Kdo je to?
Kdo je to Pečovatelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pečovatelka? Lidé, profese

Pečovatelka

Co znamená a jaký je význam slova Pečovatelka?

Pečovatelka je pracovnice v sociálních službách.
Práce pečovatelky může mít různou náplň. Jejím úkolem je obvykle pomáhat pacientům/klientům při běžných denních úkonech - mytí, jídlo, toaleta, oblékání, podávání léků. Náplň práce se liší podle potřeb daného pacienta/klienta.
Pečovatelka může pracovat v sociálním zařízení, dojíždět v rámci terénních sociálních služeb do domácností nebo v některých případech pracovat jako osobní pečovatelka pro soukromou osobu.
V této profesi se z větší míry vyskytují ženy, proto je ženská varianta slova pečovatelka častější než mužská pečovatel.Kdo je to Pečovatelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pečovatelka? Lidé, profese

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Pole dance? Vzpomněli byste si na význam slova Workshop? Pamatujete si definici pojmu Nekrolog? Znáte definici termínu Julmust?

Klíčová slova: pojem, formulace, původ slova, odborný výraz, přesný výraz, wiki, Pečovatelka, lexikon, význam, etymologie, popis, význam pojmu, informace, profese, termín, význam slova

Pojem Pečovatelka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Pečovatelka lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pečovatelka ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Pečovatelka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Pečovatelka na Google obrázcích

Najít pojem Pečovatelka ve Wikislovníku

Najít termín Pečovatelka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pečovatelka například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pečovatelka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Pečovatelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pečovatelka? Definice pojmu Pečovatelka je v kategorii Profese

Kategorie profese, hudebnice, pečovatelka, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz,heslo, text, pojem kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.