Kdo je to?
Kdo je to Petr Pelikán? Životopis Petr Pelikán, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Petr Pelikán?

Kdo je to Petr Pelikán? Stručný životopis

Petr Pelikán je honorární konzul Súdánu v ČR, orientalista, arabista, analytik a překladatel. Je muslim, věnuje se problematice islámu, který studoval v různých zemích, např. v Libanonu, Egyptě, Íránu a Súdánu. Je absolventem orientalistiky na FF UK. Jazykům se věnoval i na univerzitách v Afganistánu a Tunisu.
Při prezenční vojenské službě působil u protichemického praporu v době války v Perském zálivu. Působí jako tlumočník a překladatel, konzultant a odborník na země Středního východu. Petr Pelikán vyučuje také na Filozofické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.Kdo je to Petr Pelikán? Životopis Petr Pelikán, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Petr Pelikán

Národnost: česká
Datum narození: 22. listopadu 1964

Líbí se stručný životopis s osobou Petr Pelikán? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Chromebook? Znáte pojem Lombardní sazba? Víte, co je to Citoň? Vzpomenete si na definici slova Římsa?

Klíčová slova: synonymum, wiki, co je to Petr Pelikán?, Petr Pelikán, popis, termín, etymologie, slovo, různé, definice, co znamená, odborný výraz, kdo to je, informace, pojem, kdo je Petr Pelikán?

Pojem Petr Pelikán je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Petr Pelikán

Vyhledat výraz Petr Pelikán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Petr Pelikán na Youtube

Najít výraz Petr Pelikán ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Petr Pelikán ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Pelikán například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Pelikán

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petr Pelikán? Kdo to byl Petr Pelikán? Kdy se narodil Petr Pelikán? Petr Pelikán je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petr Pelikán řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Pelikán i v jiné kategorii než je různé.