Kdo je to?
Kdo je Jakub Szántó? Životopis Jakub Szántó, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Jakub Szántó

Kdo je Jakub Szántó? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Jakub Szántó je novinář, zahraniční zpravodaj a televizní reportér. Je absolventem oboru moderní dějiny, který studoval na Institutu mezinárodních studií FSV UK. Své studium doplnil na Central European University Budapešť. Brzy po studiu nastoupil do zahraničního zpravodajství TV Nova, kde se stal vedoucím. Editoval také Televizní noviny. Poté přešel do České televize, kde zastával stejnou funkci a byl editorem Událostí.
Jakub Szántó se stal stálým zahraničním zpravodajem pro Blízky východ. Na tuto problematiku se zaměřuje dlouhodobě. Publikuje také v týdeníku Reflex, Lidových novinách a Mladé frontě Dnes. Jeho práce byla oceněna Novinářskou cenou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je Jakub Szántó? Životopis Jakub Szántó, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Jakub Szántó

Národnost: česká
Datum narození: 11. března 1977
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jakub Szántó s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Ischias? Znáte pojem Cephalea? Víte co je Bezúčelová hypotéka? Vzpomenete si na definici slova Cupcake?

Klíčová slova: novináři, životopis, místo narození, národnost, život, informace, kde se narodil Jakub Szántó?, popis, biografie, datum narození, zajímavosti, lexikon, wikipedie, Jakub Szántó, osobnost, vysvětlení

Pojem Jakub Szántó je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Jakub Szántó ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Jakub Szántó ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jakub Szántó na Youtube

Hledat pojem Jakub Szántó ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Jakub Szántó na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Szántó například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Szántó?

Právě nyní již víte Kdo je to Jakub Szántó? Kdy se narodil Jakub Szántó? Kde se narodil Jakub Szántó? Jakub Szántó je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, editor, jakub Szántó, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Jakub Szántó řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Szántó i v jiné kategorii než je novináři.