Kdo je to?
Kdo je to, byl Risk manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Risk manager? Lidé, profese

Kdo je to Risk manager?

Jaký je význam slova Risk manager? Co to znamená?

Risk manager se ve své práci zabývá riziky. Definuje je, analyzuje, klasifikuje a kontroluje. Patří k vedoucím pracovníkům společnosti v oblasti strategií.
Risk manager se musí orientovat v mnoha oborech – právu, matematické analýze, počítačových technologiích, informačních systémech a v oblasti, ve které podniká firma, pro kterou pracuje.Kdo je to, byl Risk manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Risk manager? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Risk manager? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Datum splatnosti? Znáte pojem Pranýř? Rozumíte pojmu Secese? Vzpomenete si na definici slova Cystická fibróza?

Klíčová slova: Risk manager, význam, co je to Risk manager?, popis, formulace, kdo to je, informace, význam pojmu, lexikon, původ slova, přesný výraz, etymologie, definice, odborný výraz, popis, heslo

Pojem Risk manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Risk manager ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Risk manager ve Wikipedii

Zkusit najít Risk manager v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Risk manager ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Risk manager například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Risk manager, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Risk manager? Kdo to byl Risk manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Risk manager? Definice pojmu Risk manager je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.