Kdo je to?
Kdo je Alena Štréblová? Životopis Alena Štréblová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Alena Štréblová

Kdo je Alena Štréblová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Alena Štréblová je česká filmová, divadelní a seriálová herečka. Štréblová se narodila v Praze. Po maturitě na střední škole se přihlásila na DAMU, kde byla přijata. Začala studovat loutkářství na katedře alternativního divadla. Studium úspěšně dokončila v roce 1991. Následně nastoupila do amatérského divadla A-studio Rubín, kde byl jejím vedoucím herec Ondřej Pavelka. Následně hostovala ve Studiu Ypsilon, v Divadle Na Zábradlí, v Divadle Sklep nebo v Národním divadle.
Štréblová získala angažmá v Divadle Komedie, Rokoko, Archa nebo v Divadle v Řeznické. Objevila se v divadelních hrách Oresteia a Agamemnón, Don Juan, Zázrak v černém domě, Princ a vlaštovka, Zasněžená romance, Kladivo na divadlo, Tulení žena, Cesta do Compostely nebo Kabelky.
Alena Štréblová se objevila na televizních obrazovkách ve filmech Proč (1987), Krvavý román (1993), Cesta z města (2000), Mazaný Filip (2003), Kuličky (2008), Padesátka (2015), Zločin v Polné (2016) a další.
Objevila se rovněž v televizních seriálech Ordinace v růžové zahradě (2006), 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2008), Život je ples (2012), Ohnivý kuře (2016) a další.Kdo je Alena Štréblová? Životopis Alena Štréblová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Alena Štréblová

Národnost: česká
Datum narození: 27. 4. 1966
Místo narození: Praha, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Alena Štréblová? Pak se podělte s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Wakeboarding? Rozumíte pojmu AKA? Znáte definici termínu Peklo? Znáte pojem Jackpot?

Klíčová slova: národnost, herectví, osobnost, zajímavosti, biografie, kdy se narodila Alena Štréblová?, vysvětlení, životopis, život, herectví, informace, datum narození, popis, Alena Štréblová, Alena Štréblová, narození

Pojem Alena Štréblová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Alena Štréblová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Alena Štréblová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alena Štréblová ve Wikimedia Commons

Najít výraz Alena Štréblová na Google obrázcích

Vyhledat pojem Alena Štréblová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Štréblová například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Alena Štréblová?

Nyní již víte Kdo je to Alena Štréblová? Kdy se narodila Alena Štréblová? Kde se narodila Alena Štréblová? Alena Štréblová se nachází v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Alena Štréblová řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Štréblová i v jiné kategorii než je herectví.