Kdo je to?
Kdo je to, byl Praotec Čech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Praotec Čech? Lidé, mytologie

Kdo je to Praotec Čech?

Co znamená a jaký je význam slova Praotec Čech?

Praotec Čech je bájná postava české historie. Měl to být vůdce, který přivedl své lidi na naše území a po němž Čechy získaly své jméno. Údajně měl mít ještě bratry Lecha a Rusa, kteří ve své pouti pokračovali a osídlili další země.
O praotci Čechovi se zmiňují i známé české kroniky – Kosmova kronika, Dalimilova kronika i Kronika česká Václava Hájka z Libočan. Postavu proslavil zvláště Alois Jirásek v Nejstarších pověstech českých.Kdo je to, byl Praotec Čech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Praotec Čech? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Praotec Čech sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Sorbitol? Pamatujete si definici pojmu Senča? Rozumíte pojmu Rozedma plic? Vzpomněli byste si co znamená slovo Circa?

Klíčová slova: význam, lexikon, heslo, popis, vysvětlení, význam slova, odborný výraz, slovo, kdo je Praotec Čech?, přesný význam, etymologie, popis, přesný výraz, Praotec Čech, informace, původ slova

Pojem Praotec Čech je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Praotec Čech v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Praotec Čech ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Praotec Čech ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Praotec Čech ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Praotec Čech například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Praotec Čech

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Praotec Čech? Kdo to byl Praotec Čech? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Praotec Čech? Definice pojmu Praotec Čech patří do sekce mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než mytologie).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.