Kdo je to?
Kdo je to, byl Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kamarád? Lidé, vztahy

Kdo je to Kamarád?

Jaký je význam slova Kamarád? Co to znamená?

Kamarád znamená společník, přítel, někdo, s kým člověka pojí přátelský vztah. Pojem označuje člověka blízkého, se kterým ochotně trávíte čas, máte ho rádi. Jedná se o dobrovolný vztah mezi jedinci stejného i různého pohlaví a věku, nebývá sexuální povahy. Kamarád může být označován také jako přítel.
V kamarádském vztahu není vyžadována dokonalost, kamarádství lze založit například na společných zájmech a porozumění. Osoby v kamarádském vztahu jsou pro sebe navzájem schopné nezištně něco vykonat či obětovat a za svou pomoc nevyžadují ani protislužby, ani oplácení. Kamarádi o sobě vědí i to, co nikomu jinému nesdělují a v případě problémů se podporují.Kdo je to, byl Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kamarád? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Kamarád? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Facebook? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bronz? Vzpomenete si na definici slova Kýč? Víte co je Teplo?

Klíčová slova: popis, co je to Kamarád?, etymologie, popis, vztahy, heslo, kdo je Kamarád?, lexikon, odborný výraz, Kamarád, význam, synonymum, vysvětlení, wiki, slovo, význam slova

Pojem Kamarád je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Kamarád ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Kamarád ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Kamarád na Google.cz

Hledat heslo Kamarád v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamarád například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Kamarád? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kamarád? Kdo to byl Kamarád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kamarád? Definice pojmu Kamarád je v sekci vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Kamarád i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.