Kdo je to?
Kdo je to Chůva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chůva? Lidé, profese

Chůva

Co znamená a jaký je význam slova Chůva?

Chůva je žena, která vykonává jako své zaměstnání péči o děti a vychovává je. Pro svou práci potřebuje mít odpovídající kvalifikaci a také zkušenosti. Chůvou může být i kojná.
Jedná se o zcela normální zaměstnání za přiměřený plat. Nejedná se o služebnou, uklízečku kuchařku a podobně, činnost chůvy je přesně vymezená na práci s dítětem nebo dětmi.Kdo je to Chůva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chůva? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Andragogika? Víte co je Žinylka? Vzpomenete si na definici slova Strukturovaný životopis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Číslovka?

Klíčová slova: význam, wikipedie, pojem, profese, etymologie, termín, slovo, odborný výraz, Chůva, formulace, přesný význam, popis, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, wiki

Pojem Chůva je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Chůva na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Chůva ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Chůva ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Chůva v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chůva ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Chůva například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Chůva, definice, vysvětlení pojmu

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Chůva? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chůva? Definice pojmu Chůva patří do kategorie Profese

Kategorie profese, potápěčka, chůva, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Chůva i v jiné kategorii než je sekce profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?