Kdo je to?
Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Kdo je to Korektor?

Jaký je význam slova Korektor? Co to znamená?

Korektor je pracovník, který je nezbytný v redakcích tištěných nebo internetových médií. Jeho úkolem je jazyková úprava textů, tj. kontrola článků po stránce gramatické správnosti, po stylistické stránce a také dohlíží na to, aby byla cizí slova použita správně.Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Korektor se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Leukemie? Znáte pojem Klevela? Víte, co je to Úhlopříčka? Vzpomenete si na definici slova Frita?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, wiki, termín, synonymum, etymologie, vysvětlení, kdo je Korektor?, pojem, popis, profese, význam pojmu, Korektor, informace, slovo, význam

Pojem Korektor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Korektor ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Korektor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Korektor na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Korektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Korektor například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Korektor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Korektor? Kdo to byl Korektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Korektor? Definice pojmu Korektor je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Korektor i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?