Kdo je to?
Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Kdo je to Modista?

Jaký je význam slova Modista? Co to znamená?

Modista nebo modistka je osoba, která se zabývá navrhováním a výrobou kloubouků a jiných pokrývek hlavy. Dnes se jedná o poměrně vzácnou profesi, dříve byla mnohem častější, což bylo dáno větší oblibou kloubouků v dřívějších dobách.Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Definici slova Modista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Litosféra? Rozumíte pojmu Spinning? Vzpomněli byste si na význam slova Černý kašel? Znáte pojem Monogamie?

Klíčová slova: etymologie, význam, význam slova, pojem, popis, Modista, původ slova, informace, formulace, co znamená, co je to Modista?, termín, synonymum, odborný výraz, slovo, vysvětlení

Pojem Modista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Modista v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Modista ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Modista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Modista na Youtube

Hledat frázi Modista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Modista například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Modista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Modista? Kdo to byl Modista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Modista? Definice pojmu Modista se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Modista i jinde než v sekci než v profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.