Kdo je to?
Kdo je to, byl Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kamarád? Lidé, vztahy

Kdo je to Kamarád?

Jaký je význam slova Kamarád? Co to znamená?

Kamarád znamená společník, přítel, někdo, s kým člověka pojí přátelský vztah. Pojem označuje člověka blízkého, se kterým ochotně trávíte čas, máte ho rádi. Jedná se o dobrovolný vztah mezi jedinci stejného i různého pohlaví a věku, nebývá sexuální povahy. Kamarád může být označován také jako přítel.
V kamarádském vztahu není vyžadována dokonalost, kamarádství lze založit například na společných zájmech a porozumění. Osoby v kamarádském vztahu jsou pro sebe navzájem schopné nezištně něco vykonat či obětovat a za svou pomoc nevyžadují ani protislužby, ani oplácení. Kamarádi o sobě vědí i to, co nikomu jinému nesdělují a v případě problémů se podporují.Kdo je to, byl Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kamarád? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kamarád sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fotosyntéza? Pamatujete si definici pojmu Tupozrakost? Vzpomenete si na definici slova Mandát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Svrab?

Klíčová slova: wiki, formulace, vysvětlení, popis, lexikon, kdo to je, význam pojmu, přesný význam, etymologie, přesný výraz, slovo, co je to Kamarád?, termín, definice, pojem, heslo

Pojem Kamarád je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kamarád lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Kamarád na Google.cz

Hledat videa s názvem Kamarád na Youtube

Hledat heslo Kamarád ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Kamarád ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamarád například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Kamarád? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kamarád? Kdo to byl Kamarád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kamarád? Definice pojmu Kamarád se nachází v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.