Kdo je to?
Kdo je Malvína Pachlová? Životopis Malvína Pachlová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Malvína Pachlová?

Kdo je Malvína Pachlová? Životopis, informace, biografie, herectví

Malvína Pachlová je česká herečka.
Vystudovala Pražskou konzervatoř.
Na divadelních prknech ji diváci mohli vidět například v Městském divadle Mladá Boleslav, v Divadle Brodway nebo ve studiu Harlekýn. Hrála například v dramatu 1000 tváří Adiny, Dokonalé svatbě či v Šumaři na střeše. Objevuje se jak v činohře, tak v muzikálech.
Televizní diváci ji znají především z televizní tvorby. V nekonečném seriálu TV Nova Ulice vystupuje už od jeho počátků a s rolí servírky Šárky si ji zřejmě spojí nejvíce diváků. Hrála také v seriálech Cukrárna a Drazí sousedé. Často se objevuje také v epizodních rolích.
Ve filmu ji diváci mohli zatím vidět v hlavní ženské roli v krimi thrilleru Raluca.
Pochází z herecké rodiny - její matkou je herečka Jiřina Pachlová, otcem akrobat Petr Pachl.Kdo je Malvína Pachlová? Životopis Malvína Pachlová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Malvína Pachlová

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1991

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Malvína Pachlová? s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Inflace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Infuze? Znáte definici termínu Kurkuma? Znáte termín Hyperrealismus?

Klíčová slova: osobnost, život, informace, datum narození, wiki, popis, kdy se narodila Malvína Pachlová?, kdo je Malvína Pachlová?, Malvína Pachlová, osobnosti, národnost, životopis, zajímavosti, wikipedie, herectví, lexikon

Pojem Malvína Pachlová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Malvína Pachlová ve Wikipedii

Vyhledat slovo Malvína Pachlová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Malvína Pachlová na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Malvína Pachlová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Malvína Pachlová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Malvína Pachlová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Malvína Pachlová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Malvína Pachlová? Kdy se narodila Malvína Pachlová? Malvína Pachlová je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Malvína Pachlová dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Malvína Pachlová i v jiné kategorii než je herectví.