Kdo je to?
Kdo je to Prodavačka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prodavačka? Lidé, profese

Prodavačka

Jaký je význam slova Prodavačka? Co to znamená?

Prodavačka je osoba, která prodává zboží.
Prodavačky pracují v celé řadě oborů - například v potravinách, módě, stavebních a bytových potřebách, drogerii atd. Hlavním cílem jejich práce je prodat zákazníkovi zboží ze své nabídky. Kromě zajišťování samotné transakce prodeje je často náplní jejich práce také poradenská činnost, poskytování informací o zboží, zajišťování dopravy pro odvoz zboží k zákazníkovi, někdy dokonce i zajišťování financování koupě pro zákazníka a další aktivity spojené s prodejem. Obvykle se prodavači a prodavačky starají také o příjem zboží na prodejnu, o vzhled prodejny apod.
Pro profesi prodavačky obvykle není potřeba žádné specializované vzdělání, přesto však existují učební či maturitní obory, které nabízejí možnost tuto profesi vystudovat.Kdo je to Prodavačka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prodavačka? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Prodavačka? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Štědrovka? Pamatujete si definici pojmu Ego? Vzpomněli byste si na význam slova Carnitin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hraška?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, význam, informace, slovo, lexikon, Prodavačka, co znamená, heslo, odborný výraz, definice, wikipedie, formulace, původ slova, Prodavačka, vysvětlení

Pojem Prodavačka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Prodavačka hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít slovo Prodavačka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prodavačka ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Prodavačka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Prodavačka ve Wikipedii

Zkusit najít termín Prodavačka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Prodavačka například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Prodavačka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Prodavačka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prodavačka? Definice pojmu Prodavačka je v sekci Profese

Kategorie profese, potápěč, prodavačka, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.