Kdo je to?
Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Kdo je to Korektor?

Jaký je význam slova Korektor? Co to znamená?

Korektor je pracovník, který je nezbytný v redakcích tištěných nebo internetových médií. Jeho úkolem je jazyková úprava textů, tj. kontrola článků po stránce gramatické správnosti, po stylistické stránce a také dohlíží na to, aby byla cizí slova použita správně.Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Korektor? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Leukemie? Víte co je Lobotomie? Víte, co je to Úhlopříčka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Entizol?

Klíčová slova: co je to Korektor?, slovo, etymologie, odborný výraz, význam slova, definice, synonymum, heslo, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, formulace, význam, popis, kdo to je, Korektor

Pojem Korektor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Korektor ve Wikipedii

Najít termín Korektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Korektor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Korektor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Korektor například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Korektor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Korektor? Kdo to byl Korektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Korektor? Definice pojmu Korektor se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?