Kdo je to?
Kdo je Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Cristiano Ronaldo?

Kdo je Cristiano Ronaldo? Životopis, informace, biografie, sport

Cristiano Ronaldo, celým jménem Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, je známý portugalský fotbalista, který patří k nejlepším hráčům své doby a který se v roce 2016 stal mistrem Evropy. V současnosti hraje za klub Real Madrid.
Cristiano Ronaldo získal řadu ocenění jako Zlatý míč, cenu za nejhezčí gól roku, je spoludržitelem rekordu v počtu nastřílených branek při Mistrovství Evropy.Kdo je Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Cristiano Ronaldo

Národnost: portugalská
Datum narození: 5. února 1985
Místo narození: Funchal

Zaujala vás biografie osobnosti Cristiano Ronaldo? Potom se podělte s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Křišťál? Pamatujete si definici pojmu Pařížská káva? Rozumíte pojmu Hrdinství? Vzpomněli byste si co znamená slovo Urea?

Klíčová slova: vysvětlení, narození, datum narození, národnost, sport, osobnosti, zajímavosti, kdy se narodil Cristiano Ronaldo?, osobnost, sport, místo narození, Cristiano Ronaldo, kdo je Cristiano Ronaldo?, Cristiano Ronaldo, biografie, kde se narodil Cristiano Ronaldo?

Pojem Cristiano Ronaldo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Cristiano Ronaldo ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Cristiano Ronaldo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Cristiano Ronaldo ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Cristiano Ronaldo ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cristiano Ronaldo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cristiano Ronaldo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Cristiano Ronaldo

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Cristiano Ronaldo? Kdy se narodil Cristiano Ronaldo? Kde se narodil Cristiano Ronaldo? Cristiano Ronaldo patří do sekce Sport

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Cristiano Ronaldo řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cristiano Ronaldo i v jiné kategorii než je sport.