Kdo je to?
Kdo je Ava Max? Životopis Ava Max, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Ava Max?

Kdo je Ava Max? Životopis, informace, biografie, hudba

Ava Max je americká popová zpěvačka.
Na tom, aby se stala zpěvačkou, pracovala od dětského věku. Po počátečních neúspěších se jí v roce 2016 podařilo navázat spolupráci s nahrávací společností Atlantic Records. Song, který ji vynesl na vrchol hitparád a pomohl jí prorazit, vyšel v roce 2018 pod názvem Sweet but Psycho.
V roce 2020 vydala debutové album Heaven & Hell, na kterém vynikla především skladba Kings & Queens, která byla kladně přijata jak veřejností, tak hudební kritikou.
Ava Max si zakládá na výrazné stylizaci, občas je zmiňována nebo dokonce kritizována podoba její image s vystupováním Lady Gaga.
Žánrově se pohybuje v hranicích popu, obvykle je řazena jako dance-popová zpěvačka.
Už na začátku své kariéry začala sbírat nominace i výhry v prestižních hudebních soutěžích, například MTV Europe Music Awards.
Vlastním jménem Amanda Ava Koci, má albánské kořeny.Kdo je Ava Max? Životopis Ava Max, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Ava Max

Národnost: americká
Datum narození: 16. února 1994,
Místo narození: Milwaukee, USA

Tento text (Ava Max) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Pyrám? Rozumíte pojmu Retro? Znáte definici termínu Rostlina? Znáte pojem Reportáž?

Klíčová slova: narození, životopis, kdo je Ava Max?, osobnost, zajímavosti, místo narození, wiki, wikipedie, Ava Max, Ava Max, kde se narodila Ava Max?, osobnosti, datum narození, vysvětlení, biografie, hudba

Pojem Ava Max je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Ava Max ve Wikipedii

Hledat výraz Ava Max v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Ava Max na Google obrázcích

Vyhledat výraz Ava Max ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Ava Max ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ava Max například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ava Max

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Ava Max? Kdy se narodila Ava Max? Kde se narodila Ava Max? Ava Max se nachází v kategorii Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ava Max řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ava Max i v jiné kategorii než je hudba.