Kdo je to?
Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Cristiano Ronaldo?

Kdo je to Cristiano Ronaldo? Stručný životopis

Cristiano Ronaldo, celým jménem Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, je známý portugalský fotbalista, který patří k nejlepším hráčům své doby a který se v roce 2016 stal mistrem Evropy. V současnosti hraje za klub Real Madrid.
Cristiano Ronaldo získal řadu ocenění jako Zlatý míč, cenu za nejhezčí gól roku, je spoludržitelem rekordu v počtu nastřílených branek při Mistrovství Evropy.Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Cristiano Ronaldo

Národnost: portugalská
Datum narození: 5. února 1985
Místo narození: Funchal

Zaujala vás biografie osobnosti Cristiano Ronaldo? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Hydrosféra? Znáte pojem Etiologie? Rozumíte pojmu Spravedlnost? Vzpomenete si na definici slova Aleluja?

Klíčová slova: slovo, význam slova, kdo to je, wiki, popis, kdo je Cristiano Ronaldo?, termín, přesný výraz, co znamená, definice, sport, odborný výraz, formulace, vysvětlení, původ slova, etymologie

Pojem Cristiano Ronaldo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Cristiano Ronaldo ve Wikislovníku

Najít slovo Cristiano Ronaldo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Cristiano Ronaldo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Cristiano Ronaldo ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cristiano Ronaldo například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Cristiano Ronaldo? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Cristiano Ronaldo? Kdo to byl Cristiano Ronaldo? Kdy se narodil Cristiano Ronaldo? Kde se narodil Cristiano Ronaldo? Cristiano Ronaldo se nachází v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Cristiano Ronaldo dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cristiano Ronaldo i v jiné kategorii než je sport.