Kdo je to?
Kdo je Marc Anthony? Životopis Marc Anthony, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Marc Anthony

Kdo je Marc Anthony? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Marc Anthony je portorikánsko-americký zpěvák, skladatel, herec a producent, který se stal jedním z nejúspěšnějších latinskoamerických umělců všech dob. Během své více než třicetileté kariéry prodal po celém světě přes 12 milionů alb, získal řadu ocenění a spolupracoval s největšími osobnostmi hudebního průmyslu.
Marc Anthony (rodným jménem Marco Antonio Muñiz Quiñones) se narodil v roce 1968 v New Yorku a vyrůstal v portorické rodině. Oba jeho rodiče byli hudebníci, a tak se s hudbou setkával od útlého věku. Jako dítě zpíval v kostelním sboru a v 15 letech začal psát vlastní písně. Jeho opravdová hudební kariéra začala na počátku 90. let, kdy podepsal smlouvu s RMM Records a v roce 1993 vydal své debutové album Rebel. Album mělo úspěch u posluchačů i kritiky a Anthony se díky němu stal vycházející hvězdou latinskoamerické hudební scény. V průběhu 90. let vydal několik dalších alb, která upevnila jeho postavení jednoho z nejpopulárnějších latinskoamerických hudebních umělců té doby.
V roce 1999 vydal Anthony své první anglicky zpívané album Marc Anthony, které obsahovalo hit I Need to Know. Album mělo velký komerční úspěch a pomohlo Anthonyho představit širšímu publiku. Objevil se také v řadě filmů a televizních pořadů. Byl třikrát ženatý, jeho druhou manželkou byla zpěvačka Jennifer Lopez, s níž má dvojčata. Kromě nich má další dva syny z předchozího vztahu.
Marc Anthony se podílí také na řadě filantropických aktivit, mimo jiné spoluzaložil nadaci Maestro Cares, která poskytuje podporu osiřelým a znevýhodněným dětem v Latinské Americe. V roce 2013 byl oceněn cenou za celoživotní dílo na Billboard Latin Music Awards. Je také nositelem několika cen Grammy a Latin Grammy.Kdo je Marc Anthony? Životopis Marc Anthony, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Marc Anthony

Národnost: americká
Datum narození: 16.9.1968
Místo narození: New York, USA

Zaujala vás biografie osobnosti Marc Anthony? Potom se podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Kapustňák? Znáte termín Gambling? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mytologie? Víte, co je to Kánoe?

Klíčová slova: biografie, wikipedie, kdy se narodil Marc Anthony?, informace, hudba, osobnost, lexikon, život, životopis, hudba, národnost, Marc Anthony, wiki, narození, vysvětlení, místo narození

Pojem Marc Anthony je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marc Anthony ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Marc Anthony ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Marc Anthony ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Marc Anthony ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Marc Anthony v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Marc Anthony například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Marc Anthony?

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Marc Anthony? Kdy se narodil Marc Anthony? Kde se narodil Marc Anthony? Marc Anthony se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, fialová kytara, marc Anthony, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Marc Anthony řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marc Anthony i v jiné kategorii než je hudba.