Kdo je to?
Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Kdo je to Korektor?

Jaký je význam slova Korektor? Co to znamená?

Korektor je pracovník, který je nezbytný v redakcích tištěných nebo internetových médií. Jeho úkolem je jazyková úprava textů, tj. kontrola článků po stránce gramatické správnosti, po stylistické stránce a také dohlíží na to, aby byla cizí slova použita správně.Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Korektor s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Licence? Vzpomněli byste si na význam slova Bourbon? Víte, co je to 3D tiskárna? Znáte definici termínu HDP?

Klíčová slova: wiki, kdo je Korektor?, heslo, přesný výraz, přesný význam, původ slova, odborný výraz, termín, profese, definice, lexikon, co znamená, vysvětlení, informace, Korektor, význam

Pojem Korektor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Korektor ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Korektor ve Wikipedii

Najít termín Korektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Korektor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Korektor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Korektor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Korektor? Kdo to byl Korektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Korektor? Definice pojmu Korektor je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?