenými na literaturu. Jako reportér se uplatnil i v televizi – pořady Na vlastní oči a Fakta. Stal se redaktorem časopisů Maxim, Outdoor, Mladé fronty Dnes a některých webových magazínů.
Ivan Brezina se i nadále věnuje ekologické tématice a cestování a natáčí televizní reportáže.Kdo je Ivan Brezina? Životopis Ivan Brezina, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Ivan Brezina

Datum narození: září 1967

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ivan Brezina s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Antropologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prefektura? Víte co je Rozhodčí doložka? Víte co je Rašple?

Klíčová slova: osobnosti, novináři, novináři, Ivan Brezina, životopis, život, datum narození, osobnost, biografie, informace, popis, wiki, lexikon, kdo je Ivan Brezina?, vysvětlení, zajímavosti

Pojem Ivan Brezina je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Ivan Brezina na Youtube

Hledat frázi Ivan Brezina ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Ivan Brezina na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Ivan Brezina ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Ivan Brezina ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Brezina například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Brezina?

Právě jste zjistili Kdo je to Ivan Brezina? Kdy se narodil Ivan Brezina? Ivan Brezina patří do sekce Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan Brezina dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Brezina i v jiné kategorii než je novináři.