Kdo je to?
Kdo je to Ochlasta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ochlasta? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ochlasta?

Jaký je význam slova Ochlasta? Co to znamená?

Ochlasta je vulgární označení pro člověka, který nezřízeně (často a ve velkém množství) konzumuje (chlastá) alkoholické nápoje. Synonyma ke slovu ochlasta jsou: opilec, alkoholik, pijan, piják, notorik, notor, ožrala, vožrala, ožralec, ochmelka, vochmelka atd.


Kdo je to Ochlasta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ochlasta? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Ochlasta? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ebola? Znáte definici termínu Globalizace? Víte, co je to Papiňák? Pamatujete si definici pojmu Hinduismus?

Klíčová slova: lexikon, heslo, termín, slovo, informace, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, popis, Ochlasta, původ slova, hanlivé, Ochlasta, etymologie, význam, formulace

Pojem Ochlasta je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Ochlasta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ochlasta na Youtube

Najít výraz Ochlasta ve Wikipedii

Vyhledat termín Ochlasta ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ochlasta například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ochlasta

Právě jste zjistili Kdo je to Ochlasta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ochlasta? Definice pojmu Ochlasta je v kategorii Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Ochlasta i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.