Kdo je to?
Kdo je Alena Štréblová? Životopis Alena Štréblová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Alena Štréblová?

Kdo je Alena Štréblová? Životopis, informace, biografie, herectví

Alena Štréblová je česká filmová, divadelní a seriálová herečka. Štréblová se narodila v Praze. Po maturitě na střední škole se přihlásila na DAMU, kde byla přijata. Začala studovat loutkářství na katedře alternativního divadla. Studium úspěšně dokončila v roce 1991. Následně nastoupila do amatérského divadla A-studio Rubín, kde byl jejím vedoucím herec Ondřej Pavelka. Následně hostovala ve Studiu Ypsilon, v Divadle Na Zábradlí, v Divadle Sklep nebo v Národním divadle.
Štréblová získala angažmá v Divadle Komedie, Rokoko, Archa nebo v Divadle v Řeznické. Objevila se v divadelních hrách Oresteia a Agamemnón, Don Juan, Zázrak v černém domě, Princ a vlaštovka, Zasněžená romance, Kladivo na divadlo, Tulení žena, Cesta do Compostely nebo Kabelky.
Alena Štréblová se objevila na televizních obrazovkách ve filmech Proč (1987), Krvavý román (1993), Cesta z města (2000), Mazaný Filip (2003), Kuličky (2008), Padesátka (2015), Zločin v Polné (2016) a další.
Objevila se rovněž v televizních seriálech Ordinace v růžové zahradě (2006), 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2008), Život je ples (2012), Ohnivý kuře (2016) a další.Kdo je Alena Štréblová? Životopis Alena Štréblová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Alena Štréblová

Národnost: česká
Datum narození: 27. 4. 1966
Místo narození: Praha, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alena Štréblová s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Dětská skupina? Rozumíte pojmu Demise? Znáte definici termínu Mobbing? Znáte pojem Kubismus?

Klíčová slova: místo narození, vysvětlení, životopis, Alena Štréblová, wikipedie, Alena Štréblová, narození, datum narození, zajímavosti, život, informace, wiki, biografie, národnost, popis, osobnost

Pojem Alena Štréblová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Alena Štréblová ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Alena Štréblová na Google.cz

Vyhledat termín Alena Štréblová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Alena Štréblová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Štréblová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Alena Štréblová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Alena Štréblová? Kdy se narodila Alena Štréblová? Kde se narodila Alena Štréblová? Alena Štréblová je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Alena Štréblová dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Štréblová i v jiné kategorii než je herectví.