Kdo je to?
Kdo je Ava Max? Životopis Ava Max, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Ava Max

Kdo je Ava Max? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Ava Max je americká popová zpěvačka.
Na tom, aby se stala zpěvačkou, pracovala od dětského věku. Po počátečních neúspěších se jí v roce 2016 podařilo navázat spolupráci s nahrávací společností Atlantic Records. Song, který ji vynesl na vrchol hitparád a pomohl jí prorazit, vyšel v roce 2018 pod názvem Sweet but Psycho.
V roce 2020 vydala debutové album Heaven & Hell, na kterém vynikla především skladba Kings & Queens, která byla kladně přijata jak veřejností, tak hudební kritikou.
Ava Max si zakládá na výrazné stylizaci, občas je zmiňována nebo dokonce kritizována podoba její image s vystupováním Lady Gaga.
Žánrově se pohybuje v hranicích popu, obvykle je řazena jako dance-popová zpěvačka.
Už na začátku své kariéry začala sbírat nominace i výhry v prestižních hudebních soutěžích, například MTV Europe Music Awards.
Vlastním jménem Amanda Ava Koci, má albánské kořeny.Kdo je Ava Max? Životopis Ava Max, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Ava Max

Národnost: americká
Datum narození: 16. února 1994,
Místo narození: Milwaukee, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ava Max? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Alterace? Vzpomněli byste si na význam slova Česká spořitelna? Znáte definici termínu Legislativa? Znáte definici termínu AdBlock?

Klíčová slova: Ava Max, wiki, kdy se narodila Ava Max?, popis, národnost, lexikon, informace, osobnosti, vysvětlení, kdo je Ava Max?, narození, hudba, biografie, kde se narodila Ava Max?, osobnost, život

Pojem Ava Max je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Ava Max v dalších zdrojích

Hledat výraz Ava Max ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Ava Max na Google.cz

Zkusit najít frázi Ava Max na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Ava Max ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ava Max na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ava Max například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ava Max

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Ava Max? Kdy se narodila Ava Max? Kde se narodila Ava Max? Ava Max je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, trombon, ava Max, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Ava Max dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ava Max i v jiné kategorii než je hudba.