Kdo je to?
Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kamarád? Lidé, vztahy

Kdo je to Kamarád?

Jaký je význam slova Kamarád? Co to znamená?

Kamarád znamená společník, přítel, někdo, s kým člověka pojí přátelský vztah. Pojem označuje člověka blízkého, se kterým ochotně trávíte čas, máte ho rádi. Jedná se o dobrovolný vztah mezi jedinci stejného i různého pohlaví a věku, nebývá sexuální povahy. Kamarád může být označován také jako přítel.
V kamarádském vztahu není vyžadována dokonalost, kamarádství lze založit například na společných zájmech a porozumění. Osoby v kamarádském vztahu jsou pro sebe navzájem schopné nezištně něco vykonat či obětovat a za svou pomoc nevyžadují ani protislužby, ani oplácení. Kamarádi o sobě vědí i to, co nikomu jinému nesdělují a v případě problémů se podporují.Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kamarád? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kamarád s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Facebook? Znáte definici termínu HTTPs? Vzpomenete si na definici slova Kýč? Pamatujete si definici pojmu Invektiva?

Klíčová slova: etymologie, Kamarád, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, význam, původ slova, definice, formulace, lexikon, heslo, odborný výraz, pojem, wikipedie, wiki, vztahy

Pojem Kamarád je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kamarád

Hledejte bez špehování slovo Kamarád ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Kamarád ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Kamarád ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Kamarád ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Kamarád ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamarád například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kamarád, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Kamarád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kamarád? Definice pojmu Kamarád patří do kategorie Vztahy

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Kamarád i v jiné kategorii než v vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.