Kdo je to?
Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Karolína Plíšková?

Kdo je to Karolína Plíšková? Stručný životopis

Karolína Plíšková je profesionální tenistka, jediná Češka v historii, která se roku 2017 stala světovou tenisovou jedničkou. V roce 2010 vyhrála jako juniorka Grand Slam Australian Open. Měla problémy s přechodem do tenisu dospělých, kde se jí začalo dařit až v roce 2014. O rok později již byla na 7. místě žebříčku WTA.
S Petrou Kvitovou vynikla i v českém Fed Cupovém týmu. Karolína Plíšková působí i jako tenisová modelka. Je manželkou moderátora Novy Michala Hrdličky, kterého si tajně vzala v Monaku.Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Karolína Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karolína Plíšková s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Abrupce? Vzpomněli byste si na význam slova Echogenita? Víte co je Dashboard? Znáte definici termínu Gazpacho?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, co je to Karolína Plíšková?, co znamená, heslo, kdo je Karolína Plíšková?, pojem, význam, Karolína Plíšková, vysvětlení, sport, definice, synonymum, význam slova, lexikon, informace

Pojem Karolína Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Karolína Plíšková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Karolína Plíšková ve Wikipedii

Vyhledat termín Karolína Plíšková na Google.cz

Vyhledat slovo Karolína Plíšková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Plíšková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Karolína Plíšková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Karolína Plíšková? Kdo to byl Karolína Plíšková? Kdy se narodil Karolína Plíšková? Kde se narodil Karolína Plíšková? Karolína Plíšková patří do sekce sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Karolína Plíšková dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Plíšková i v jiné kategorii než je sport.