Kdo je to?
Kdo je to, byl Deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deklarant? Lidé, různé

Kdo je to Deklarant?

Jaký je význam slova Deklarant? Co to znamená?

Deklarant je pracovník celní správy, jehož úkolem je vystavování celních dokladů, ověřování správnosti deklarovaných zásilek a kontrola dodržování celních předpisů.Kdo je to, byl Deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deklarant? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Deklarant s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Saldo? Znáte pojem Sója? Víte, co je to ASMR? Vzpomenete si na definici slova Fraška?

Klíčová slova: definice, co znamená, slovo, různé, Deklarant, formulace, pojem, termín, co je to Deklarant?, kdo to je, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, popis, kdo je Deklarant?, etymologie

Pojem Deklarant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Deklarant na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deklarant ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Deklarant ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Deklarant ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Deklarant například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Deklarant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Deklarant? Kdo to byl Deklarant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deklarant? Definice pojmu Deklarant je v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Deklarant v jiné sekci než různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.