Kdo je to?
Kdo je Cardi B? Životopis Cardi B, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Cardi B?

Kdo je Cardi B? Životopis, informace, biografie, hudba

Cardi B je americká zpěvačka a rapperka. Vlastním jménem Belcalis Almanzar.
Pochází z přistěhovalecké rodiny a z problematických poměrů. Nepodařilo se jí vystudovat umělecky zaměřenou školu a začala se živit jako striptérka a internetová celebrita. Pomalu si však začínala budovat i hudební kariéru, ve které se začala prezentovat jako rapperka.
Už její první singl Bodak Yellow se vyšplhal na nejvyšší příčky hitparád a navnadil fanoušky na její první album, které vyšlo v roce 2018 pod názvem Invasion of Privacy.
Cardi B dál působí jako internetová a televizní celebrita a zkouší se prosadit jako herečka. Spolu s tím však rozvíjí i svůj hudební talent a sbírá jeden úspěch za druhým.
Jedním z nejvýznamnějších milníků, o který se Cardi B zasloužila, byla cena Grammy za její první album - byla totiž první žena, která získala tuto cenu v kategorii rap.Kdo je Cardi B? Životopis Cardi B, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Cardi B

Národnost: americká
Datum narození: 11. října 1992
Místo narození: New York, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cardi B s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Podloubí? Pamatujete si definici pojmu Taklon? Rozumíte pojmu Tryzna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inteligence?

Klíčová slova: Cardi B, hudba, informace, wiki, lexikon, datum narození, popis, Cardi B, vysvětlení, kdo je Cardi B?, biografie, kdy se narodila Cardi B?, osobnost, životopis, hudba, zajímavosti

Pojem Cardi B je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Cardi B ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Cardi B na Google.cz

Hledat výraz Cardi B ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Cardi B ve Wikipedii

Hledat termín Cardi B v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Cardi B například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Cardi B?

Právě jste zjistili Kdo je to Cardi B? Kdy se narodila Cardi B? Kde se narodila Cardi B? Cardi B je v kategorii Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Cardi B třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cardi B i v jiné kategorii než je hudba.