Kdo je to?
Kdo je to, byl Chůva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chůva? Lidé, profese

Kdo je to Chůva?

Jaký je význam slova Chůva? Co to znamená?

Chůva je žena, která vykonává jako své zaměstnání péči o děti a vychovává je. Pro svou práci potřebuje mít odpovídající kvalifikaci a také zkušenosti. Chůvou může být i kojná.
Jedná se o zcela normální zaměstnání za přiměřený plat. Nejedná se o služebnou, uklízečku kuchařku a podobně, činnost chůvy je přesně vymezená na práci s dítětem nebo dětmi.Kdo je to, byl Chůva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chůva? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Chůva? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mandátní smlouva? Rozumíte pojmu Kontumace? Vzpomenete si na definici slova Elektrolýza? Znáte pojem Java?

Klíčová slova: význam, formulace, kdo je Chůva?, význam pojmu, popis, lexikon, wiki, přesný význam, heslo, popis, definice, etymologie, původ slova, co je to Chůva?, přesný výraz, informace

Pojem Chůva je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Chůva v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Chůva ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chůva ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Chůva na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chůva například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Chůva? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chůva? Kdo to byl Chůva? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chůva? Definice pojmu Chůva je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?