Kdo je to?
Kdo je David Borek? Životopis David Borek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

David Borek

Kdo je David Borek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

David Borek je český novinář, moderátor a zahraniční zpravodaj.
Na Filozofické fakultě Karlovy univerzity vystudoval historii a politologii. Dosáhl titulu PhDr.
V roce 2003 nastoupil do České televize, kde působil na kanále ČT 24 v domácí a ekonomické redakci. V rámci zpravodajské 24 se objevoval na řadě pozicí: moderoval například kontinuální vysílání. Působil v pořadu Události, komentáře - do roku 2006, kdy byl kvůli údajně špatně vedenému rozhovoru s končícím premiérem Paroubkem z vysílání stažen, a poté znovu od roku 2014. V letech 2014-2016 moderoval pořad Interview 24.
Od roku 2018 působí jako zpravodaj České televize v Izraeli a na Blízkém východě. V roce 2022 krátce působil jako válečný zpravodaj během války na Ukrajině.Kdo je David Borek? Životopis David Borek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě David Borek

Národnost: česká
Datum narození: 14. dubna 1977
Místo narození: Plzeň

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Borek sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to PCR test? Pamatujete si definici pojmu Terpentýn? Vzpomněli byste si na význam slova Dispenzarizace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kondenzované mléko?

Klíčová slova: datum narození, David Borek, osobnosti, životopis, biografie, lexikon, narození, kde se narodil David Borek?, kdo je David Borek?, místo narození, kdy se narodil David Borek?, wikipedie, zajímavosti, wiki, novináři, osobnost

Pojem David Borek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem David Borek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz David Borek ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo David Borek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem David Borek na Youtube

Najít heslo David Borek na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo David Borek například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to David Borek?

Teď už víte Kdo je to David Borek? Kdy se narodil David Borek? Kde se narodil David Borek? David Borek je v sekci Novináři

Kategorie novináři, žurnalista fotograf, david Borek, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka David Borek třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Borek i v jiné kategorii než je novináři.