Kdo je to?
Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Cristiano Ronaldo?

Kdo je to Cristiano Ronaldo? Stručný životopis

Cristiano Ronaldo, celým jménem Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, je známý portugalský fotbalista, který patří k nejlepším hráčům své doby a který se v roce 2016 stal mistrem Evropy. V současnosti hraje za klub Real Madrid.
Cristiano Ronaldo získal řadu ocenění jako Zlatý míč, cenu za nejhezčí gól roku, je spoludržitelem rekordu v počtu nastřílených branek při Mistrovství Evropy.Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Cristiano Ronaldo

Národnost: portugalská
Datum narození: 5. února 1985
Místo narození: Funchal

Sdílejte tuto stránku s osobností Cristiano Ronaldo se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Honorář? Znáte pojem Burleska? Rozumíte pojmu Ortodoxie? Vzpomenete si na definici slova Zážitek?

Klíčová slova: původ slova, sport, popis, kdo je Cristiano Ronaldo?, lexikon, termín, wiki, slovo, odborný výraz, význam slova, co je to Cristiano Ronaldo?, co znamená, synonymum, pojem, kdo to je, informace

Pojem Cristiano Ronaldo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Cristiano Ronaldo na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Cristiano Ronaldo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Cristiano Ronaldo ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Cristiano Ronaldo ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Cristiano Ronaldo například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Cristiano Ronaldo

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cristiano Ronaldo? Kdo to byl Cristiano Ronaldo? Kdy se narodil Cristiano Ronaldo? Kde se narodil Cristiano Ronaldo? Cristiano Ronaldo je v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Cristiano Ronaldo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cristiano Ronaldo i v jiné kategorii než je sport.