Kdo je to?
Kdo je to Předák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Předák? Lidé, profese

Předák

Jaký je význam slova Předák? Co to znamená?

Předák je označení pro šéfa nebo mistra v různých oborech. Bývá určen ve skupinách osob, kde jsou více než dva pracovníci. Musí mít odbornou praxi a v některých oborech také zkoušky z odbornosti a příslušných předpisů bezpečnosti práce.
Předák zajišťuje bezpečnost pracovníků i pracoviště, plnění příkazů a vede provozní dokumentaci. Zajišťuje odstranění závad nebo zastavuje práci. Vystupuje a jedná jménem celé pracovní skupiny.Kdo je to Předák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Předák? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Předák? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Mgr? Pamatujete si definici pojmu Erteple? Znáte termín CNG? Vzpomněli byste si co znamená slovo Proprietární software?

Klíčová slova: popis, Předák, slovo, přesný výraz, odborný výraz, lexikon, profese, přesný význam, etymologie, význam, termín, Předák, význam slova, původ slova, význam pojmu, formulace

Pojem Předák je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Předák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Předák ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Předák na Youtube

Hledat termín Předák na Google.cz

Hledat termín Předák na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Předák například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Předák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Předák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předák? Definice pojmu Předák je v sekci Profese

Kategorie profese, veterinař se psem, předák, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, definici třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).