Kdo je to?
Kdo je to, byl Předák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předák? Lidé, profese

Kdo je to Předák?

Co znamená a jaký je význam slova Předák?

Předák je označení pro šéfa nebo mistra v různých oborech. Bývá určen ve skupinách osob, kde jsou více než dva pracovníci. Musí mít odbornou praxi a v některých oborech také zkoušky z odbornosti a příslušných předpisů bezpečnosti práce.
Předák zajišťuje bezpečnost pracovníků i pracoviště, plnění příkazů a vede provozní dokumentaci. Zajišťuje odstranění závad nebo zastavuje práci. Vystupuje a jedná jménem celé pracovní skupiny.Kdo je to, byl Předák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předák? Lidé, profese

Tento text (Předák) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Svoboda? Vzpomenete si na definici slova Pivní polévka? Znáte termín Aukro? Vzpomněli byste si na význam slova Říkadlo?

Klíčová slova: slovo, pojem, odborný výraz, co znamená, přesný význam, Předák, heslo, význam, profese, vysvětlení, wiki, původ slova, přesný výraz, termín, formulace, synonymum

Pojem Předák je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Předák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Předák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Předák na Youtube

Zkusit najít Předák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Předák například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Předák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Předák? Kdo to byl Předák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předák? Definice pojmu Předák je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Předák i v jiné kategorii než v profese.