Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmatkář? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Zmatkář?

Co znamená a jaký je význam slova Zmatkář?

Zmatkář je označení takové osoby, která svým jednáním a chováním vyvolává zmatek. V běžných situacích nedodržuje pravidla a v jeho chování se dají těžko stanovit zákonitosti, je nevypočitatelný. Výsledkem jeho dobře míněné snahy bývá nepořádek a chaos.
Zmatkář málokdy přichází včas, nedostaví se na správné místo, nenosí potřebné věci a neumí si naplánovat práci nebo dodržet pracovní postup. Někteří jedinci se stávají zmatkáři pouze ve vypjatých situacích.Kdo je to, byl Zmatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmatkář? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Zmatkář s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Exodus? Víte, co je to Imunita? Pamatujete si definici pojmu Gmail? Rozumíte pojmu Autorita?

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, význam, původ slova, vysvětlení, termín, popis, co je to Zmatkář?, etymologie, definice, význam slova, slovo, heslo, přesný význam, odborný výraz, synonymum

Pojem Zmatkář je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zmatkář doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Zmatkář ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Zmatkář ve Wikipedii

Zkusit najít Zmatkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Zmatkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmatkář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Zmatkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zmatkář? Kdo to byl Zmatkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmatkář? Definice pojmu Zmatkář je v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zmatkář v jiné sekci než vlastnosti.