Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmatkář? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Zmatkář?

Co znamená a jaký je význam slova Zmatkář?

Zmatkář je označení takové osoby, která svým jednáním a chováním vyvolává zmatek. V běžných situacích nedodržuje pravidla a v jeho chování se dají těžko stanovit zákonitosti, je nevypočitatelný. Výsledkem jeho dobře míněné snahy bývá nepořádek a chaos.
Zmatkář málokdy přichází včas, nedostaví se na správné místo, nenosí potřebné věci a neumí si naplánovat práci nebo dodržet pracovní postup. Někteří jedinci se stávají zmatkáři pouze ve vypjatých situacích.Kdo je to, byl Zmatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmatkář? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zmatkář sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Exodus? Vzpomenete si na definici slova Sonet? Pamatujete si definici pojmu Gmail? Vzpomněli byste si na význam slova Eucharistie?

Klíčová slova: synonymum, definice, význam pojmu, původ slova, přesný význam, pojem, popis, popis, přesný výraz, slovo, Zmatkář, odborný výraz, co je to Zmatkář?, co znamená, formulace, informace

Pojem Zmatkář je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Zmatkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Zmatkář ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Zmatkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Zmatkář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmatkář například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zmatkář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zmatkář? Kdo to byl Zmatkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmatkář? Definice pojmu Zmatkář patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Zmatkář i jinde než v sekci než v vlastnosti.