Kdo je to?
Kdo je to, byl Rarášek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rarášek? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Rarášek?

Jaký je význam slova Rarášek? Co to znamená?

Rarášek čili diblík, čertík, šotek, plivník, prašivec nebo lucek je malá nadpřirozená bytost, která se podobá skřítkovi a často se zjevuje jako promoklé kuře. Tato bytost se rodila z vejce, které bylo nošeno v podpaží, nebo mohla vzniknout zaprodáním duše.
Svému majiteli pomáhal rarášek hromadit majetek, ostatním však škodil – říkalo se o něm, že obírá krávy o mléko či dokonce unáší děti nebo provádí různé neplechy.Kdo je to, byl Rarášek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rarášek? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rarášek sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Platební brána? Vzpomenete si na definici slova Úvaha? Rozumíte pojmu Tortelloni? Vzpomněli byste si na význam slova Zbruf?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, lexikon, termín, co je to Rarášek?, synonymum, slovo, pojem, popis, formulace, etymologie, informace, význam, wiki, kdo to je, heslo

Pojem Rarášek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rarášek ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Rarášek na Google.cz

Hledat termín Rarášek ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Rarášek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rarášek například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rarášek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rarášek? Kdo to byl Rarášek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rarášek? Definice pojmu Rarášek patří do sekce nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).