Kdo je to?
Kdo je to Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koudelník? Lidé, profese

Koudelník

Jaký je význam slova Koudelník? Co to znamená?

Koudelník byl název povolání. Šlo o obchodníka s koudelí, který byl často i výrobcem věcí, u kterých byla výchozí surovinou právě koudel. Jednalo se o produkty se širokým spektrem využití, například provazy, plachty, pytle a podobně.
Koudel byla zbytkem z předení lnu, konopí či juty. V současnosti se již koudel tolik nevyužívá, známá je například instalatérům, kteří ji používají jako těsnění. V dřívějších dobách bylo povolání koudelníka populární a značně výnosné.Kdo je to Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koudelník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Koudelník? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Crohnova nemoc? Pamatujete si definici pojmu Adiktologie? Vzpomněli byste si na význam slova Grappa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvásek?

Klíčová slova: slovo, profese, wiki, co znamená, profese, význam slova, heslo, vysvětlení, význam, přesný výraz, Koudelník, přesný význam, popis, wikipedie, původ slova, Koudelník

Pojem Koudelník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Koudelník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Koudelník na Google.cz

Zkusit najít Koudelník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Koudelník ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Koudelník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Koudelník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Koudelník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Koudelník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koudelník? Definice pojmu Koudelník je v sekci Profese

Kategorie profese, blond poetka, koudelník, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.