Kdo je to?
Kdo je to Ruštinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ruštinář? Lidé, Školství

Ruštinář

Jaký je význam slova Ruštinář? Co to znamená?

Ruštinář je učitel, který učí ruský jazyk.
Ruštináři a ruštinářky jsou učitelé učící humanitní obor, konkrétně ruský jazyk. Jejich cílem je naučit žáky a studenty komunikovat, číst a psát v ruském jazyce; učí ruskou lingvistiku a součástí výuky může být například i ruská kultura a obecné reálie.
Ruštinu na školách mohou učit pedagogové, kteří jazyk vystudovali na univerzitě a kteří mají splněné podmínky pro to stát se učitelem. Učitelé ruštiny v soukromých institucích nebo soukromí učitelé nemusí nutně mít univerzitní vzdělání, mohou například učit na základě toho, že je ruština jejich mateřský jazyk či že v Rusku dlouhodobě žili a získali například jazykové certifikáty.
Ruština se na českých školách učila především v době před rokem 1989, kdy byla prvním (a často jediným) vyučovaným cizím jazykem. V 90. letech ji nahradila angličtina a další cizí jazyky, ruština postupně ustoupila do pozadí, ale na některých školách se dále vyučuje, stejně jako v soukromých institucích.Kdo je to Ruštinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ruštinář? Lidé, Školství

Uvedený text s definicí slova Ruštinář můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Transparentní účet? Pamatujete si definici pojmu Mlýnice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rychlost světla? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rozdvojená osobnost?

Klíčová slova: slovo, heslo, wiki, definice, význam pojmu, lexikon, Ruštinář, etymologie, původ slova, termín, pojem, Školství, přesný výraz, Školství, wikipedie, formulace

Pojem Ruštinář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Ruštinář ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Ruštinář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Ruštinář ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Ruštinář ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Ruštinář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ruštinář například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Ruštinář, definice, vysvětlení pojmu

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Ruštinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ruštinář? Definice pojmu Ruštinář je v sekci Školství

Kategorie Školství, učitelka žena, ruštinář, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství.