Kdo je to?
Kdo je to, byl Kynolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kynolog? Lidé, věda

Kdo je to Kynolog?

Co znamená a jaký je význam slova Kynolog?

Kynolog je odborník studující psy jako živočišný druh, zoolog. Může se však jednat i o nadšence, který psa vidí jako společníka nebo domácího mazlíčka. V tom případě je kynolog chovatel nebo příznivec výcviku či pouhý nadšený majitel, který se výcviku psa věnuje neformálním způsobem.
Označují se tak i ti, kteří se věnují psím sportům. Kynologové se celosvětově sdružují ve federacích a uniích.Kdo je to, byl Kynolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kynolog? Lidé, věda

Definici slova Kynolog můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Portské víno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Abstrakce? Znáte definici termínu Karuselový podvod? Víte co je Libertarianismus?

Klíčová slova: termín, slovo, význam slova, co znamená, wiki, věda, původ slova, Kynolog, význam pojmu, kdo je Kynolog?, popis, synonymum, přesný význam, lexikon, etymologie, přesný výraz

Pojem Kynolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Kynolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Kynolog ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Kynolog na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kynolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kynolog například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Kynolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kynolog? Kdo to byl Kynolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kynolog? Definice pojmu Kynolog se nachází v sekci věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v věda.