Kdo je to?
Kdo je to Ochlasta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ochlasta? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ochlasta?

Jaký je význam slova Ochlasta? Co to znamená?

Ochlasta je vulgární označení pro člověka, který nezřízeně (často a ve velkém množství) konzumuje (chlastá) alkoholické nápoje. Synonyma ke slovu ochlasta jsou: opilec, alkoholik, pijan, piják, notorik, notor, ožrala, vožrala, ožralec, ochmelka, vochmelka atd.


Kdo je to Ochlasta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ochlasta? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ochlasta sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ebola? Znáte pojem Revoluce? Víte, co je to CouchSurfing? Vzpomenete si na definici slova Egoismus?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, hanlivé, pojem, hanlivé, význam slova, definice, slovo, heslo, vysvětlení, informace, popis, etymologie, odborný výraz, synonymum, význam

Pojem Ochlasta je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Ochlasta ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Ochlasta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ochlasta ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Ochlasta na Youtube

Vyhledat pojem Ochlasta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ochlasta například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ochlasta

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ochlasta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ochlasta? Definice pojmu Ochlasta patří do kategorie Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).