Kdo je to?
Kdo je Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Karolína Plíšková

Kdo je Karolína Plíšková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Karolína Plíšková je profesionální tenistka, jediná Češka v historii, která se roku 2017 stala světovou tenisovou jedničkou. V roce 2010 vyhrála jako juniorka Grand Slam Australian Open. Měla problémy s přechodem do tenisu dospělých, kde se jí začalo dařit až v roce 2014. O rok později již byla na 7. místě žebříčku WTA.
S Petrou Kvitovou vynikla i v českém Fed Cupovém týmu. Karolína Plíšková působí i jako tenisová modelka. Je manželkou moderátora Novy Michala Hrdličky, kterého si tajně vzala v Monaku.Kdo je Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Karolína Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Popis osobnosti Karolína Plíšková můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova BOZP? Pamatujete si definici pojmu Jezero? Víte co je Mumio? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bikram jóga?

Klíčová slova: wikipedie, informace, datum narození, Karolína Plíšková, kdo je Karolína Plíšková?, Karolína Plíšková, sport, životopis, biografie, sport, zajímavosti, osobnosti, místo narození, národnost, život, narození

Pojem Karolína Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Karolína Plíšková ve Wikipedii

Vyhledat termín Karolína Plíšková ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Karolína Plíšková ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Karolína Plíšková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Karolína Plíšková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Plíšková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Karolína Plíšková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Karolína Plíšková? Kdy se narodila Karolína Plíšková? Kde se narodila Karolína Plíšková? Karolína Plíšková je v sekci Sport

Kategorie sport, fotbalista, karolína Plíšková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karolína Plíšková dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Plíšková i v jiné kategorii než je sport.