Kdo je to?
Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Kdo je to Modista?

Jaký je význam slova Modista? Co to znamená?

Modista nebo modistka je osoba, která se zabývá navrhováním a výrobou kloubouků a jiných pokrývek hlavy. Dnes se jedná o poměrně vzácnou profesi, dříve byla mnohem častější, což bylo dáno větší oblibou kloubouků v dřívějších dobách.Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Tento text (Modista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Licence? Znáte termín Antispyware? Vzpomněli byste si na význam slova Býlí? Víte, co je to S-rank?

Klíčová slova: odborný výraz, význam slova, význam, termín, wiki, kdo to je, definice, původ slova, synonymum, Modista, popis, slovo, přesný výraz, etymologie, co je to Modista?, formulace

Pojem Modista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Modista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Modista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Modista ve Wikipedii

Hledat termín Modista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Modista například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Modista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Modista? Kdo to byl Modista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Modista? Definice pojmu Modista je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Modista i v jiné sekci než je kategorie profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.