Kdo je to?
Kdo je to, byl Violetta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Violetta? Lidé, fikce

Kdo je to Violetta?

Co znamená a jaký je význam slova Violetta?

Violetta je hlavní hrdinka stejnojmenného amerického seriálu z produkce studia Disney. Violettu hraje Martina Stoessel. Žánrově se seriál pohybuje na pomezí muzikálu a sitcomu. Popisuje život teenagerky, která se po letech strávených s přísným otcem v Evropě vrací do Buenos Aires a tajně navštěvuje uměleckou školu, kde postupně zjišťuje, že zdědila hudební nadání po své zemřelé matce. Seriál je také označován jako telenovela a je hodnocen celkem špatně.Kdo je to, byl Violetta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Violetta? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Violetta s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sacharidy? Znáte pojem Pastis? Víte co je Bandy? Vzpomenete si na definici slova Stanné právo?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, co je to Violetta?, Violetta, popis, přesný význam, synonymum, informace, fikce, kdo to je, odborný výraz, wiki, definice, kdo je Violetta?, pojem, přesný výraz

Pojem Violetta je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Violetta ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Violetta ve Wikislovníku

Najít heslo Violetta ve Wikipedii

Najít výraz Violetta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Violetta například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Violetta

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Violetta? Kdo to byl Violetta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Violetta? Definice pojmu Violetta patří do sekce fikce. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, text, definici, řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Violetta i v jiné sekci než je kategorie fikce.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?