Kdo je to?
Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Kdo je to Editor?

Co znamená a jaký je význam slova Editor?

Editor je pracovník, který zodpovídá za celkovou podobu, obsah a formu tištěného nebo internetového média. Totéž platí v případě rozhlasu a televize.Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Editor se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Červená čočka? Vzpomněli byste si na význam slova Sekulární? Víte co je Tolerance? Znáte definici termínu Reaktance?

Klíčová slova: profese, kdo je Editor?, heslo, význam slova, lexikon, pojem, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, termín, kdo to je, formulace, synonymum, informace, význam

Pojem Editor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Editor ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Editor ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Editor na Youtube

Hledat pojem Editor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Editor například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Editor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Editor? Kdo to byl Editor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Editor? Definice pojmu Editor je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Editor hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.