Kdo je to?
Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kamarád? Lidé, vztahy

Kdo je to Kamarád?

Jaký je význam slova Kamarád? Co to znamená?

Kamarád znamená společník, přítel, někdo, s kým člověka pojí přátelský vztah. Pojem označuje člověka blízkého, se kterým ochotně trávíte čas, máte ho rádi. Jedná se o dobrovolný vztah mezi jedinci stejného i různého pohlaví a věku, nebývá sexuální povahy. Kamarád může být označován také jako přítel.
V kamarádském vztahu není vyžadována dokonalost, kamarádství lze založit například na společných zájmech a porozumění. Osoby v kamarádském vztahu jsou pro sebe navzájem schopné nezištně něco vykonat či obětovat a za svou pomoc nevyžadují ani protislužby, ani oplácení. Kamarádi o sobě vědí i to, co nikomu jinému nesdělují a v případě problémů se podporují.Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kamarád? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Kamarád? Pak se podělte s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Facebook? Vzpomněli byste si na význam slova Armatura? Vzpomenete si na definici slova Kýč? Znáte definici termínu Vítr?

Klíčová slova: popis, přesný význam, formulace, vysvětlení, termín, význam slova, lexikon, přesný výraz, wiki, přesný výraz, vztahy, původ slova, Kamarád, význam, slovo, Kamarád

Pojem Kamarád je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Kamarád ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Kamarád na Google obrázcích

Najít výraz Kamarád ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Kamarád na Google.cz

Vyhledat pojem Kamarád ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamarád například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kamarád

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kamarád? Definice pojmu Kamarád je v kategorii Vztahy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Kamarád v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.