Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmatkář? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Zmatkář?

Co znamená a jaký je význam slova Zmatkář?

Zmatkář je označení takové osoby, která svým jednáním a chováním vyvolává zmatek. V běžných situacích nedodržuje pravidla a v jeho chování se dají těžko stanovit zákonitosti, je nevypočitatelný. Výsledkem jeho dobře míněné snahy bývá nepořádek a chaos.
Zmatkář málokdy přichází včas, nedostaví se na správné místo, nenosí potřebné věci a neumí si naplánovat práci nebo dodržet pracovní postup. Někteří jedinci se stávají zmatkáři pouze ve vypjatých situacích.Kdo je to, byl Zmatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmatkář? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Zmatkář s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Polarizační filtr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Arganový olej? Pamatujete si definici pojmu Mez? Víte co je Subsumpce?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, kdo je Zmatkář?, formulace, význam, pojem, popis, Zmatkář, význam pojmu, co znamená, vlastnosti, vysvětlení, popis, původ slova, synonymum, lexikon

Pojem Zmatkář je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Zmatkář

Hledat videa s názvem Zmatkář na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zmatkář ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Zmatkář ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Zmatkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmatkář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zmatkář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zmatkář? Kdo to byl Zmatkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmatkář? Definice pojmu Zmatkář je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.