Kdo je to?
Kdo je to, byl Předák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předák? Lidé, profese

Kdo je to Předák?

Co znamená a jaký je význam slova Předák?

Předák je označení pro šéfa nebo mistra v různých oborech. Bývá určen ve skupinách osob, kde jsou více než dva pracovníci. Musí mít odbornou praxi a v některých oborech také zkoušky z odbornosti a příslušných předpisů bezpečnosti práce.
Předák zajišťuje bezpečnost pracovníků i pracoviště, plnění příkazů a vede provozní dokumentaci. Zajišťuje odstranění závad nebo zastavuje práci. Vystupuje a jedná jménem celé pracovní skupiny.Kdo je to, byl Předák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předák? Lidé, profese

Definici slova Předák můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Svoboda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Maltovník? Znáte termín Aukro? Víte co je Dashboard?

Klíčová slova: definice, význam, profese, heslo, pojem, lexikon, popis, synonymum, vysvětlení, slovo, původ slova, etymologie, termín, přesný výraz, přesný význam, co je to Předák?

Pojem Předák je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Předák lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Předák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Předák ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Předák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Předák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Předák například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Předák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Předák? Kdo to byl Předák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předák? Definice pojmu Předák se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.