Kdo je to?
Kdo je to, byl Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koudelník? Lidé, profese

Kdo je to Koudelník?

Co znamená a jaký je význam slova Koudelník?

Koudelník byl název povolání. Šlo o obchodníka s koudelí, který byl často i výrobcem věcí, u kterých byla výchozí surovinou právě koudel. Jednalo se o produkty se širokým spektrem využití, například provazy, plachty, pytle a podobně.
Koudel byla zbytkem z předení lnu, konopí či juty. V současnosti se již koudel tolik nevyužívá, známá je například instalatérům, kteří ji používají jako těsnění. V dřívějších dobách bylo povolání koudelníka populární a značně výnosné.Kdo je to, byl Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koudelník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Koudelník sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Osobuko? Vzpomenete si na definici slova Reality show? Vzpomněli byste si na význam slova Číslo pojištěnce? Vzpomněli byste si na význam slova Filipovka?

Klíčová slova: význam, kdo je Koudelník?, Koudelník, termín, vysvětlení, pojem, popis, význam pojmu, původ slova, heslo, formulace, synonymum, přesný význam, etymologie, kdo to je, definice

Pojem Koudelník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Koudelník v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Koudelník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Koudelník ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Koudelník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Koudelník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Koudelník například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Koudelník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Koudelník? Kdo to byl Koudelník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koudelník? Definice pojmu Koudelník se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Koudelník i v jiné sekci než v profese.