Kdo je to?
Kdo je Ava Max? Životopis Ava Max, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Ava Max?

Kdo je Ava Max? Životopis, informace, biografie, hudba

Ava Max je americká popová zpěvačka.
Na tom, aby se stala zpěvačkou, pracovala od dětského věku. Po počátečních neúspěších se jí v roce 2016 podařilo navázat spolupráci s nahrávací společností Atlantic Records. Song, který ji vynesl na vrchol hitparád a pomohl jí prorazit, vyšel v roce 2018 pod názvem Sweet but Psycho.
V roce 2020 vydala debutové album Heaven & Hell, na kterém vynikla především skladba Kings & Queens, která byla kladně přijata jak veřejností, tak hudební kritikou.
Ava Max si zakládá na výrazné stylizaci, občas je zmiňována nebo dokonce kritizována podoba její image s vystupováním Lady Gaga.
Žánrově se pohybuje v hranicích popu, obvykle je řazena jako dance-popová zpěvačka.
Už na začátku své kariéry začala sbírat nominace i výhry v prestižních hudebních soutěžích, například MTV Europe Music Awards.
Vlastním jménem Amanda Ava Koci, má albánské kořeny.Kdo je Ava Max? Životopis Ava Max, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Ava Max

Národnost: americká
Datum narození: 16. února 1994,
Místo narození: Milwaukee, USA

Sdílejte tuto stránku s osobností Ava Max se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Pyrám? Vzpomněli byste si na význam slova Outlook? Znáte definici termínu Snář? Znáte definici termínu Creme fraiche?

Klíčová slova: wikipedie, narození, kdo je Ava Max?, informace, datum narození, wiki, popis, biografie, vysvětlení, lexikon, Ava Max, kde se narodila Ava Max?, hudba, místo narození, osobnost, život

Pojem Ava Max je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Ava Max ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Ava Max ve Wikipedii

Vyhledat slovo Ava Max ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Ava Max ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ava Max například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Ava Max? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Ava Max? Kdy se narodila Ava Max? Kde se narodila Ava Max? Ava Max je v sekci Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ava Max dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ava Max i v jiné kategorii než je hudba.