Kdo je to?
Kdo je to, byl Praotec Čech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Praotec Čech? Lidé, mytologie

Kdo je to Praotec Čech?

Co znamená a jaký je význam slova Praotec Čech?

Praotec Čech je bájná postava české historie. Měl to být vůdce, který přivedl své lidi na naše území a po němž Čechy získaly své jméno. Údajně měl mít ještě bratry Lecha a Rusa, kteří ve své pouti pokračovali a osídlili další země.
O praotci Čechovi se zmiňují i známé české kroniky – Kosmova kronika, Dalimilova kronika i Kronika česká Václava Hájka z Libočan. Postavu proslavil zvláště Alois Jirásek v Nejstarších pověstech českých.Kdo je to, byl Praotec Čech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Praotec Čech? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Praotec Čech s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Soundbar? Pamatujete si definici pojmu Terasa? Rozumíte pojmu Živnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Spam?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, přesný význam, co znamená, slovo, mytologie, synonymum, pojem, kdo je Praotec Čech?, původ slova, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, informace, etymologie, lexikon

Pojem Praotec Čech je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Praotec Čech zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Praotec Čech ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Praotec Čech ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Praotec Čech v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Praotec Čech na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Praotec Čech například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Praotec Čech? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Praotec Čech? Kdo to byl Praotec Čech? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Praotec Čech? Definice pojmu Praotec Čech se nachází v kategorii mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.