Kdo je to?
Kdo je to, byl Unitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Unitář? Lidé, náboženství

Kdo je to Unitář?

Co znamená a jaký je význam slova Unitář?

Unitář je příslušníkem jednoho z proudů liberální protestanské víry.
Unitáři nejsou organizačně jednotní, ale mají společné ideje, ke kterým patří víra v jediného Boha, Ježíšovu lidskost a příkladnost jeho učení, vyloučení rozporů mezi vědou, rozumem a vírou, schopnost uplatňovat svobodnou vůli, víru v podstatu lidské povahy, odpor k monopolu některého náboženství, v Bibli jako lidské dílo a odmítání doktrín.Kdo je to, byl Unitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Unitář? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Unitář sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Skydrive? Pamatujete si definici pojmu Filozofie? Pamatujete si definici pojmu Struma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hospic?

Klíčová slova: co je to Unitář?, wiki, informace, význam pojmu, přesný význam, popis, pojem, termín, význam, definice, synonymum, Unitář, přesný výraz, slovo, kdo je Unitář?, lexikon

Pojem Unitář je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Unitář ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Unitář ve Wikipedii

Hledat pojem Unitář ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Unitář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Unitář například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Unitář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Unitář? Kdo to byl Unitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Unitář? Definice pojmu Unitář se nachází v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?