Kdo je to?
Kdo je to, byl Violetta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Violetta? Lidé, fikce

Kdo je to Violetta?

Co znamená a jaký je význam slova Violetta?

Violetta je hlavní hrdinka stejnojmenného amerického seriálu z produkce studia Disney. Violettu hraje Martina Stoessel. Žánrově se seriál pohybuje na pomezí muzikálu a sitcomu. Popisuje život teenagerky, která se po letech strávených s přísným otcem v Evropě vrací do Buenos Aires a tajně navštěvuje uměleckou školu, kde postupně zjišťuje, že zdědila hudební nadání po své zemřelé matce. Seriál je také označován jako telenovela a je hodnocen celkem špatně.Kdo je to, byl Violetta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Violetta? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Violetta? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Myom? Znáte definici termínu Bonmot? Víte co je Badoo? Pamatujete si definici pojmu Věta jednoduchá?

Klíčová slova: co znamená, synonymum, definice, přesný význam, význam pojmu, kdo to je, fikce, význam slova, informace, slovo, termín, původ slova, vysvětlení, odborný výraz, etymologie, heslo

Pojem Violetta je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Violetta doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Violetta na Youtube

Najít slovo Violetta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Violetta ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Violetta ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Violetta například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Violetta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Violetta? Kdo to byl Violetta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Violetta? Definice pojmu Violetta je v kategorii fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Violetta v jiné sekci než fikce.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?