Kdo je to?
Kdo je to, byl Violetta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Violetta? Lidé, fikce

Kdo je to Violetta?

Co znamená a jaký je význam slova Violetta?

Violetta je hlavní hrdinka stejnojmenného amerického seriálu z produkce studia Disney. Violettu hraje Martina Stoessel. Žánrově se seriál pohybuje na pomezí muzikálu a sitcomu. Popisuje život teenagerky, která se po letech strávených s přísným otcem v Evropě vrací do Buenos Aires a tajně navštěvuje uměleckou školu, kde postupně zjišťuje, že zdědila hudební nadání po své zemřelé matce. Seriál je také označován jako telenovela a je hodnocen celkem špatně.Kdo je to, byl Violetta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Violetta? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Violetta sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Myom? Znáte pojem Kyberpunk? Víte co je Badoo? Vzpomenete si na definici slova GMO?

Klíčová slova: definice, kdo to je, přesný význam, co znamená, pojem, popis, kdo je Violetta?, heslo, formulace, význam, informace, význam pojmu, význam slova, přesný výraz, synonymum, slovo

Pojem Violetta je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Violetta na Youtube

Vyhledat pojem Violetta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Violetta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Violetta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Violetta například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Violetta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Violetta? Kdo to byl Violetta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Violetta? Definice pojmu Violetta se nachází v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?