Kdo je to?
Kdo je to, byl Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koudelník? Lidé, profese

Kdo je to Koudelník?

Co znamená a jaký je význam slova Koudelník?

Koudelník byl název povolání. Šlo o obchodníka s koudelí, který byl často i výrobcem věcí, u kterých byla výchozí surovinou právě koudel. Jednalo se o produkty se širokým spektrem využití, například provazy, plachty, pytle a podobně.
Koudel byla zbytkem z předení lnu, konopí či juty. V současnosti se již koudel tolik nevyužívá, známá je například instalatérům, kteří ji používají jako těsnění. V dřívějších dobách bylo povolání koudelníka populární a značně výnosné.Kdo je to, byl Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koudelník? Lidé, profese

Definici slova Koudelník můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kyselina listová? Znáte definici termínu Kinezioterapie? Vzpomněli byste si na význam slova Přístavek? Pamatujete si definici pojmu Antabus?

Klíčová slova: popis, přesný význam, etymologie, heslo, kdo je Koudelník?, kdo to je, význam pojmu, původ slova, co znamená, co je to Koudelník?, pojem, popis, slovo, lexikon, odborný výraz, význam slova

Pojem Koudelník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Koudelník zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Koudelník na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Koudelník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Koudelník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Koudelník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Koudelník například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Koudelník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Koudelník? Kdo to byl Koudelník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koudelník? Definice pojmu Koudelník se nachází v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.