Kdo je to?
Kdo je to, byl Konzultant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzultant? Lidé, profese

Kdo je to Konzultant?

Jaký je význam slova Konzultant? Co to znamená?

Konzultant je profese s širokou náplní. Vzdělání musí odpovídat nárokům oblasti, ve které pracovník působí, minimem je střední vzdělání s maturitní zkouškou. Konzultant musí dokonale znát odvětví, ve kterém bude vykonávat svou činnost.
Většinou se jeho práce skládá důkladného rozboru nároků a požadavků zákazníka, po němž následuje návrh úpravy pracovních i dalších procesů a postupná realizace, na kterou konzultant dohlíží. Často se také podílí na realizaci projektů, které vychází právě z jeho návrhů.Kdo je to, byl Konzultant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzultant? Lidé, profese

Tento text (Konzultant) můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz PUR pěna? Znáte pojem Žentour? Znáte pojem Stripovač? Vzpomenete si na definici slova Šídlo?

Klíčová slova: definice, vysvětlení, kdo je Konzultant?, synonymum, význam, význam slova, pojem, význam pojmu, slovo, přesný výraz, termín, popis, co je to Konzultant?, popis, etymologie, wiki

Pojem Konzultant je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Konzultant ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Konzultant ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Konzultant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Konzultant ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konzultant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Konzultant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Konzultant? Kdo to byl Konzultant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konzultant? Definice pojmu Konzultant je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.