Kdo je to?
Kdo je David Borek? Životopis David Borek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je David Borek?

Kdo je David Borek? Životopis, informace, biografie, novináři

David Borek je český novinář, moderátor a zahraniční zpravodaj.
Na Filozofické fakultě Karlovy univerzity vystudoval historii a politologii. Dosáhl titulu PhDr.
V roce 2003 nastoupil do České televize, kde působil na kanále ČT 24 v domácí a ekonomické redakci. V rámci zpravodajské 24 se objevoval na řadě pozicí: moderoval například kontinuální vysílání. Působil v pořadu Události, komentáře - do roku 2006, kdy byl kvůli údajně špatně vedenému rozhovoru s končícím premiérem Paroubkem z vysílání stažen, a poté znovu od roku 2014. V letech 2014-2016 moderoval pořad Interview 24.
Od roku 2018 působí jako zpravodaj České televize v Izraeli a na Blízkém východě. V roce 2022 krátce působil jako válečný zpravodaj během války na Ukrajině.Kdo je David Borek? Životopis David Borek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě David Borek

Národnost: česká
Datum narození: 14. dubna 1977
Místo narození: Plzeň

Tento text (David Borek) můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Globalizace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Idealismus? Vzpomněli byste si na význam slova Kultura? Víte co je Světlo?

Klíčová slova: wiki, život, novináři, informace, životopis, lexikon, osobnost, osobnosti, biografie, místo narození, wikipedie, David Borek, datum narození, národnost, kdy se narodil David Borek?, David Borek

Pojem David Borek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte výraz David Borek v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo David Borek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz David Borek ve Wikipedii

Vyhledat heslo David Borek na Google obrázcích

Vyhledat slovo David Borek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Borek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo David Borek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Borek

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to David Borek? Kdy se narodil David Borek? Kde se narodil David Borek? David Borek je v kategorii Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka David Borek např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Borek i v jiné kategorii než je novináři.