Kdo je to?
Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Kdo je to Modista?

Jaký je význam slova Modista? Co to znamená?

Modista nebo modistka je osoba, která se zabývá navrhováním a výrobou kloubouků a jiných pokrývek hlavy. Dnes se jedná o poměrně vzácnou profesi, dříve byla mnohem častější, což bylo dáno větší oblibou kloubouků v dřívějších dobách.Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Modista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Marketing? Víte, co je to Konspirační teorie? Vzpomněli byste si na význam slova Debetní karta? Pamatujete si definici pojmu Obstrukce?

Klíčová slova: význam slova, popis, informace, význam pojmu, synonymum, přesný význam, wiki, co znamená, slovo, vysvětlení, definice, pojem, kdo to je, etymologie, heslo

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Modista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Modista? Kdo to byl Modista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Modista? Definice pojmu Modista je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.