Kdo je to?
Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kamarád? Lidé, vztahy

Kamarád

Co znamená a jaký je význam slova Kamarád?

Kamarád znamená společník, přítel, někdo, s kým člověka pojí přátelský vztah. Pojem označuje člověka blízkého, se kterým ochotně trávíte čas, máte ho rádi. Jedná se o dobrovolný vztah mezi jedinci stejného i různého pohlaví a věku, nebývá sexuální povahy. Kamarád může být označován také jako přítel.
V kamarádském vztahu není vyžadována dokonalost, kamarádství lze založit například na společných zájmech a porozumění. Osoby v kamarádském vztahu jsou pro sebe navzájem schopné nezištně něco vykonat či obětovat a za svou pomoc nevyžadují ani protislužby, ani oplácení. Kamarádi o sobě vědí i to, co nikomu jinému nesdělují a v případě problémů se podporují.Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kamarád? Lidé, vztahy

Zaujala vás definice slova Kamarád? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Filozofie? Vzpomněli byste si na význam slova Samospráva? Vzpomenete si na definici slova Bulimie? Znáte definici termínu Licence?

Klíčová slova: Kamarád, přesný výraz, slovo, termín, přesný výraz, lexikon, formulace, význam slova, vztahy, přesný význam, vztahy, význam, význam pojmu, wikipedie, vysvětlení, pojem

Pojem Kamarád je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kamarád doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Kamarád ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Kamarád ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Kamarád na Google obrázcích

Vyhledat výraz Kamarád ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kamarád na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamarád například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kamarád

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kamarád? Definice pojmu Kamarád je v kategorii Vztahy

Kategorie vztahy, důchodce doma, kamarád, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.