Kdo je to?
Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Kdo je to Modista?

Jaký je význam slova Modista? Co to znamená?

Modista nebo modistka je osoba, která se zabývá navrhováním a výrobou kloubouků a jiných pokrývek hlavy. Dnes se jedná o poměrně vzácnou profesi, dříve byla mnohem častější, což bylo dáno větší oblibou kloubouků v dřívějších dobách.Kdo je to, byl Modista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Modista? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Modista? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Litosféra? Pamatujete si definici pojmu Morbus perthes? Vzpomněli byste si na význam slova Černý kašel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vázaný účet?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Modista?, přesný výraz, Modista, synonymum, popis, lexikon, význam slova, význam pojmu, formulace, význam, termín, co znamená, kdo je Modista?, odborný výraz, informace

Pojem Modista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Modista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Modista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Modista ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Modista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Modista například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Modista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Modista? Kdo to byl Modista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Modista? Definice pojmu Modista je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Modista hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.