Kdo je to?
Kdo je to Ruštinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ruštinář? Lidé, Školství

Kdo je to Ruštinář?

Co znamená a jaký je význam slova Ruštinář?

Ruštinář je učitel, který učí ruský jazyk.
Ruštináři a ruštinářky jsou učitelé učící humanitní obor, konkrétně ruský jazyk. Jejich cílem je naučit žáky a studenty komunikovat, číst a psát v ruském jazyce, učí ruskou lingvistiku a součástí výuky může být i například i ruská kultura a obecné reálie.
Ruštinu na školách mohou učit pedagogové, kteří jazyk vystudovali na univerzitě a kteří mají splněné podmínky pro to stát se učitelem. Učitelé ruštiny v soukromých institucích nebo soukromí učitelé nemusí nutně mít univerzitní vzdělání, mohou například učit na základě toho, že je ruština jejich mateřský jazyk či že v Rusku dlouhodobě žili a získali například jazykové certifikáty.
Ruština se na českých školách učila především v době před rokem 89, kdy byla prvním (a často jediným) vyučovaným cizím jazykem. V 90. letech ji nahradila angličtina a další cizí jazyka, ruština postupně ustoupila do pozadí, ale na některých školách se dále vyučuje, stejně jako v soukromých institucích.Kdo je to Ruštinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ruštinář? Lidé, Školství

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Imunoglobulin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Eskontní úvěr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Infrakce? Znáte termín Skyr?

Klíčová slova: Školství, formulace, vysvětlení, heslo, Školství, informace, lexikon, přesný výraz, Ruštinář, wikipedie, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, definice, termín

Pojem Ruštinář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Ruštinář ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Ruštinář ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ruštinář ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Ruštinář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Ruštinář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ruštinář například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ruštinář

Nyní již víte Kdo je to Ruštinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ruštinář? Definice pojmu Ruštinář se nachází v kategorii Školství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, výrazřekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Školství.