Kdo je to?
Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Karolína Plíšková?

Kdo je to Karolína Plíšková? Stručný životopis

Karolína Plíšková je profesionální tenistka, jediná Češka v historii, která se roku 2017 stala světovou tenisovou jedničkou. V roce 2010 vyhrála jako juniorka Grand Slam Australian Open. Měla problémy s přechodem do tenisu dospělých, kde se jí začalo dařit až v roce 2014. O rok později již byla na 7. místě žebříčku WTA.
S Petrou Kvitovou vynikla i v českém Fed Cupovém týmu. Karolína Plíšková působí i jako tenisová modelka. Je manželkou moderátora Novy Michala Hrdličky, kterého si tajně vzala v Monaku.Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Karolína Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Líbí se stručný životopis s osobou Karolína Plíšková? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sloučenina? Víte, co je to Kyberšikana? Víte co je Novela? Rozumíte pojmu Cloudové úložiště?

Klíčová slova: pojem, původ slova, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, přesný význam, formulace, význam slova, sport, vysvětlení, kdo je Karolína Plíšková?, lexikon, kdo to je, wiki, definice, popis

Pojem Karolína Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Karolína Plíšková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karolína Plíšková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Karolína Plíšková ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Karolína Plíšková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Plíšková například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Karolína Plíšková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Karolína Plíšková? Kdo to byl Karolína Plíšková? Kdy se narodil Karolína Plíšková? Kde se narodil Karolína Plíšková? Karolína Plíšková je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Karolína Plíšková například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Plíšková i v jiné kategorii než je sport.