Kdo je to?
Kdo je to Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Pavel Novotný?

Kdo je to Pavel Novotný? Stručný životopis

Pavel Novotný je moderátor, novinář, recesista, bavič a také politik. Je synem populárního umělce Petra Novotného, což ho přinutilo vyrovnat se s označením Protekční spratek. Jeho vlastní činnost je bohatá a různorodá. Se svým otcem spolupracuje v reklamní agentuře, vystupuje v zábavných pořadech, moderuje projekty internetové televize, vystupuje v Divadle Františka Ringo Čecha, je šéfredaktorem internetového bulváru eXtra.cz a vystupoval i v bulvárním pořadu televize Nova Prásk. Dříve psal do různých bulvárních časopisů a novin a řídil časopis SPY.
Pavel Novotný rád vyvolává konflikty – známý je například spor se sportovkyní Šárkou Pančochovou kvůli výsledkům na olympiádě v Soči, Gabrielou Partyšovou nebo s modelkou Kateřinou Kristelovou a napodobením jejího erotického kalendáře.Kdo je to Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Pavel Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 18.3.1981
Místo narození: Praha

Tento text (Pavel Novotný) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova FMCG? Vzpomněli byste si co označuje výraz Glukopur? Vzpomněli byste si co znamená slovo Červené maso? Znáte termín Rh faktor?

Klíčová slova: heslo, pojem, význam slova, původ slova, slovo, umělci, význam pojmu, co znamená, wiki, popis, co je to Pavel Novotný?, popis, termín, synonymum, kdo to je, vysvětlení

Pojem Pavel Novotný je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pavel Novotný doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Pavel Novotný ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Novotný ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Pavel Novotný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Pavel Novotný na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Novotný například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Novotný?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pavel Novotný? Kdo to byl Pavel Novotný? Kdy se narodil Pavel Novotný? Kde se narodil Pavel Novotný? Pavel Novotný je v kategorii umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Novotný řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Novotný i v jiné kategorii než je umělci.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.