Kdo je to?
Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Cristiano Ronaldo?

Kdo je to Cristiano Ronaldo? Stručný životopis

Cristiano Ronaldo, celým jménem Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, je známý portugalský fotbalista, který patří k nejlepším hráčům své doby a který se v roce 2016 stal mistrem Evropy. V současnosti hraje za klub Real Madrid.
Cristiano Ronaldo získal řadu ocenění jako Zlatý míč, cenu za nejhezčí gól roku, je spoludržitelem rekordu v počtu nastřílených branek při Mistrovství Evropy.Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Cristiano Ronaldo

Národnost: portugalská
Datum narození: 5. února 1985
Místo narození: Funchal

Zaujala vás biografie osobnosti Cristiano Ronaldo? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Honorář? Znáte termín Činitel? Rozumíte pojmu Ortodoxie? Víte, co je to Honitba?

Klíčová slova: definice, popis, wiki, přesný výraz, přesný význam, kdo to je, kdo je Cristiano Ronaldo?, původ slova, popis, odborný výraz, etymologie, pojem, termín, lexikon, vysvětlení, význam

Pojem Cristiano Ronaldo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Cristiano Ronaldo ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Cristiano Ronaldo v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Cristiano Ronaldo na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Cristiano Ronaldo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Cristiano Ronaldo například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Cristiano Ronaldo?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Cristiano Ronaldo? Kdo to byl Cristiano Ronaldo? Kdy se narodil Cristiano Ronaldo? Kde se narodil Cristiano Ronaldo? Cristiano Ronaldo patří do sekce sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Cristiano Ronaldo řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cristiano Ronaldo i v jiné kategorii než je sport.