Kdo je to?
Kdo je to Deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deklarant? Lidé, různé

Kdo je to Deklarant?

Co znamená a jaký je význam slova Deklarant?

Deklarant je pracovník celní správy, jehož úkolem je vystavování celních dokladů, ověřování správnosti deklarovaných zásilek a kontrola dodržování celních předpisů.Kdo je to Deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deklarant? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Deklarant? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Benešovy dekrety? Víte, co je to Papiňák? Víte, co je to Testosteron? Rozumíte pojmu Mozzarella?

Klíčová slova: heslo, různé, Deklarant, slovo, termín, lexikon, wiki, původ slova, význam pojmu, etymologie, význam, vysvětlení, synonymum, co znamená, význam slova, pojem

Pojem Deklarant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Deklarant na Youtube

Hledat termín Deklarant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Deklarant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deklarant ve Wikimedia Commons

Najít termín Deklarant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Deklarant například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Deklarant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Deklarant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deklarant? Definice pojmu Deklarant se nachází v sekci Různé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat informace pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.