Kdo je to?
Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Kdo je to Modista?

Jaký je význam slova Modista? Co to znamená?

Modista nebo modistka je osoba, která se zabývá navrhováním a výrobou kloubouků a jiných pokrývek hlavy. Dnes se jedná o poměrně vzácnou profesi, dříve byla mnohem častější, což bylo dáno větší oblibou kloubouků v dřívějších dobách.Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Definici slova Modista můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lanýž? Znáte definici termínu Linoleum? Vzpomněli byste si na význam slova ASR? Pamatujete si definici pojmu Hypertenze?

Klíčová slova: definice, profese, odborný výraz, co znamená, pojem, co je to Modista?, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, informace, popis, heslo, přesný význam, Modista, popis, synonymum

Pojem Modista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Modista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Modista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Modista ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Modista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Modista například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Modista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Modista? Kdo to byl Modista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Modista? Definice pojmu Modista patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Modista i v jiné kategorii než v profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.