Kdo je to?
Kdo je Ava Max? Životopis Ava Max, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Ava Max?

Kdo je Ava Max? Životopis, informace, biografie, hudba

Ava Max je americká popová zpěvačka.
Na tom, aby se stala zpěvačkou, pracovala od dětského věku. Po počátečních neúspěších se jí v roce 2016 podařilo navázat spolupráci s nahrávací společností Atlantic Records. Song, který ji vynesl na vrchol hitparád a pomohl jí prorazit, vyšel v roce 2018 pod názvem Sweet but Psycho.
V roce 2020 vydala debutové album Heaven & Hell, na kterém vynikla především skladba Kings & Queens, která byla kladně přijata jak veřejností, tak hudební kritikou.
Ava Max si zakládá na výrazné stylizaci, občas je zmiňována nebo dokonce kritizována podoba její image s vystupováním Lady Gaga.
Žánrově se pohybuje v hranicích popu, obvykle je řazena jako dance-popová zpěvačka.
Už na začátku své kariéry začala sbírat nominace i výhry v prestižních hudebních soutěžích, například MTV Europe Music Awards.
Vlastním jménem Amanda Ava Koci, má albánské kořeny.Kdo je Ava Max? Životopis Ava Max, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Ava Max

Národnost: americká
Datum narození: 16. února 1994,
Místo narození: Milwaukee, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ava Max? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Pyrám? Víte, co je to Hydroxid sodný? Znáte definici termínu Micelární voda? Rozumíte pojmu Strach?

Klíčová slova: kdy se narodila Ava Max?, životopis, informace, národnost, osobnosti, osobnost, Ava Max, wiki, wikipedie, vysvětlení, biografie, lexikon, hudba, život, narození, datum narození

Pojem Ava Max je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Ava Max v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Ava Max na Youtube

Najít pojem Ava Max ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Ava Max na Google obrázcích

Vyhledat pojem Ava Max ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ava Max například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Ava Max? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Ava Max? Kdy se narodila Ava Max? Kde se narodila Ava Max? Ava Max je v kategorii Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Ava Max dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ava Max i v jiné kategorii než je hudba.