Kdo je to?
Kdo je to Konzultant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Konzultant? Lidé, profese

Kdo je to Konzultant?

Co znamená a jaký je význam slova Konzultant?

Konzultant je profese s širokou náplní. Vzdělání musí odpovídat nárokům oblasti, ve které pracovník působí, minimem je střední vzdělání s maturitní zkouškou. Konzultant musí dokonale znát odvětví, ve kterém bude vykonávat svou činnost.
Většinou se jeho práce skládá důkladného rozboru nároků a požadavků zákazníka, po němž následuje návrh úpravy pracovních i dalších procesů a postupná realizace, na kterou konzultant dohlíží. Často se také podílí na realizaci projektů, které vychází právě z jeho návrhů.Kdo je to Konzultant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Konzultant? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz PUR pěna? Znáte pojem Absint? Znáte pojem Arbitráž? Vzpomenete si na definici slova Emigrace?

Klíčová slova: popis, wiki, profese, význam, přesný výraz, význam slova, lexikon, původ slova, formulace, přesný výraz, vysvětlení, Konzultant, wikipedie, profese, etymologie, heslo

Pojem Konzultant je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Konzultant v dalších zdrojích

Najít výraz Konzultant ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Konzultant ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Konzultant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konzultant ve Wikimedia Commons

Najít heslo Konzultant ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Konzultant například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Konzultant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Konzultant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konzultant? Definice pojmu Konzultant patří do kategorie Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.