Kdo je to?
Kdo je to, byl Rarášek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rarášek? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Rarášek?

Jaký je význam slova Rarášek? Co to znamená?

Rarášek čili diblík, čertík, šotek, plivník, prašivec nebo lucek je malá nadpřirozená bytost, která se podobá skřítkovi a často se zjevuje jako promoklé kuře. Tato bytost se rodila z vejce, které bylo nošeno v podpaží, nebo mohla vzniknout zaprodáním duše.
Svému majiteli pomáhal rarášek hromadit majetek, ostatním však škodil – říkalo se o něm, že obírá krávy o mléko či dokonce unáší děti nebo provádí různé neplechy.Kdo je to, byl Rarášek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rarášek? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Rarášek? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Agonie? Znáte termín Kružba? Rozumíte pojmu Odchodné? Víte, co je to Sukcese?

Klíčová slova: slovo, význam, odborný výraz, heslo, definice, původ slova, co znamená, kdo je Rarášek?, přesný výraz, informace, termín, wiki, pojem, formulace, popis, Rarášek

Pojem Rarášek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Rarášek zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rarášek ve Wikimedia Commons

Najít slovo Rarášek ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Rarášek ve Wikislovníku

Hledat heslo Rarášek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rarášek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Rarášek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rarášek? Kdo to byl Rarášek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rarášek? Definice pojmu Rarášek se nachází v kategorii nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).