Kdo je to?
Kdo je Karolína Kurková? Životopis Karolína Kurková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Karolína Kurková

Kdo je Karolína Kurková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Karolína Kurková je česká modelka a filmová herečka. Kurková se narodila ve městě Děčín jako dcera basketbalisty Josefa Kurky. Když ji bylo teprve 15 let, stala se modelkou a podepsala svou první smlouvu s agenturou Prada v italském Miláně. Ve stejném roce se její fotky objevily v časopise Vogue. Po dvou letech modelingu se přestěhovala do USA do New Yorku. Během působení v New Yorku spolupracovala se řadou módních značek jako Louis Vuitton, John Galliano, Chanel, Christian Dior, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Valentino a další. Roku 2008 byla zvolena americkým televizním kanálem E! jako nejvíce sexy žena světa.
Kurková se dostala na televizní obrazovky také jako herečka a to ve filmech My sexiest year roku 2007 a o dva roky později ve filmu G. I. Joe, kde si zahrála po boku herce Channinga Tatuma (2009). Na kontě má také účinkování v televizních seriálech Chuck (2010), Studio 30 Rock (2012) nebo Lovci zločinců (2013).
Angažuje se také v charitě a podporuje humanitární činnosti. Za její aktivitu byla v roce 2006 odměněna cenou neziskové organizace Women Together. Kurková stále žije v New Yorku a má celkem tři děti (2 syny a dceru). Kvůli nemoci zvané hypotyreóza (snížená funkce štítné žlázy) se potýkala s nárůstem tělesné hmotnosti.Kdo je Karolína Kurková? Životopis Karolína Kurková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Karolína Kurková

Národnost: česká
Datum narození: 28. 2. 1984
Místo narození: Děčín, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Karolína Kurková? Potom se podělte s vaším okruhem známých osob na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Fanka? Rozumíte pojmu Vratidlo? Víte co je CDS2? Znáte pojem Cookies?

Klíčová slova: kdy se narodila Karolína Kurková?, datum narození, wiki, kdo je Karolína Kurková?, informace, národnost, osobnost, herectví, životopis, Karolína Kurková, místo narození, lexikon, biografie, wikipedie, narození, Karolína Kurková

Pojem Karolína Kurková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Karolína Kurková v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Karolína Kurková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Karolína Kurková ve Wikipedii

Vyhledat heslo Karolína Kurková ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Karolína Kurková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Karolína Kurková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Kurková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karolína Kurková

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Karolína Kurková? Kdy se narodila Karolína Kurková? Kde se narodila Karolína Kurková? Karolína Kurková patří do sekce Herectví

Kategorie herectví, dlouhé vlasy kudrny , karolína Kurková, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Karolína Kurková řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Kurková i v jiné kategorii než je herectví.