Kdo je to?
Kdo je to, byl Ochlasta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ochlasta? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ochlasta?

Jaký je význam slova Ochlasta? Co to znamená?

Ochlasta je vulgární označení pro člověka, který nezřízeně (často a ve velkém množství) konzumuje (chlastá) alkoholické nápoje. Synonyma ke slovu ochlasta jsou: opilec, alkoholik, pijan, piják, notorik, notor, ožrala, vožrala, ožralec, ochmelka, vochmelka atd.


Kdo je to, byl Ochlasta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ochlasta? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ochlasta sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ebola? Víte, co je to Trvalé bydliště? Víte, co je to Ruský twist? Rozumíte pojmu Konfigurace?

Klíčová slova: hanlivé, synonymum, význam, popis, co je to Ochlasta?, význam slova, Ochlasta, přesný význam, wiki, definice, odborný výraz, popis, informace, co znamená, termín, formulace

Pojem Ochlasta je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ochlasta

Hledat videa s názvem Ochlasta na Youtube

Vyhledat pojem Ochlasta na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ochlasta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Ochlasta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ochlasta například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Ochlasta, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ochlasta? Kdo to byl Ochlasta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ochlasta? Definice pojmu Ochlasta se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.