Kdo je to?
Kdo je to Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koudelník? Lidé, profese

Kdo je to Koudelník?

Jaký je význam slova Koudelník? Co to znamená?

Koudelník byl název povolání. Šlo o obchodníka s koudelí, který byl často i výrobcem věcí, u kterých byla výchozí surovinou právě koudel. Jednalo se o produkty se širokým spektrem využití, například provazy, plachty, pytle a podobně.
Koudel byla zbytkem z předení lnu, konopí či juty. V současnosti se již koudel tolik nevyužívá, známá je například instalatérům, kteří ji používají jako těsnění. V dřívějších dobách bylo povolání koudelníka populární a značně výnosné.Kdo je to Koudelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koudelník? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Koudelník s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Kyselina listová? Víte co je Pišingr? Vzpomněli byste si na význam slova Kastrace? Vzpomněli byste si co označuje výraz DHCP?

Klíčová slova: slovo, Koudelník, profese, wikipedie, etymologie, popis, termín, původ slova, přesný význam, informace, lexikon, význam pojmu, wiki, význam, synonymum, přesný výraz

Pojem Koudelník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Koudelník na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Koudelník na Youtube

Zkusit najít heslo Koudelník ve vyhledávači Yandex

Najít termín Koudelník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Koudelník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Koudelník například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Koudelník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Koudelník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koudelník? Definice pojmu Koudelník je v sekci Profese

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Vyzkoušejte nalézt pojem, slovo, termín, definici řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Koudelník i v jiných kategoriích (než profese).