Kdo je to?
Kdo je to, byl Ochlasta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ochlasta? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ochlasta?

Jaký je význam slova Ochlasta? Co to znamená?

Ochlasta je vulgární označení pro člověka, který nezřízeně (často a ve velkém množství) konzumuje (chlastá) alkoholické nápoje. Synonyma ke slovu ochlasta jsou: opilec, alkoholik, pijan, piják, notorik, notor, ožrala, vožrala, ožralec, ochmelka, vochmelka atd.Kdo je to, byl Ochlasta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ochlasta? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ochlasta sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo OEM? Vzpomenete si na definici slova Anatomie? Víte, co je to Kreativita? Vzpomněli byste si na význam slova Lymfom?

Klíčová slova: termín, kdo to je, původ slova, pojem, přesný výraz, kdo je Ochlasta?, hanlivé, význam pojmu, odborný výraz, co je to Ochlasta?, heslo, význam slova, slovo, popis, Ochlasta, formulace

Pojem Ochlasta je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ochlasta

Hledat videa s názvem Ochlasta na Youtube

Hledat pojem Ochlasta ve Wikipedii

Vyhledat termín Ochlasta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Ochlasta ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ochlasta například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ochlasta

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ochlasta? Kdo to byl Ochlasta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ochlasta? Definice pojmu Ochlasta patří do sekce hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat pojem, text, definici, například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Ochlasta i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.