Kdo je to?
Kdo je to Pečovatelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pečovatelka? Lidé, profese

Kdo je to Pečovatelka?

Jaký je význam slova Pečovatelka? Co to znamená?

Pečovatelka je pracovnice v sociálních službách.
Práce pečovatelky může mít různou náplň. Jejím úkolem je obvykle pomáhat pacientům/klientům při běžných denních úkonech - mytí, jídlo, toaleta, oblékání, podávání léků. Náplň práce se liší podle potřeb daného pacienta/klienta.
Pečovatelka může pracovat v sociálním zařízení, dojíždět v rámci terénních sociálních služeb do domácností nebo v některých případech pracovat jako osobní pečovatelka pro soukromou osobu.
V této profesi se z větší míry vyskytují ženy, proto je ženská varianta slova pečovatelka častější než mužská pečovatel.Kdo je to Pečovatelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pečovatelka? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pečovatelka sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Baobab? Rozumíte pojmu Abázie? Pamatujete si definici pojmu Účetní zůstatek? Znáte pojem Sukcese?

Klíčová slova: lexikon, formulace, přesný význam, vysvětlení, definice, heslo, odborný výraz, profese, Pečovatelka, přesný výraz, původ slova, wiki, význam pojmu, wikipedie, popis, co znamená

Pojem Pečovatelka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Pečovatelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Pečovatelka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Pečovatelka ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Pečovatelka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Pečovatelka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pečovatelka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pečovatelka

Právě jste zjistili Kdo je to Pečovatelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pečovatelka? Definice pojmu Pečovatelka patří do sekce Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat informace výraz, text, termín, pojem třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.