Kdo je to?
Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Kdo je to Editor?

Co znamená a jaký je význam slova Editor?

Editor je pracovník, který zodpovídá za celkovou podobu, obsah a formu tištěného nebo internetového média. Totéž platí v případě rozhlasu a televize.Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Editor s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Červená čočka? Vzpomenete si na definici slova Řeřicha? Víte co je Ústava? Vzpomněli byste si na význam slova Halal?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, definice, co je to Editor?, heslo, termín, pojem, Editor, přesný výraz, etymologie, kdo to je, význam, kdo je Editor?, přesný význam, formulace, vysvětlení

Pojem Editor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Editor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Editor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Editor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Editor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Editor například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Editor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Editor? Kdo to byl Editor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Editor? Definice pojmu Editor je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.