Kdo je to?
Kdo je to, byl Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kamarád? Lidé, vztahy

Kdo je to Kamarád?

Jaký je význam slova Kamarád? Co to znamená?

Kamarád znamená společník, přítel, někdo, s kým člověka pojí přátelský vztah. Pojem označuje člověka blízkého, se kterým ochotně trávíte čas, máte ho rádi. Jedná se o dobrovolný vztah mezi jedinci stejného i různého pohlaví a věku, nebývá sexuální povahy. Kamarád může být označován také jako přítel.
V kamarádském vztahu není vyžadována dokonalost, kamarádství lze založit například na společných zájmech a porozumění. Osoby v kamarádském vztahu jsou pro sebe navzájem schopné nezištně něco vykonat či obětovat a za svou pomoc nevyžadují ani protislužby, ani oplácení. Kamarádi o sobě vědí i to, co nikomu jinému nesdělují a v případě problémů se podporují.Kdo je to, byl Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kamarád? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Kamarád se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fotosyntéza? Vzpomenete si na definici slova Wallpaper? Vzpomenete si na definici slova Mandát? Vzpomněli byste si na význam slova HACCP?

Klíčová slova: Kamarád, synonymum, kdo to je, význam pojmu, lexikon, popis, význam, význam slova, informace, wiki, přesný význam, pojem, etymologie, definice, původ slova, vysvětlení

Pojem Kamarád je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Kamarád v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Kamarád ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kamarád ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Kamarád ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamarád například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kamarád, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kamarád? Kdo to byl Kamarád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kamarád? Definice pojmu Kamarád je v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Kamarád hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.