Kdo je to?
Kdo je to, byl Rarášek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rarášek? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Rarášek?

Jaký je význam slova Rarášek? Co to znamená?

Rarášek čili diblík, čertík, šotek, plivník, prašivec nebo lucek je malá nadpřirozená bytost, která se podobá skřítkovi a často se zjevuje jako promoklé kuře. Tato bytost se rodila z vejce, které bylo nošeno v podpaží, nebo mohla vzniknout zaprodáním duše.
Svému majiteli pomáhal rarášek hromadit majetek, ostatním však škodil – říkalo se o něm, že obírá krávy o mléko či dokonce unáší děti nebo provádí různé neplechy.Kdo je to, byl Rarášek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rarášek? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Rarášek s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Platební brána? Víte, co je to Vektor? Rozumíte pojmu Tortelloni? Rozumíte pojmu Noční můra?

Klíčová slova: co je to Rarášek?, pojem, popis, formulace, wiki, co znamená, přesný výraz, nadpřirozené, odborný výraz, informace, přesný význam, vysvětlení, heslo, význam slova, Rarášek, lexikon

Pojem Rarášek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Rarášek

Zkusit najít Rarášek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Rarášek ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Rarášek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rarášek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Rarášek například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Rarášek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rarášek? Kdo to byl Rarášek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rarášek? Definice pojmu Rarášek je v sekci nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Rarášek i v jiné kategorii než v nadpřirozené.