Kdo je to?
Kdo je to, byl Deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deklarant? Lidé, různé

Kdo je to Deklarant?

Jaký je význam slova Deklarant? Co to znamená?

Deklarant je pracovník celní správy, jehož úkolem je vystavování celních dokladů, ověřování správnosti deklarovaných zásilek a kontrola dodržování celních předpisů.Kdo je to, byl Deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deklarant? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Deklarant? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Saldo? Víte co je Silová elektřina? Víte, co je to ASMR? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ricotta?

Klíčová slova: původ slova, pojem, co je to Deklarant?, přesný výraz, kdo to je, přesný význam, kdo je Deklarant?, různé, popis, popis, co znamená, termín, etymologie, synonymum, slovo, definice

Pojem Deklarant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Deklarant ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Deklarant ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Deklarant na Youtube

Hledat výraz Deklarant ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Deklarant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Deklarant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Deklarant? Kdo to byl Deklarant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deklarant? Definice pojmu Deklarant se nachází v sekci různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.