Kdo je to?
Kdo je to Zmatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zmatkář? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Zmatkář?

Jaký je význam slova Zmatkář? Co to znamená?

Zmatkář je označení takové osoby, která svým jednáním a chováním vyvolává zmatek. V běžných situacích nedodržuje pravidla a v jeho chování se dají těžko stanovit zákonitosti, je nevypočitatelný. Výsledkem jeho dobře míněné snahy bývá nepořádek a chaos.
Zmatkář málokdy přichází včas, nedostaví se na správné místo, nenosí potřebné věci a neumí si naplánovat práci nebo dodržet pracovní postup. Někteří jedinci se stávají zmatkáři pouze ve vypjatých situacích.Kdo je to Zmatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zmatkář? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zmatkář? s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Polarizační filtr? Víte, co je to Ešus? Pamatujete si definici pojmu Kolísavý tlak? Rozumíte pojmu Troposféra?

Klíčová slova: vlastnosti, Zmatkář, wiki, vlastnosti, informace, synonymum, původ slova, pojem, etymologie, co znamená, přesný význam, slovo, význam slova, odborný výraz, lexikon, význam pojmu

Pojem Zmatkář je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Zmatkář lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Zmatkář na Youtube

Najít heslo Zmatkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Zmatkář na Google obrázcích

Hledat heslo Zmatkář ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zmatkář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmatkář například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Zmatkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Zmatkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmatkář? Definice pojmu Zmatkář je v sekci Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Zmatkář i v jiné části webu než je kategorie vlastnosti.