Kdo je to?
Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Kdo je to Editor?

Co znamená a jaký je význam slova Editor?

Editor je pracovník, který zodpovídá za celkovou podobu, obsah a formu tištěného nebo internetového média. Totéž platí v případě rozhlasu a televize.Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Editor? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Červená čočka? Víte, co je to Základní kapitál? Víte co je Ústava? Rozumíte pojmu Estrogen?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, odborný výraz, význam pojmu, význam, co znamená, popis, popis, formulace, pojem, Editor, původ slova, kdo je Editor?, profese, definice, etymologie

Pojem Editor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat výraz Editor ve Wikipedii

Vyhledat slovo Editor ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Editor ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Editor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Editor například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Editor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Editor? Kdo to byl Editor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Editor? Definice pojmu Editor se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.