Kdo je to?
Kdo je Karolína Kurková? Životopis Karolína Kurková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Karolína Kurková?

Kdo je Karolína Kurková? Životopis, informace, biografie, herectví

Karolína Kurková je česká modelka a filmová herečka. Kurková se narodila ve městě Děčín jako dcera basketbalisty Josefa Kurky. Když ji bylo teprve 15 let, stala se modelkou a podepsala svou první smlouvu s agenturou Prada v italském Miláně. Ve stejném roce se její fotky objevily v časopise Vogue. Po dvou letech modelingu se přestěhovala do USA do New Yorku. Během působení v New Yorku spolupracovala se řadou módních značek jako Louis Vuitton, John Galliano, Chanel, Christian Dior, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Valentino a další. Roku 2008 byla zvolena americkým televizním kanálem E! jako nejvíce sexy žena světa.
Kurková se dostala na televizní obrazovky také jako herečka a to ve filmech My sexiest year roku 2007 a o dva roky později ve filmu G. I. Joe, kde si zahrála po boku herce Channinga Tatuma (2009). Na kontě má také účinkování v televizních seriálech Chuck (2010), Studio 30 Rock (2012) nebo Lovci zločinců (2013).
Angažuje se také v charitě a podporuje humanitární činnosti. Za její aktivitu byla v roce 2006 odměněna cenou neziskové organizace Women Together. Kurková stále žije v New Yorku a má celkem tři děti (2 syny a dceru). Kvůli nemoci zvané hypotyreóza (snížená funkce štítné žlázy) se potýkala s nárůstem tělesné hmotnosti.Kdo je Karolína Kurková? Životopis Karolína Kurková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Karolína Kurková

Národnost: česká
Datum narození: 28. 2. 1984
Místo narození: Děčín, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Karolína Kurková? Potom se podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Bowling? Rozumíte pojmu Elektronická peněženka? Víte co je Skenování? Znáte pojem Projekt Gutenberg?

Klíčová slova: biografie, datum narození, zajímavosti, osobnosti, wiki, život, lexikon, wikipedie, informace, herectví, kdo je Karolína Kurková?, Karolína Kurková, životopis, místo narození, narození, Karolína Kurková

Pojem Karolína Kurková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít slovo Karolína Kurková ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Karolína Kurková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Karolína Kurková ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Karolína Kurková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Karolína Kurková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Kurková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Karolína Kurková?

Právě jste zjistili Kdo je to Karolína Kurková? Kdy se narodila Karolína Kurková? Kde se narodila Karolína Kurková? Karolína Kurková patří do kategorie Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karolína Kurková dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Kurková i v jiné kategorii než je herectví.