Kdo je to?
Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Kdo je to Editor?

Co znamená a jaký je význam slova Editor?

Editor je pracovník, který zodpovídá za celkovou podobu, obsah a formu tištěného nebo internetového média. Totéž platí v případě rozhlasu a televize.Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Editor? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Červená čočka? Vzpomenete si na definici slova Činohra? Víte co je Ústava? Vzpomněli byste si na význam slova Konkubinát?

Klíčová slova: kdo to je, vysvětlení, kdo je Editor?, etymologie, význam slova, význam, pojem, termín, popis, lexikon, slovo, popis, profese, význam pojmu, wiki, definice

Pojem Editor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Editor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Editor ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Editor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Editor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Editor například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Editor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Editor? Kdo to byl Editor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Editor? Definice pojmu Editor je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.