Kdo je to?
Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kamarád? Lidé, vztahy

Kdo je to Kamarád?

Co znamená a jaký je význam slova Kamarád?

Kamarád znamená společník, přítel, někdo, s kým člověka pojí přátelský vztah. Pojem označuje člověka blízkého, se kterým ochotně trávíte čas, máte ho rádi. Jedná se o dobrovolný vztah mezi jedinci stejného i různého pohlaví a věku, nebývá sexuální povahy. Kamarád může být označován také jako přítel.
V kamarádském vztahu není vyžadována dokonalost, kamarádství lze založit například na společných zájmech a porozumění. Osoby v kamarádském vztahu jsou pro sebe navzájem schopné nezištně něco vykonat či obětovat a za svou pomoc nevyžadují ani protislužby, ani oplácení. Kamarádi o sobě vědí i to, co nikomu jinému nesdělují a v případě problémů se podporují.Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kamarád? Lidé, vztahy

Tento text (Kamarád) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Filozofie? Pamatujete si definici pojmu VIP? Vzpomenete si na definici slova Bulimie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Slang?

Klíčová slova: pojem, původ slova, lexikon, slovo, formulace, přesný význam, heslo, informace, Kamarád, etymologie, význam slova, popis, význam, odborný výraz, význam pojmu, synonymum

Pojem Kamarád je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít Kamarád ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Kamarád ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kamarád ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Kamarád ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Kamarád v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamarád například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kamarád

Nyní již víte Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kamarád? Definice pojmu Kamarád patří do kategorie Vztahy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kamarád v jiné sekci než vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.