Kdo je to?
Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Kdo je to Modista?

Jaký je význam slova Modista? Co to znamená?

Modista nebo modistka je osoba, která se zabývá navrhováním a výrobou kloubouků a jiných pokrývek hlavy. Dnes se jedná o poměrně vzácnou profesi, dříve byla mnohem častější, což bylo dáno větší oblibou kloubouků v dřívějších dobách.Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Modista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Licence? Znáte pojem Příbor? Vzpomněli byste si na význam slova Býlí? Vzpomenete si na definici slova USB hub?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, odborný výraz, přesný význam, slovo, pojem, wiki, etymologie, termín, co je to Modista?, význam pojmu, lexikon, synonymum, vysvětlení, Modista, formulace

Pojem Modista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Modista ve Wikislovníku

Hledat heslo Modista ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Modista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Modista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Modista například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Modista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Modista? Kdo to byl Modista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Modista? Definice pojmu Modista je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Modista i v jiné sekci než v profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.