Kdo je to?
Kdo je Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Pavel Novotný?

Kdo je Pavel Novotný? Životopis, informace, biografie, umělci

Pavel Novotný je moderátor, novinář, recesista, bavič a také politik. Je synem populárního umělce Petra Novotného, což ho přinutilo vyrovnat se s označením Protekční spratek. Jeho vlastní činnost je bohatá a různorodá. Se svým otcem spolupracuje v reklamní agentuře, vystupuje v zábavných pořadech, moderuje projekty internetové televize, vystupuje v Divadle Františka Ringo Čecha, je šéfredaktorem internetového bulváru eXtra.cz a vystupoval i v bulvárním pořadu televize Nova Prásk. Dříve psal do různých bulvárních časopisů a novin a řídil časopis SPY.
Pavel Novotný rád vyvolává konflikty – známý je například spor se sportovkyní Šárkou Pančochovou kvůli výsledkům na olympiádě v Soči, Gabrielou Partyšovou nebo s modelkou Kateřinou Kristelovou a napodobením jejího erotického kalendáře.Kdo je Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě Pavel Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 18.3.1981
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Pavel Novotný? Potom se podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Alcantara? Vzpomněli byste si na význam slova Minaret? Vzpomněli byste si co znamená slovo Infekce? Znáte definici termínu Deprese?

Klíčová slova: biografie, osobnosti, informace, národnost, popis, zajímavosti, lexikon, kdy se narodil Pavel Novotný?, osobnost, vysvětlení, životopis, narození, kdo je Pavel Novotný?, místo narození, umělci, wiki

Pojem Pavel Novotný je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Pavel Novotný ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Pavel Novotný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Pavel Novotný ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Novotný ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Pavel Novotný ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Novotný například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Novotný?

Právě jste zjistili Kdo je to Pavel Novotný? Kdy se narodil Pavel Novotný? Kde se narodil Pavel Novotný? Pavel Novotný se nachází v sekci Umělci

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Novotný kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Novotný i v jiné kategorii než je umělci.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.