Kdo je to?
Kdo je to, byl Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koudelník? Lidé, profese

Kdo je to Koudelník?

Co znamená a jaký je význam slova Koudelník?

Koudelník byl název povolání. Šlo o obchodníka s koudelí, který byl často i výrobcem věcí, u kterých byla výchozí surovinou právě koudel. Jednalo se o produkty se širokým spektrem využití, například provazy, plachty, pytle a podobně.
Koudel byla zbytkem z předení lnu, konopí či juty. V současnosti se již koudel tolik nevyužívá, známá je například instalatérům, kteří ji používají jako těsnění. V dřívějších dobách bylo povolání koudelníka populární a značně výnosné.Kdo je to, byl Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koudelník? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Koudelník s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Princip? Znáte pojem Mluvnické kategorie? Pamatujete si definici pojmu Důvěra? Víte, co je to Skladební dvojice?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, přesný význam, pojem, původ slova, význam, popis, význam slova, popis, kdo je Koudelník?, informace, kdo to je, profese, formulace, slovo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Koudelník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Koudelník? Kdo to byl Koudelník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koudelník? Definice pojmu Koudelník patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.