Kdo je to?
Kdo je to Deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deklarant? Lidé, různé

Deklarant

Co znamená a jaký je význam slova Deklarant?

Deklarant je pracovník celní správy, jehož úkolem je vystavování celních dokladů, ověřování správnosti deklarovaných zásilek a kontrola dodržování celních předpisů.Kdo je to Deklarant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deklarant? Lidé, různé

Zaujala vás definice slova Deklarant? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Blesk? Vzpomněli byste si na význam slova Lůžkoden? Víte, co je to Ostění? Znáte definici termínu Úhlová bruska?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, pojem, etymologie, různé, termín, přesný význam, vysvětlení, heslo, význam, přesný výraz, formulace, definice, slovo, původ slova, Deklarant

Pojem Deklarant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Deklarant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Deklarant ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Deklarant na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Deklarant na Youtube

Hledat termín Deklarant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Deklarant například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Deklarant

Nyní již víte Kdo je to Deklarant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deklarant? Definice pojmu Deklarant je v kategorii Různé

Kategorie různé, zamyšlený stařec, deklarant, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz,heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.