Kdo je to?
Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Kdo je to Editor?

Co znamená a jaký je význam slova Editor?

Editor je pracovník, který zodpovídá za celkovou podobu, obsah a formu tištěného nebo internetového média. Totéž platí v případě rozhlasu a televize.Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Editor sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Červená čočka? Pamatujete si definici pojmu Investigativní? Víte co je Ústava? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tuřín?

Klíčová slova: původ slova, Editor, co je to Editor?, lexikon, definice, význam slova, pojem, popis, kdo je Editor?, profese, význam pojmu, heslo, co znamená, přesný význam, informace, význam

Pojem Editor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Editor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Editor ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Editor ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Editor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Editor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Editor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Editor? Kdo to byl Editor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Editor? Definice pojmu Editor se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Editor hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.