Kdo je to?
Kdo je to, byl Unitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Unitář? Lidé, náboženství

Kdo je to Unitář?

Co znamená a jaký je význam slova Unitář?

Unitář je příslušníkem jednoho z proudů liberální protestanské víry.
Unitáři nejsou organizačně jednotní, ale mají společné ideje, ke kterým patří víra v jediného Boha, Ježíšovu lidskost a příkladnost jeho učení, vyloučení rozporů mezi vědou, rozumem a vírou, schopnost uplatňovat svobodnou vůli, víru v podstatu lidské povahy, odpor k monopolu některého náboženství, v Bibli jako lidské dílo a odmítání doktrín.Kdo je to, byl Unitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Unitář? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Unitář s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Skydrive? Rozumíte pojmu Revolut? Pamatujete si definici pojmu Struma? Znáte pojem Karité?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, přesný význam, definice, co je to Unitář?, formulace, synonymum, význam pojmu, původ slova, co znamená, informace, etymologie, Unitář, popis, přesný výraz, lexikon

Pojem Unitář je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Unitář zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Unitář na Youtube

Zkusit najít frázi Unitář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Unitář ve Wikislovníku

Hledat pojem Unitář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Unitář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Unitář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Unitář? Kdo to byl Unitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Unitář? Definice pojmu Unitář se nachází v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?