Kdo je to?
Kdo je to, byl Deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deklarant? Lidé, různé

Kdo je to Deklarant?

Jaký je význam slova Deklarant? Co to znamená?

Deklarant je pracovník celní správy, jehož úkolem je vystavování celních dokladů, ověřování správnosti deklarovaných zásilek a kontrola dodržování celních předpisů.Kdo je to, byl Deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deklarant? Lidé, různé

Tento text (Deklarant) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Saldo? Vzpomněli byste si na význam slova Interview? Víte, co je to Ambulance? Znáte definici termínu Elementární?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, formulace, etymologie, kdo je Deklarant?, význam slova, význam pojmu, termín, různé, přesný výraz, popis, co znamená, pojem, heslo, odborný výraz, Deklarant

Pojem Deklarant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Deklarant v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deklarant ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Deklarant ve Wikislovníku

Najít termín Deklarant ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Deklarant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Deklarant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Deklarant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Deklarant? Kdo to byl Deklarant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deklarant? Definice pojmu Deklarant je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Deklarant i v jiné kategorii než v různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.