Kdo je to?
Kdo je to Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Pavel Novotný?

Kdo je to Pavel Novotný? Stručný životopis

Pavel Novotný je moderátor, novinář, recesista, bavič a také politik. Je synem populárního umělce Petra Novotného, což ho přinutilo vyrovnat se s označením Protekční spratek. Jeho vlastní činnost je bohatá a různorodá. Se svým otcem spolupracuje v reklamní agentuře, vystupuje v zábavných pořadech, moderuje projekty internetové televize, vystupuje v Divadle Františka Ringo Čecha, je šéfredaktorem internetového bulváru eXtra.cz a vystupoval i v bulvárním pořadu televize Nova Prásk. Dříve psal do různých bulvárních časopisů a novin a řídil časopis SPY.
Pavel Novotný rád vyvolává konflikty – známý je například spor se sportovkyní Šárkou Pančochovou kvůli výsledkům na olympiádě v Soči, Gabrielou Partyšovou nebo s modelkou Kateřinou Kristelovou a napodobením jejího erotického kalendáře.Kdo je to Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Pavel Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 18.3.1981
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pavel Novotný s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova FMCG? Pamatujete si definici pojmu Šedý zákal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Červené maso? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kombucha?

Klíčová slova: synonymum, co je to Pavel Novotný?, informace, význam pojmu, formulace, termín, význam, umělci, odborný výraz, slovo, kdo to je, definice, přesný výraz, původ slova, co znamená, etymologie

Pojem Pavel Novotný je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Pavel Novotný ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Pavel Novotný ve Wikipedii

Najít slovo Pavel Novotný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Pavel Novotný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Novotný například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Pavel Novotný? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pavel Novotný? Kdo to byl Pavel Novotný? Kdy se narodil Pavel Novotný? Kde se narodil Pavel Novotný? Pavel Novotný se nachází v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Pavel Novotný třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Novotný i v jiné kategorii než je umělci.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.