Kdo je to?
Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Kdo je to Korektor?

Jaký je význam slova Korektor? Co to znamená?

Korektor je pracovník, který je nezbytný v redakcích tištěných nebo internetových médií. Jeho úkolem je jazyková úprava textů, tj. kontrola článků po stránce gramatické správnosti, po stylistické stránce a také dohlíží na to, aby byla cizí slova použita správně.Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Korektor? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Les? Pamatujete si definici pojmu XML? Víte, co je to Opera? Vzpomněli byste si co znamená slovo Amygdala?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, původ slova, termín, význam slova, význam pojmu, Korektor, odborný výraz, profese, definice, synonymum, přesný význam, popis, slovo, pojem, co je to Korektor?

Pojem Korektor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Korektor zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Korektor ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Korektor na Youtube

Najít pojem Korektor ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Korektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Korektor například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Korektor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Korektor? Kdo to byl Korektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Korektor? Definice pojmu Korektor je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?