Kdo je to?
Kdo je to, byl Rarášek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rarášek? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Rarášek?

Jaký je význam slova Rarášek? Co to znamená?

Rarášek čili diblík, čertík, šotek, plivník, prašivec nebo lucek je malá nadpřirozená bytost, která se podobá skřítkovi a často se zjevuje jako promoklé kuře. Tato bytost se rodila z vejce, které bylo nošeno v podpaží, nebo mohla vzniknout zaprodáním duše.
Svému majiteli pomáhal rarášek hromadit majetek, ostatním však škodil – říkalo se o něm, že obírá krávy o mléko či dokonce unáší děti nebo provádí různé neplechy.Kdo je to, byl Rarášek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rarášek? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Rarášek se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Agonie? Vzpomněli byste si na význam slova Intermezzo? Rozumíte pojmu Odchodné? Znáte definici termínu Karbon?

Klíčová slova: slovo, původ slova, odborný výraz, co znamená, přesný význam, význam, přesný výraz, popis, definice, wiki, informace, Rarášek, etymologie, pojem, heslo, lexikon

Pojem Rarášek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Rarášek na Youtube

Vyhledat slovo Rarášek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Rarášek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Rarášek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rarášek například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Rarášek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rarášek? Kdo to byl Rarášek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rarášek? Definice pojmu Rarášek je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Rarášek v jiné sekci než nadpřirozené.