Kdo je to?
Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Cristiano Ronaldo?

Kdo je to Cristiano Ronaldo? Stručný životopis

Cristiano Ronaldo, celým jménem Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, je známý portugalský fotbalista, který patří k nejlepším hráčům své doby a který se v roce 2016 stal mistrem Evropy. V současnosti hraje za klub Real Madrid.
Cristiano Ronaldo získal řadu ocenění jako Zlatý míč, cenu za nejhezčí gól roku, je spoludržitelem rekordu v počtu nastřílených branek při Mistrovství Evropy.Kdo je to Cristiano Ronaldo? Životopis Cristiano Ronaldo, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Cristiano Ronaldo

Národnost: portugalská
Datum narození: 5. února 1985
Místo narození: Funchal

Popis osobnosti Cristiano Ronaldo můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Honorář? Vzpomněli byste si na význam slova Anémie? Rozumíte pojmu Ortodoxie? Znáte definici termínu Lumbago?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, význam, etymologie, definice, Cristiano Ronaldo, sport, přesný význam, termín, význam pojmu, popis, wiki, lexikon, původ slova, přesný výraz, synonymum

Pojem Cristiano Ronaldo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít frázi Cristiano Ronaldo ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Cristiano Ronaldo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Cristiano Ronaldo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Cristiano Ronaldo ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Cristiano Ronaldo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Cristiano Ronaldo

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Cristiano Ronaldo? Kdo to byl Cristiano Ronaldo? Kdy se narodil Cristiano Ronaldo? Kde se narodil Cristiano Ronaldo? Cristiano Ronaldo se nachází v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Cristiano Ronaldo dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cristiano Ronaldo i v jiné kategorii než je sport.