Kdo je to?
Kdo je to, byl Předák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předák? Lidé, profese

Kdo je to Předák?

Co znamená a jaký je význam slova Předák?

Předák je označení pro šéfa nebo mistra v různých oborech. Bývá určen ve skupinách osob, kde jsou více než dva pracovníci. Musí mít odbornou praxi a v některých oborech také zkoušky z odbornosti a příslušných předpisů bezpečnosti práce.
Předák zajišťuje bezpečnost pracovníků i pracoviště, plnění příkazů a vede provozní dokumentaci. Zajišťuje odstranění závad nebo zastavuje práci. Vystupuje a jedná jménem celé pracovní skupiny.Kdo je to, byl Předák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předák? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Předák? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu BlueMotion? Vzpomněli byste si co znamená slovo Temperament? Znáte termín Klikva? Víte co je Rychlá půjčka?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, slovo, Předák, význam slova, etymologie, formulace, přesný význam, definice, význam, lexikon, odborný výraz, přesný výraz, co znamená, heslo, kdo je Předák?

Pojem Předák je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Předák ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Předák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Předák ve Wikislovníku

Najít pojem Předák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Předák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Předák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Předák? Kdo to byl Předák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předák? Definice pojmu Předák patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Předák hledat i v jiných kategoriích (než profese).