Kdo je to?
Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Cristiano Ronaldo?

Kdo je to Cristiano Ronaldo? Stručný životopis

Cristiano Ronaldo, celým jménem Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, je známý portugalský fotbalista, který patří k nejlepším hráčům své doby a který se v roce 2016 stal mistrem Evropy. V současnosti hraje za klub Real Madrid.
Cristiano Ronaldo získal řadu ocenění jako Zlatý míč, cenu za nejhezčí gól roku, je spoludržitelem rekordu v počtu nastřílených branek při Mistrovství Evropy.Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Cristiano Ronaldo

Národnost: portugalská
Datum narození: 5. února 1985
Místo narození: Funchal

Popis osobnosti Cristiano Ronaldo můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Křišťál? Vzpomněli byste si na význam slova Debaras? Rozumíte pojmu Astma? Znáte definici termínu Cenný papír?

Klíčová slova: Cristiano Ronaldo, co je to Cristiano Ronaldo?, popis, synonymum, lexikon, etymologie, kdo to je, informace, popis, wiki, definice, pojem, co znamená, význam slova, vysvětlení, sport

Pojem Cristiano Ronaldo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cristiano Ronaldo ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Cristiano Ronaldo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Cristiano Ronaldo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Cristiano Ronaldo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cristiano Ronaldo například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Cristiano Ronaldo

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Cristiano Ronaldo? Kdo to byl Cristiano Ronaldo? Kdy se narodil Cristiano Ronaldo? Kde se narodil Cristiano Ronaldo? Cristiano Ronaldo se nachází v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Cristiano Ronaldo řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cristiano Ronaldo i v jiné kategorii než je sport.