Kdo je to?
Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Karolína Plíšková?

Kdo je to Karolína Plíšková? Stručný životopis

Karolína Plíšková je profesionální tenistka, jediná Češka v historii, která se roku 2017 stala světovou tenisovou jedničkou. V roce 2010 vyhrála jako juniorka Grand Slam Australian Open. Měla problémy s přechodem do tenisu dospělých, kde se jí začalo dařit až v roce 2014. O rok později již byla na 7. místě žebříčku WTA.
S Petrou Kvitovou vynikla i v českém Fed Cupovém týmu. Karolína Plíšková působí i jako tenisová modelka. Je manželkou moderátora Novy Michala Hrdličky, kterého si tajně vzala v Monaku.Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Karolína Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Zaujala vás biografie osobnosti Karolína Plíšková? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sloučenina? Znáte definici termínu Spirulina? Víte co je Novela? Pamatujete si definici pojmu Kondenzátor?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo je Karolína Plíšková?, formulace, význam slova, informace, heslo, pojem, význam, sport, popis, co znamená, etymologie, definice, odborný výraz, co je to Karolína Plíšková?, slovo

Pojem Karolína Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Karolína Plíšková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Karolína Plíšková ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Karolína Plíšková na Google.cz

Vyhledat termín Karolína Plíšková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Plíšková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Karolína Plíšková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Karolína Plíšková? Kdo to byl Karolína Plíšková? Kdy se narodil Karolína Plíšková? Kde se narodil Karolína Plíšková? Karolína Plíšková se nachází v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Karolína Plíšková dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Plíšková i v jiné kategorii než je sport.