Kdo je to?
Kdo je to, byl Violetta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Violetta? Lidé, fikce

Kdo je to Violetta?

Co znamená a jaký je význam slova Violetta?

Violetta je hlavní hrdinka stejnojmenného amerického seriálu z produkce studia Disney. Violettu hraje Martina Stoessel. Žánrově se seriál pohybuje na pomezí muzikálu a sitcomu. Popisuje život teenagerky, která se po letech strávených s přísným otcem v Evropě vrací do Buenos Aires a tajně navštěvuje uměleckou školu, kde postupně zjišťuje, že zdědila hudební nadání po své zemřelé matce. Seriál je také označován jako telenovela a je hodnocen celkem špatně.Kdo je to, byl Violetta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Violetta? Lidé, fikce

Tento text (Violetta) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sacharidy? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zaručená mzda? Víte co je Bandy? Víte co je Obelisk?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, kdo je Violetta?, etymologie, fikce, slovo, lexikon, původ slova, co je to Violetta?, synonymum, Violetta, formulace, co znamená, význam, heslo, přesný výraz

Pojem Violetta je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Violetta ve Wikimedia Commons

Hledat termín Violetta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Violetta na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Violetta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Violetta například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Violetta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Violetta? Kdo to byl Violetta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Violetta? Definice pojmu Violetta je v sekci fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Violetta i v jiné sekci než v fikce.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?