Kdo je to?
Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Karolína Plíšková?

Kdo je to Karolína Plíšková? Stručný životopis

Karolína Plíšková je profesionální tenistka, jediná Češka v historii, která se roku 2017 stala světovou tenisovou jedničkou. V roce 2010 vyhrála jako juniorka Grand Slam Australian Open. Měla problémy s přechodem do tenisu dospělých, kde se jí začalo dařit až v roce 2014. O rok později již byla na 7. místě žebříčku WTA.
S Petrou Kvitovou vynikla i v českém Fed Cupovém týmu. Karolína Plíšková působí i jako tenisová modelka. Je manželkou moderátora Novy Michala Hrdličky, kterého si tajně vzala v Monaku.Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Karolína Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Tento text (Karolína Plíšková) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Čatní? Pamatujete si definici pojmu PageRank? Víte co je Lorem ipsum? Vzpomněli byste si co znamená slovo Frisbee?

Klíčová slova: odborný výraz, význam, wiki, termín, vysvětlení, slovo, etymologie, původ slova, co znamená, Karolína Plíšková, kdo je Karolína Plíšková?, význam pojmu, kdo to je, přesný výraz, informace, synonymum

Pojem Karolína Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Karolína Plíšková ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Karolína Plíšková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Karolína Plíšková na Youtube

Vyhledat výraz Karolína Plíšková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Plíšková například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Karolína Plíšková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karolína Plíšková? Kdo to byl Karolína Plíšková? Kdy se narodil Karolína Plíšková? Kde se narodil Karolína Plíšková? Karolína Plíšková je v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Karolína Plíšková dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Plíšková i v jiné kategorii než je sport.