Kdo je to?
Kdo je to, byl Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koudelník? Lidé, profese

Kdo je to Koudelník?

Co znamená a jaký je význam slova Koudelník?

Koudelník byl název povolání. Šlo o obchodníka s koudelí, který byl často i výrobcem věcí, u kterých byla výchozí surovinou právě koudel. Jednalo se o produkty se širokým spektrem využití, například provazy, plachty, pytle a podobně.
Koudel byla zbytkem z předení lnu, konopí či juty. V současnosti se již koudel tolik nevyužívá, známá je například instalatérům, kteří ji používají jako těsnění. V dřívějších dobách bylo povolání koudelníka populární a značně výnosné.Kdo je to, byl Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koudelník? Lidé, profese

Tento text (Koudelník) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Osobuko? Rozumíte pojmu Úplněk? Vzpomněli byste si na význam slova Číslo pojištěnce? Znáte pojem Štukování?

Klíčová slova: definice, kdo to je, popis, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, Koudelník, heslo, co je to Koudelník?, kdo je Koudelník?, význam pojmu, informace, pojem, význam, formulace, termín

Pojem Koudelník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Koudelník

Vyhledat pojem Koudelník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Koudelník na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Koudelník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Koudelník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Koudelník například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Koudelník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Koudelník? Kdo to byl Koudelník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koudelník? Definice pojmu Koudelník je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).