Kdo je to?
Kdo je to, byl Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kamarád? Lidé, vztahy

Kdo je to Kamarád?

Jaký je význam slova Kamarád? Co to znamená?

Kamarád znamená společník, přítel, někdo, s kým člověka pojí přátelský vztah. Pojem označuje člověka blízkého, se kterým ochotně trávíte čas, máte ho rádi. Jedná se o dobrovolný vztah mezi jedinci stejného i různého pohlaví a věku, nebývá sexuální povahy. Kamarád může být označován také jako přítel.
V kamarádském vztahu není vyžadována dokonalost, kamarádství lze založit například na společných zájmech a porozumění. Osoby v kamarádském vztahu jsou pro sebe navzájem schopné nezištně něco vykonat či obětovat a za svou pomoc nevyžadují ani protislužby, ani oplácení. Kamarádi o sobě vědí i to, co nikomu jinému nesdělují a v případě problémů se podporují.Kdo je to, byl Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kamarád? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Kamarád? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fejeton? Vzpomenete si na definici slova Rivotril? Vzpomenete si na definici slova Mandát? Vzpomněli byste si na význam slova Tygří ořech?

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, přesný význam, vztahy, definice, popis, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, význam, informace, termín, slovo, formulace, Kamarád, wiki

Pojem Kamarád je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kamarád v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Kamarád v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kamarád ve Wikimedia Commons

Najít heslo Kamarád ve Wikislovníku

Najít termín Kamarád ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamarád například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Kamarád, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kamarád? Kdo to byl Kamarád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kamarád? Definice pojmu Kamarád se nachází v sekci vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Kamarád hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.