Kdo je to?
Kdo je Marc Anthony? Životopis Marc Anthony, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Marc Anthony?

Kdo je Marc Anthony? Životopis, informace, biografie, hudba

Marc Anthony je portorikánsko-americký zpěvák, skladatel, herec a producent, který se stal jedním z nejúspěšnějších latinskoamerických umělců všech dob. Během své více než třicetileté kariéry prodal po celém světě přes 12 milionů alb, získal řadu ocenění a spolupracoval s největšími osobnostmi hudebního průmyslu.
Marc Anthony (rodným jménem Marco Antonio Muñiz Quiñones) se narodil v roce 1968 v New Yorku a vyrůstal v portorické rodině. Oba jeho rodiče byli hudebníci, a tak se s hudbou setkával od útlého věku. Jako dítě zpíval v kostelním sboru a v 15 letech začal psát vlastní písně. Jeho opravdová hudební kariéra začala na počátku 90. let, kdy podepsal smlouvu s RMM Records a v roce 1993 vydal své debutové album Rebel. Album mělo úspěch u posluchačů i kritiky a Anthony se díky němu stal vycházející hvězdou latinskoamerické hudební scény. V průběhu 90. let vydal několik dalších alb, která upevnila jeho postavení jednoho z nejpopulárnějších latinskoamerických hudebních umělců té doby.
V roce 1999 vydal Anthony své první anglicky zpívané album Marc Anthony, které obsahovalo hit I Need to Know. Album mělo velký komerční úspěch a pomohlo Anthonyho představit širšímu publiku. Objevil se také v řadě filmů a televizních pořadů. Byl třikrát ženatý, jeho druhou manželkou byla zpěvačka Jennifer Lopez, s níž má dvojčata. Kromě nich má další dva syny z předchozího vztahu.
Marc Anthony se podílí také na řadě filantropických aktivit, mimo jiné spoluzaložil nadaci Maestro Cares, která poskytuje podporu osiřelým a znevýhodněným dětem v Latinské Americe. V roce 2013 byl oceněn cenou za celoživotní dílo na Billboard Latin Music Awards. Je také nositelem několika cen Grammy a Latin Grammy.Kdo je Marc Anthony? Životopis Marc Anthony, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Marc Anthony

Národnost: americká
Datum narození: 16.9.1968
Místo narození: New York, USA

Tento text (Marc Anthony) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Sorbet? Vzpomněli byste si na význam slova Toleranční patent? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zumba? Znáte definici termínu 4U?

Klíčová slova: lexikon, život, wikipedie, zajímavosti, osobnosti, kde se narodil Marc Anthony?, Marc Anthony, biografie, kdo je Marc Anthony?, hudba, Marc Anthony, životopis, informace, místo narození, vysvětlení, osobnost

Pojem Marc Anthony je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Marc Anthony

Vyhledat heslo Marc Anthony ve Wikislovníku

Najít termín Marc Anthony ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Marc Anthony na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marc Anthony ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Marc Anthony ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marc Anthony například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Marc Anthony? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Marc Anthony? Kdy se narodil Marc Anthony? Kde se narodil Marc Anthony? Marc Anthony patří do kategorie Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Marc Anthony dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marc Anthony i v jiné kategorii než je hudba.