Kdo je to?
Kdo je to Jakub Szántó? Životopis Jakub Szántó, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jakub Szántó?

Kdo je to Jakub Szántó? Stručný životopis

Jakub Szántó je novinář, zahraniční zpravodaj a televizní reportér. Je absolventem oboru moderní dějiny, který studoval na Institutu mezinárodních studií FSV UK. Své studium doplnil na Central European University Budapešť. Brzy po studiu nastoupil do zahraničního zpravodajství TV Nova, kde se stal vedoucím. Editoval také Televizní noviny. Poté přešel do České televize, kde zastával stejnou funkci a byl editorem Událostí.
Jakub Szántó se stal stálým zahraničním zpravodajem pro Blízky východ. Na tuto problematiku se zaměřuje dlouhodobě. Publikuje také v týdeníku Reflex, Lidových novinách a Mladé frontě Dnes. Jeho práce byla oceněna Novinářskou cenou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Jakub Szántó? Životopis Jakub Szántó, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Jakub Szántó

Národnost: česká
Datum narození: 11. března 1977
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jakub Szántó sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Absolutno? Víte co je Česle? Víte co je Přídavné jméno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jáhly?

Klíčová slova: co je to Jakub Szántó?, definice, wiki, synonymum, popis, význam, lexikon, heslo, popis, kdo je Jakub Szántó?, informace, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, pojem, odborný výraz

Pojem Jakub Szántó je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jakub Szántó doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Jakub Szántó ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Jakub Szántó ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Jakub Szántó ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Jakub Szántó v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Szántó například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jakub Szántó

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jakub Szántó? Kdo to byl Jakub Szántó? Kdy se narodil Jakub Szántó? Kde se narodil Jakub Szántó? Jakub Szántó se nachází v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jakub Szántó např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Szántó i v jiné kategorii než je novináři.