Kdo je to?
Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Cristiano Ronaldo?

Kdo je to Cristiano Ronaldo? Stručný životopis

Cristiano Ronaldo, celým jménem Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, je známý portugalský fotbalista, který patří k nejlepším hráčům své doby a který se v roce 2016 stal mistrem Evropy. V současnosti hraje za klub Real Madrid.
Cristiano Ronaldo získal řadu ocenění jako Zlatý míč, cenu za nejhezčí gól roku, je spoludržitelem rekordu v počtu nastřílených branek při Mistrovství Evropy.Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Cristiano Ronaldo

Národnost: portugalská
Datum narození: 5. února 1985
Místo narození: Funchal

Líbí se stručný životopis s osobou Cristiano Ronaldo? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Hydrosféra? Víte co je Zelňačka? Rozumíte pojmu Spravedlnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Klikva?

Klíčová slova: heslo, pojem, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, formulace, informace, synonymum, slovo, původ slova, co je to Cristiano Ronaldo?, význam slova, lexikon, sport, odborný výraz, wiki

Pojem Cristiano Ronaldo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Cristiano Ronaldo na Youtube

Hledat termín Cristiano Ronaldo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Cristiano Ronaldo na Google.cz

Zkusit najít frázi Cristiano Ronaldo ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cristiano Ronaldo například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Cristiano Ronaldo?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Cristiano Ronaldo? Kdo to byl Cristiano Ronaldo? Kdy se narodil Cristiano Ronaldo? Kde se narodil Cristiano Ronaldo? Cristiano Ronaldo je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Cristiano Ronaldo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cristiano Ronaldo i v jiné kategorii než je sport.