Kdo je to?
Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Kdo je to Editor?

Co znamená a jaký je význam slova Editor?

Editor je pracovník, který zodpovídá za celkovou podobu, obsah a formu tištěného nebo internetového média. Totéž platí v případě rozhlasu a televize.Kdo je to, byl Editor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Editor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Editor sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Červená čočka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Urologie? Víte co je Ústava? Znáte termín SOLUS?

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, slovo, význam, kdo to je, definice, kdo je Editor?, pojem, původ slova, Editor, popis, význam slova, heslo, termín, informace, přesný výraz

Pojem Editor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Editor v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Editor ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Editor ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Editor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Editor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Editor například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Editor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Editor? Kdo to byl Editor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Editor? Definice pojmu Editor patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Editor i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.