Kdo je to?
Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Karolína Plíšková?

Kdo je to Karolína Plíšková? Stručný životopis

Karolína Plíšková je profesionální tenistka, jediná Češka v historii, která se roku 2017 stala světovou tenisovou jedničkou. V roce 2010 vyhrála jako juniorka Grand Slam Australian Open. Měla problémy s přechodem do tenisu dospělých, kde se jí začalo dařit až v roce 2014. O rok později již byla na 7. místě žebříčku WTA.
S Petrou Kvitovou vynikla i v českém Fed Cupovém týmu. Karolína Plíšková působí i jako tenisová modelka. Je manželkou moderátora Novy Michala Hrdličky, kterého si tajně vzala v Monaku.Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Karolína Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Karolína Plíšková? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Abrupce? Rozumíte pojmu Ginkgo biloba? Víte co je Dashboard? Znáte pojem Darknet?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Karolína Plíšková?, formulace, co je to Karolína Plíšková?, synonymum, definice, slovo, odborný výraz, heslo, pojem, etymologie, původ slova, přesný význam, Karolína Plíšková, wiki, sport

Pojem Karolína Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Karolína Plíšková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Karolína Plíšková ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Karolína Plíšková na Youtube

Najít pojem Karolína Plíšková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Plíšková například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Karolína Plíšková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karolína Plíšková? Kdo to byl Karolína Plíšková? Kdy se narodil Karolína Plíšková? Kde se narodil Karolína Plíšková? Karolína Plíšková je v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Karolína Plíšková dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Plíšková i v jiné kategorii než je sport.